fbpx

Relacje uczestników

Witam
Veni, chciałbym Ci serdeczne podziękować za czas i troskę oraz wszystko 
co otrzymaliśmy od Ciebie w ciągu tych dwóch dni.
Odnoszę wrażenie że otrzymałem znacznie więcej niż dałem od siebie.
Największą wartością dla mnie jest to że już wiem że moja droga jest 
jeszcze długa lecz Ty wyraźnie wskazałaś kierunek.
Teraz mamy spore zadanie domowe do odrobienia i jak tylko się z tym 
uporamy to niezwłocznie poprosimy o dalszą część.
Dzięki Tobie w naszym domu świeci słońce. Pozdrawiam T.

*

Veni, witam Cię ciepło,
dziękuje za przekaz. warsztaty z Tobą wywarły na mnie duże wrażenie i 
poczułam że jest to moja droga. Rozpoczęłam proces przechodzenia na 
pranę i czuję się z tym dobrze. Pozdrawiam serdecznie.

*
„ Kurs był super! Po każdym weekendzie znajduję się w wysokich wibracjach i kocham cały wszechświat, mam siłę do rozwiązywania wszystkich spraw ze swoją rodziną. Uświadomiłam sobie jak bardzo są mi bliskie ich dusze w tym wcieleniu i co mamy do „przerobienia” ze sobą w tym wcieleniu. To, czego dowiedziałam się będzie promieniować do końca życia.

Kurs jeszcze trwa a ja już jem mniej i bardziej świadomie. Na kursy Veni chodziłabym codziennie.

Zachwycona, z miłością, K”

*

„ Kurs był cudowny, bardzo mocno transformujący. Już doświadczyłam bardzo wiele pozytywnych zmian. Uwolniłam się w łagodny sposób od jedzenia wielu rzeczy. Jem coraz mniejsze porcje, coraz mniej produktów i przygotowuję się do inicjacji pranicznej czując się coraz pewniej, myśląc o niej.

Odpuściło wiele destrukcyjnych wzorców i przekonań. Kurs polecam wszystkim otwartym na tę wiedzę.”

*

„ Kurs podoba mi się i jest przydatny. Przed kursem byłem na diecie wegańskiej i na razie nie zmieniłem jej ale zmieniła się moja wiedza, wzrosła świadomość wzorców, przekonań, zacząłem się od nich uwalniać. Dopiero zaczynam myśleć o Inicjacji a przed kursem nie myślałem wcale.

Na kursie usłyszałem odpowiedzi na pytania, które do tej pory były dla mnie niewyjaśnione.

Dziękuję : )”

*

„ Kurs podoba mi się bardzo, dużo informacji, technik do pracy z przekonaniami. Zmieniłam podejście do jedzenia. Odstawiłam chleb, jem mniej, bardziej świadomie. Ponieważ dostałam dużo technik do pracy, łatwiej mi teraz pracować nad sobą w domu. Cudowne są medytacje, programowania.

Kurs zmienia spojrzenie na życie i na tak zwane „problemy życiowe”. Chętnie skorzystam jeszcze z podobnych kursów ponieważ przebywanie na nich podtrzymuje moją chęć przejścia na pranę, utwierdza mnie w przekonaniu, że to dobry wybór, pomaga trzymać się tej ścieżki.”

*

Hej 🙂
Było SUPER !!!!! Efekty „zabawy” 🙂 są natychmiastowe i spektakularne. Choć dużo pracy przede mną, już odliczam dni do następnego spotkania.
ps
jest 10, już dawno minęła pora śniadania, a ja wcale nie odczuwam głodu 🙂

pozdrawiam cieplutko 🙂

*

 „Przed kursem jadłem właściwie wszystko a teraz jakieś ciastko, czekoladę, pierogi ruskie.  Od momentu zaczęcia kursu zmieniło się w moim życiu bardzo dużo. Oczyściło się mnóstwo wzorców, emocji. Mam teraz dużo więcej siły do załatwiania różnych spraw. Wziąłem się za sprzątanie domu i działki czego przez parę lat nie mogłem zrobić.

Kurs polecam jak najbardziej, bo prowadząca jest PROFESJONALISTKĄ.

Co do inicjacji osobiście wybrałbym w samotności, bo tak lubię ale myślę, że dla wielu osób inicjacja z fizyczną obecnością Veni byłaby korzystna.

Kurs był super. Oby więcej takich prowadzących. Na pewno moje życie od poznania Veni bardzo się zmieniło. Niejedzenie jest „efektem ubocznym”, bo najważniejsze w tej drodze były zmiany  i uzdaowianie życia.

Z wyrazami wdzięczności i uznania, D : ) „

*

„ Jestem z kursu zadowolona. Był dla mnie bardzo przydatny, Zaczęłam kurs jako wegetarianka a przez ostatnie pół roku jestem weganką. Uświadomiłam sobie wiele ważnych rzeczy. Wiedza nie była dla mnie nowa ale zaczęłam ją wprowadzać w życie, na stałe, zmieniając stare wzorce. Polecam kurs znajomym, którzy są tym tematem zainteresowani aczkolwiek mam przekonanie, że jest to decyzja bardzo osobista.

Myślę, że po przejściu inicjacji przyda się spotkanie na kursie u Veni, dla podtrzymania.

Dziękuję serdecznie za tą wspaniałą możliwość i liczę na dalsze kontakty.

Z Miłością ) ”

*

 „W przyszłości będę z kursów jeszcze korzystać, wiele pouzdrawiałam, wiele fałszywych przekonań odeszło.”

*

„Kurs był ciekawy i świetnie prowadzony”

*

Kurs był dla mnie pomocny, świetnie prowadzony. Dowiedziałam się nowych i interesujących rzeczy.  Odpowiada mi tempo prac. Odnoszę wrażenie, że więcej wyniosłam niż wniosłam. Dziękuję.”

*

” Bardzo dziękuję za wspaniałe spotkania, piękne energie”

*

„Bardzo dziękuję Veni za wspaniałe warsztaty. Cudowne transformacje i pracę z Energiami. MOcniejsze zakotwiczanie się w rzeczywistości a jednocześnie zdystansowanie. Polecam, T.I.”

*

Kochana Veni. Bardzo dziękuję za cudowną atmosferę, inspirujące wyjaśnienia trudnych tematów przekazywanych w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, przepełnionych miłością i zrozumieniem. Dziękuję za uśmiech osładzający trudy oczyszczania, dziękuję za wsparcie. D ”

*

Ten kurs był dla mnie nowym, ale bardzo pozytywnym doświadczeniem, poznaniem świata duchowego i praw nim rządzących. MOja przygoda ze światem duchowym dopiero się zaczęła i wciąż jest to dla mnie coś nowego dlatego uczestnictwo w tym kursie otworzyło przede mną nowe możliwości.