Terminy

Kurs Diety Pranicznej 3 etapowy od września 2018, patrz poniżej w zestawie. (dodano 27.06.18r)

Wrzesień

Planowane wydarzenia:

  • Zapowiedź: Od jesieni kurs TRENERÓW „Drogi Do Gwiazd” zainteresowanych współpracą . Kameralna grupa. Osoby zainteresowane mogą napisać emaila na veni45@op.pl, by umówić się na rozmowę kwalifikacyjną.

 

  • Miłość – podstawa Samospełnienia i Bycia Szczęśliwym, autorski warsztat z  Veni + wypoczynek – czekamy na ogłoszenie lotów Ryanair’a lub zmianę planowanego miejsca spotkania. (Miłość cierpliwa jest…poczeka :)))

 

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o najbliższych wydarzeniach:

widok listy / widok miesiąca

 

Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Wrzesień 2018

Dieta Praniczna EXPRESS, wrzesień 2018

Wrzesień 15 @ 10:30 - Wrzesień 16 @ 13:00
Kielce, Hotel ze SPA, Cedzyna
Kielce, 25-900 Polska
450zł - 2250zł

O Prowadzącej VENI Zofia Buczma – Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona), od ponad dwudziestu lat jest terapeutką, trenerką Rozwoju Osobistego, malarką, poetką. Od 2004 roku wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, z wykorzystaniem zasad bretarianizmu. Nazwała to Dietą Praniczną. Otwiera ona Drogę do Bretarianizmu. Pomysł Veni wywodzi się z doświadczenia jakim było samoistne przejście na bretarianizm i zrozumienie, że jej zadaniem jest znalezienie sposobu uwalniania się od potrzeby  jedzenia dostępnego dla szerokiej rzeszy ludzi.…

Dowiedz się więcej »

Inicjacje Praniczne, wrzesień 2018

Wrzesień 16 - Wrzesień 23
Kielce, Hotel ze SPA, Cedzyna
Kielce, 25-900 Polska
550zł - 3500zł

Inicjacja Praniczna polega na spędzeniu określonego czasu sam na sam ze sobą, częściowo bez jedzenia ale z płynami, dla oczyszczenia z toksyn ew po 1-3 dniach na sokach czy owocach jeśli taka będzie potrzeba do czasu uaktywnienia dodatkowego kanału odżywiania, tzw pranicznego. To czas uwalniania lęku przed śmiercią głodową, wspomnień z tym związanych. To zmierzenie się ze swymi najskrytszymi myślami, lękami, emocjami, które wówczas mogą się ujawnić. To również sprawdzian czy osoba umie być sama ze sobą, czy wystarczająco siebie kocha, czy jest cierpliwa i akceptująca

Dowiedz się więcej »

Dieta Praniczna 3 etapowa wrzesień 2018

Wrzesień 29 - Wrzesień 30
Kielce, Hotel ze SPA, Cedzyna
Kielce, 25-900 Polska
350zł

DIETA PRANICZNA, kurs w 3 etapach  początek koniec wrzesieśnia 2018   Kurs dla Każdego, Kto poczuje Sercem, ze chce w tym uczestniczyć. (warsztaty podczas których  ma miejsce oczyszczanie  Podświadomości  z negatywnych wzorców, przekonań, zamiana ich na korzystne (m.in. dotyczące wagi, temperatury, wyglądu ciała, zdrowego funkcjonowania) praca indywidualna,  w parach i grupowa, oczyszczanie z balastu przeszłych lat i wcieleń, zapisów śmierci głodowych, odnajdywanie w sobie słabości i nałogów (też powodów sięgania po jedzenia których jest kilkaset co najmniej), zamiana ich na…

Dowiedz się więcej »
+ Export Events

Ważne:

Jeśli ktoś wpłaci zaliczkę a z braku miejsc nie będzie mógł uczestniczyć w danym wydarzeniu to zaliczka zostanie mu zwrócona lub przeniesiona (za jego zgodą) na następne tego typu lub inne wydarzenie.

 

Dodatkowe KURSY  dające doskonałe wsparcie osobom zainteresowanym Odżywianiem Praną lub wyższym rozwojem łączącym rozwój duchowy, osobisty z jak najlepszym radzeniem sobie w życiu w tym w sprawach materii:
Maski Droga Do GwiazdJam Jest ŚwiatłemKursy Obfitości (też na bazie Kalendarza „SELF”) – Medytacje  – Istoty Natury Bale Elfów i wszystko co jest zaproponowane. To zestaw kursów a tym samym sposobów , rozwijających wszechstronnie – w tym talenty, predyspozycje, intuicję, kontakt z Przewodnikami Duchowymi, Duszą, Podświadomością, rozwijające poczucie własnej wartości, asertywność, kreatywność, empatię, miłość do siebie i do wszystkiego co istnieje, itd.)

Wszystkie propozycje Veni, prowadzącej swoje autorskie zajęcia, pomagają uzyskać rozwój na wysokim poziomie.