fbpx

Czym jest Inicjacja Praniczna?

Inicjacja – słowo tak dobrze znane w przypadku Odżywiania Praną a jednak może trochę niepokoić jeśli mielibyśmy mieć do czynienia z szamańskimi praktykami czy czyimś machaniem nad głową tajemniczych znaków. Tu nie ma nic takiego.

 

W przypadku odżywiania praną „inicjacja” znaczy: „wprowadzenie w temat”, „zrobienie czegoś pierwszy raz”, „wtajemniczenie” a ponadto – odosobnienie.

Inicjacja Praniczna polega na spędzeniu określonego czasu sam na sam ze sobą, częściowo bez jedzenia ale z płynami, dla oczyszczenia z toksyn ew po 1-3 dniach na sokach czy owocach jeśli taka będzie potrzeba do czasu uaktywnienia dodatkowego kanału odżywiania, tzw pranicznego. To czas uwalniania lęku przed śmiercią głodową, wspomnień z tym związanych. To zmierzenie się ze swymi najskrytszymi myślami, lękami, emocjami, które wówczas mogą się ujawnić. To również sprawdzian czy osoba umie być sama ze sobą, czy wystarczająco siebie kocha, czy jest cierpliwa i akceptująca. To wsłuchanie się w Głos Serca, możliwość usłyszenia odpowiedzi na pytania:

Kim Jestem ?  Jakie Jest Moje Przeznaczenie ? Co mogę zrobić na Ziemi dla siebie i innych?

To wzbudzanie w sobie Miłości do Siebie, Innych i Świata. To docieranie do Wewnętrznej Mocy i Drzemiących Pokładów Swoich Możliwości a także uruchomienia dodatkowej opcji odżywiania, zgodnie z wypowiedzianą intencją.

 

NIE  JEST  TO odcięcie od możliwości jedzenia materialnego pokarmu, bez obaw – możliwość Odżywiania Praną staje się OPCJĄ DODATKOWĄ.  Nie jest to również guzik który po naciśnięciu  powoduję, że wszystko samo się dzieje bez woli człowieka. Każdego dnia, każdy nadal będzie miał wybór czy jeść czy nie jeść. Z czego skorzysta – z surówki czy z prany, to już jego wybór. Możemy mieć samochód w garażu ale pojechać do pracy autobusem lub pójść pieszo.

 

Inicjacja Praniczna jest dla osób którym organizm i Dusza wyraźnie pokazują ścieżkę zmniejszania racji pokarmowych To uaktywnienie możliwości pobierania czystej energii i ograniczenia posiłków (po Inicjacji) do 1 dziennie a nawet 1-3 w tygodniu. To pierwszy krok do Diety Pranicznej (Odżywiania Praną) a potem być może w kierunku całkowitego Bretarianizmu,  o ile komuś spodoba się życie bez konieczności jedzenia czy smakowania czegoś nawet od czasu do czasu.

 

Inicjacja może odbyć się w towarzystwie osoby, która „czuwa” i w razie uwalniania się starych zapisów wie co robić ale i tak każdy przechodzi ją samodzielnie, we własnym pokoju. Można jedynie czuć się pewniej przy kimś, kto jest w tym samym mieszkaniu/budynku.

 

Zamienne formy nowego sposobu odżywiania:

 

Jedzenie Inaczej – Dieta Praniczna – Odżywianie Światłem – Odżywianie Duchowym Światłem  – Odżywianie Esencją Zycia – Niejedzenie – Inedia – Odżywianie Praną

 

Poczytaj więcej na temat pozytywnych skutków odosobnienia:

Jezus pełen Ducha Świętego powrócił znad Jordanu – przebywał na pustyni przez czterdzieści dni, modląc się i poszcząc.