fbpx

12.03.2021 Kurs Obfitości tzw SELF cz 2 z nagraniem

Część  1sza kursu Obfitości odbyła się jako live 19.02.21r Obecnie będzie dostępne już tylko nagranie. Część materiałów jest już dostępna a na część nagrań czekamy.

Część 2ga kursu Obfitości jako live – odbędzie się 12.03.2021 w piątek w godz 18-ok21 . Link do zakupu z promocją – 275 pln zamiast 350 pln, tutaj…

Jest możliwość zakupu obu części 1+2 w promocji link tutaj…

 

To klucz do osobistego SEJFU – praca z Trzema Jaźniami oraz poziomami:

Ciało, Umysł, Duch

To więcej niż dostęp do dóbr – to stopniowa zmiana siebie, która zostaje do końca życia. Przebudowa słabości w siłę, lęku w odwagę, pasywność w działanie a przekonanie o niemożliwym w wiarę w możliwe. I doświadczanie cudów

P.S. Kot symbolizuje kontakt z Wyższymi Wymiarami.

Witam,

Zapraszam Cię, po dłuuugiej przerwie,   na kolejną edycję Kursu Obfitości na bazie tzw Bezterminowego Kalendarza SELFA Obfitości. To nowa, poszerzona wersja czyli wzbogacona o nową wiedzę i metody pracy nad sobą, ponieważ wciąż dostaję inspiracje od Mistrzów Wniebowstąpionych. Najpierw testuję je w swoim życiu, potem u znajomych a potem wprowadzam na kursach. I tylko wtedy gdy warto.

SELF to Jaźń i praca z Trzema Jaźniami czyli Świadomością, Podświadomością i Nadświadomością daje nam dostęp do szeroko rozumianego bogactwa (obfitości) – zdrowia,

szczęścia, miłości, finansów, sukcesów, relacji, przygód, etc. Zachodzi wzmożone zjawisko synergii – zbiegają się w czasoprzestrzeni właściwe zdarzenia i osoby, wszystko zdaje się układać „odgórnie” czyli po naszej myśli a nawet lepiej – nawet, jeśli niewiele planujemy tylko poddajemy się tzw PROWADZENIU..

To dlatego, że wchodzimy w coraz to lepszy kontakt z Duszą a Ona najlepiej wie, co nam jest potrzebne i kiedy. Dostarcza nam najlepszą wersję z możliwych jeśli na to pozwolimy i chodzi o to, by tego nie blokować.

Dbając o swego ducha i jego świątynię czyli ciało dostępujesz dobrobytu również materialnego, namacalnego.

Zapraszam do tego, bo przeszłam tę ścieżkę i wiem, że to PRAWDA!

 

 

Pozwól, by rozwój materialny szedł w parze z duchowym…a duchowy w parze z materialnym…wtedy są najtrwalsze efekty a otrzymane dobra szczerze cieszą i służą nam i innym

Pierwsza edycja tego kursu dała fenomenalne efekty poczynając od wygranej 30 tysięcy (po wysłaniu smsa w czasie zajęć), poprzez otrzymanie mieszkania, samochodu lub pieniędzy na remont domu, awans w pracy (na co podobno nie było szans) i spotkanie miłości życia (której nie było widać na horyzoncie…). Takie sytuacje zadziały się u uczestników najbardziej rozbudowanej wersji kursu i to „od razu” stąd mogliśmy to zauważyć mając ze sobą kontakt. Czyli wygrana w trakcie kursu a reszta od razu po, lub pomiędzy poszczególnymi częściami. Przy czym osoby te stwierdziły, że takiego kalibru dobro materialne czy inne jeszcze ich nie spotkało dlatego  uznano je za rezultat wspólnej pracy na SELFIE Obfitości.

Wersje kursu „okrojone” z powodów „oszczędnościowych” (aby uczestnicy mogli mniej zapłacić i nie musieli długo czekać aż ukończą kurs czyli z powodu szeroko rozumianego pośpiechu i oszczędności) owocowały mniej spektakularnymi cudami ale działo się również wiele dobrego.

Tym razem wersja „pełna” aby można było faktycznie skorzystać z dobrodziejstw tego tematu.

Pozwól wzrastać temu, co dobre w Tobie i zbierać z tego plon

Cały kurs składa się z 14 modułów. Każdy jest niezależny i można sobie wybrać dowolny lub uzupełnić w innym terminie. Nie ukrywam jednak, że tematy są tak skonstruowane, że dają pewną całość – od tworzenia fundamentów w kierunku wyższej świadomości. W modułach znajdują się tematy znane od lat takie jak: Harmonia, Miłość, Asertywność, Mądrość , Kreatywność i inne jednak jak wiemy one nigdy nie ustaną, są podstawą naszego funkcjonowania w świecie natomiast można mieć do nich nowe podejście, tak jak tutaj – nowatorskie, wciąż wzbogacane.

Jeżeli ktoś skorzysta tylko z części o nazwie „Obfitość” to z pewnością sporo skorzysta jednak jeżeli będzie miał w sobie lęk przed zmianą, co uzdrawiamy wcześniej częścią 1szą „Transformacja”, lub będzie u niego zbyt mały przepływ energii z powodu poblokowanych kanałów energetycznych (co uzdrawiamy częścią „Witalność”, itp. to może się zdarzyć, że nie będzie ta obfitość działać na pełnych obrotach.

Dlatego byłoby dobrze skorzystać ze wszystkich 14 części kursu. Dla tych, którzy będą uczestniczyć w kursie we wszystkich częściach po kolei, w prezencie 13 i 14 część gratis! To zaoszczędzone 700 zł i mobilizacja do uporządkowania tych sfer życia i aspektów, które składają się na szeroko rozumianą Obfitość, która jest niczym układanka z puzzli.

1 część SELFA Obfitości

1 TRANSFORMACJA  – uwolnienie się od lęku przed zmianą, rozpoznanie blokujących wzorców, przekonań, zachęcenie Podświadomości do współpracy w zamianę starych, niekorzystnych schematów w nowe, dające dostęp do sukcesów, dóbr materialnych, szczęścia, miłości, radości. Otwarcie nowych możliwości. To niezbędny pierwszy krok.

Wiele osób nawet nie wie jak bardzo silny potrafi być lęk przed zmianą, wyjściem ze strefy komfortu. Wiele osób chce dobrobytu, miłości lepszej pracy lub realizacji własnego przedsięwzięcia lecz lęk przed zmianą a także przed porażką,opinią innych i o dziwo też lęk przed sukcesem trzymają niczym kleszcze. Warto wykaraskać się z tego żeby nie skończyło się na marzeniach bez pokrycia. Temu służy moduł Transformacja.

Jeśli skorzystasz tylko z tej części kursu – to i tak zrobisz kawał dobrej roboty, by wprowadzić do swego życia więcej Dobra, Finansów, Miłości, Spełnienia a także ZDROWIA, gdyż funkcjonując bez lęku przed zmianą otworzysz się na nowe możliwości i poprawisz przepływ energii w ciele, a w zdrowym ciele zdrowy duch i wtedy też można podjąć się każdej pracy i realizować plany.

Reszta modułów będzie zaprezentowana na stronie internetowej lub w innym newsletterze, razem lub pojedynczo, najdalej przed każdym kolejnym modułem, Same tematy brzmią:

2 Harmonia

3 Witalność

4.Aktywność

5 Obfitość

6 Mądrość

7 Miłość

8 Asertywność

9 Kreatywność

10 Ufność

11 Radość

12 Jedność

13 Odrodzenie

14 Świadomość

Wszystkie poruszone będą m.in. w sposób niekonwencjonalny...czasem przekorny i w kontekście  zapisów zgromadzonych na ten temat w nieświadomości.

Tematy te zostały wyselekcjonowane jako podstawowe – najważniejsze na naszej ścieżce rozwoju duchowo-materialnego. Zajęcie się nimi porządkuje nam pozostałe, też istotne. 

Każdy temat obejmuje sfery: Ciało -Umysł – Uczucia i Emocje -Ducha czyli z podejściem holistycznym.

Pracujemy tutaj też z Energetycznymi Obrazami, tzw Mandalami, które wydobywają z nas ukryte w nieświadomości zapisy a także energetyzują  i wprowadzają pozytywne wzorce w danym temacie

 

Promocja do 10.02

Reasumując:

Skorzystaj z 1szej części kursu – jak spodoba Ci się, wybierz inną według uznania lub skorzystaj z kolejnej jaka będzie według zaproponowanej przez nas kolejności. Każda ma swoje działanie  i jest niezależna, niemniej całość daje najlepsze rezultaty.

Osoby, które będą realizować po kolei  tematy od 1-12 otrzymają w prezencie bezpłatne dwa, ostanie szkolenia nr 13 i 14.

Dla tych, którzy wykupią dostęp do tego szklenia do 10 lutego – udział w promocji    – cz 1 Kursu za  275 pln zamiast 350 pln, kup dostęp tutaj…

podaj kod rabatowy czyli w polu dla rabatu wpisz: kod75

pamiętaj, że rabat w wysokości 75 pln (z 350) jest dla każdego do 10.02

ważne: kto ma Syriuszański Wachlarz MOżliwości:

Dla osób posiadających dostęp do super zestawu ćwiczeń, Syriuszański Wachlarz Możliwości co jest jednocześnie programem zniżkowym i Klubem –– Cz 1 kursu również  za 275 pln ale aż przez  180 dni. Tyle dni jest na decyzję o wykupieniu tego szkolenia. Po tym terminie będzie obowiązywać wszystkich pełna cena 350 pln na cz 1. Kto ma dostęp do Syriuszańskiego Wachlarza Możliwości a nie wykupi dostępu do 10.02 otrzyma osobnego emaila z KODEM RABATOWYM na cz 1 Kursu Obfitości.

ważne: kto wykupił Pakiet BIG na luty, na medytacje: wtorkowe, czwartkowe i niedzielne:

Dla osób posiadających w/w pakiet jest również zniżka z innym kodem rabatowym jaki będzie wysłany drogą emailową.

Cena cz 1 Kursu Obfitości wynosi 195 pln.

Jeśli nie możesz być na kursie 19.02….

To też możesz skorzystać ze zniżki do 10.02 a kurs zrealizujesz w wolnym, dogdnym dla Ciebie czasie gdyż od wydania nagrań kurs ten będzie już tak funkcjonować, dla kolejnych edycji, jako nagranie.

Swoje pytania dotyczące zadawanych ćwiczeń, prac możesz wysyłać emailem na podany przy zakupie adres a ja będę odpowiadać na te pytania, które mogą zainteresować innych, być pomocne innym i załączymy je, sukcesywnie w nagraniach jako materiał uzupełniający do skorzystania przez każdego, kto będzie miał dostęp do nagrań.

Mówimy o sprawach ogólnych czy technicznych a nie o prywatnych problemach, bo te można rozwiązać na indywidualnej sesji, jeśli pojawi się taka potrzeba.

Dostęp do nagrań będzie przez 90 dni by zmobilizować do korzystania z nich a nie odkładania do lamusa. Potem będzie można przedłużyć ten dostęp za jakąś mniejszą opłatę. Kiedy w głowie mamy myśl o dostępie do szkolenia przez rok, potrafimy odkładać korzystanie z tego na
„potem” i tak w nieskończoność a przecież chodzi o szybkie efekty. Cena kursu jest też z tego powodu obniżona, by dać możliwość skorzystania z niego wielu osobom, zainteresowanym poprawą jakości swojego życia i pragnących, by pozytywne zmiany nadeszły jak najszybciej.

Ten kurs to zmiana siebie na lepsze, która zostaje do końca życia.

Takie inwestycje, W SIEBIE, są najlepsze, bo cokolwiek się stanie, gdziekolwiek będziesz – poradzisz sobie!

To przebudowa słabości w siłę, lęku w odwagę, pasywność w działanie a przekonanie o niemożliwym w wiarę w możliwe. I doświadczanie cudów może na początku na mniejszą a potem na coraz to większą skalę. Chociaż i duże cuda od razu też były to jednak nie chcemy tego nikomu obiecywać. Jedynym oczekiwaniem na tej ścieżce niech będzie chęć podążania tą drogą samodoskonalenia się i wpuszczania DOBRA do swego Życia. We wszystkich jego sferach, odcieniach, kalibrach.

wchodzę w to, kupuję dostęp…..poniżej link zakupu cz 1 z rabatem do 10.02

wpisz kod rabatowy o treści:  kod75 aby uzyskać zniżkę 75 pln – czyli za tę część kursu zapłacisz 275 pln zamiast 350 pln.

zapłać tutaj…

19.02 kurs SELF Obfitości jako live w godzinach 18:00 do ok 21:00

Przygotuj kartki – długopis – mile widziane kredki świecowe  lub pisaki i gotowość do zmiany na lepsze poprzez przygodę  🙂

Gratuluję zakupu!

Do zobaczenia na kursie! Lub do usłyszenia …w nagraniach : )