fbpx

21.09.2022 Medytacja Egipska inna niż w ub roku

21.09.2022 o godz 21 online

w grupie

Jeśli brałaś/eś udział w Medytacjach ubiegłorocznych, to poniżej przeczytasz dlaczego Tegoroczna ma Inne Działanie!

 

 

udział w Medytacji Egipskiej (spotkamy się na Zoom  – 21 września o godz. 21.00) –  cena 127 pln  kupisz TUTAJ

 

Temat Medytacji Egipskiej  z21 września:

Zwiększanie Wewnętrznej Mocy i Decyzyjności oraz Przyciąganie Dobra i Pozytywnych Zmian w życiu

Nowa Medytacja Egipska z Innym układem olejków a tym samym innym przepływem energii żeńskiej i męskiej

Medytacja na zwiększanie osobistego potencjału oraz wpływu na własne życie

 

Dla zainteresowanych – można zastosować olejki,

by przeprowadzić ten Oczyszczający – Wzmacniający Proces

TRZEMA Olejkami

 

Medytacja ta pozwoli uzdrowić nam kolejne warstwy, doczyścić inkarnacje egipskie, atlantydzkie i lemurskie by UWOLNIĆ SIĘ OD dawnych zależności i pójść do przodu – realizować swój potencjał i zwiększać siłę wewnętrzną,  by wzmocnić w nas to, co pożądane i dobre byśmy STALI SIĘ PANAMI WŁASNEGO LOSU

Wiele zapisów nakłada się na siebie warstwowo i tak też się oczyszczają – warstwa po warstwie.

Aby proces zachodził głębiej
i piękniej można i warto skorzystać z Olejków

 

W odróżnieniu do medytacji ubiegłorocznych,

tym razem należy zastosować:

2 x olejek LaYola (po 1 w każdej ręce, na czas Medytacji, niczym BERŁA MOCY płynącej z MIŁOŚCI, ) i 1 x EgiptoYolek (umieszczony vis a vis siebie na wysokości splotu słonecznego) – niczym Źródła SIŁY, ODWAGI, ZDECYDOWANIA i DECYZYJNOŚCI a to pozwoli na harmonizowanie Energii Męskiej i Żeńskiej w tym Procesie ( w inny sposób niż podczas poprzednich Medytacji Egipskich. I WYZWOLI W NAS BARDZIEJ KONKRETNE DZIAŁANIA, z uwzględnieniem naszych potencjalnych możliwości, często jeszcze „uśpionych” w jakiejś części.

 

udział w Medytacji Egipskiej (spotkamy się na Zoom  – 21 września o godz. 21.00) –  cena 127 pln  kupisz TUTAJ

 

Olejek EgiptoYolek super odblokowuje stawy i usprawnia w nas  przepływ impulsów elektromagnetycznych w ciele co jest bardzo ważne gdy chcemy coś uzdrowić, przetransformować. Wnosi w nas jakości Energii Męskiej a więc odwagę, zdecydowane działanie, sprawniejsze podejmowanie decyzji, itd

Olejek LaYola ma szerokie zastosowanie (oparzenia, ból, dolegliwości, na zachowanie opalenizny, na piękną cerę i włosy) a jedna z najważniejszych to wnoszenie w nas jakości Energii Żeńskiej, zmiękczanie, łagodzenie i otulanie Miłością dzięki czemu można bardzo dużo oczyszczać i czuć się dobrze. Coraz lepiej.

 

OLejki mają szerokie zastosowanie  tak więc ich zakup jest nie tylko na jeden raz. Dołączamy do nich ulotkę jak je stosować na co dzień.

 

EgiptoYolek – „w dwóch słowach” – Olejek ten pozwala nam oczyszczać się z mało korzystnych zapisów, wspomnień ukrytych w nieświadomości z czasów Egiptu, Atlantydy i Lemurii.

Nie ma co ukrywać, że część z nas była zniewolona w takich miejscach, zaczipowana i zakodowały się w tych Istotach zapisy niemocy, poczucia niższości, lęki a nawet niewolnicze wzorce, nie mówiąc o programach ofiary, co dzisiaj może nadal przyciągać takich, którzy krzywdzą. To blokady przed osiąganiem pełni rozwoju.

Inni z kolei nadużywali władzy i nie byli mili dla pozostałych. Podświadomie mogą mieć do teraz poczucie winy i zablokowaną osobistą moc. Mogą mieć poczucie wstydu i niezasługiwania. Dlaczego? Żeby więcej nie krzywdzić, nie nadużywać swoich kompetencji.

Olejek EgiptoYolek pozwala rozpuścić u jednych i drugich niekorzystne zapisy tak, by dać Istocie (użytkownikowi Olekju) szansę na wpuszczenie większej ilości Światła i Miłości i zarezonowanie z Boską Istotą w sobie. Wszystko poprzez Wysokie Wibracje Boskiego Światła i Miłości. Jest to wzmocnienie już uzyskanych wibracji, by niejako “skruszyć mury” lecz wszystko to łagodną ścieżką wibracji Światła i Miłości.

Dopiero gdy oczyszczą się negatywne tendencje osoba taka/Istota (wolę pisać i mówić – Istota) odblokuje swoją Moc i dostęp do Wiedzy (etap po etapie) , by ją tym razem spożytkować dla Dobra Ogółu.

W ten sposób można naprawić krzywdy i błędy czynione kiedyś i stanąć po stronie Boskiego Światła, po stronie Miłości, Jedności i Prawdy.

Czyli czy ktoś był ciemiężony czy ciemiężycielem w przeszłości ma szansę wpuścic taką ilość Światła by to szybciej uzdrowić a kto był ok, bo i tacy byli -przecież nie musi być tak, że wszyscy decydujący czy uciemiężeni są dobrzy albo wszyscy decydujący czy uciemiężeni źli w danym miejscu i czasie, w każdym razie ci “dobrzy” wzmocnią swoje Światło i piękniej skorzystają ze swoich możliwości i wiedzy. Dla dobra Ogółu.

EgiptoYolek pomaga nam odbudować w sobie, uaktywnić
świetność z czasów Egiptu  i wcześniejsszych czasów
 a jak wiemy to, co umieli Egipcjanie z tamtych czasów budzi do dziś niedowierzanie. Fajnie byłoby
mieć w sobie do tego dostęp. Ta wiedza uaktywniając się
przenika do naszej świadomości i po trochu zaczynamy z niej
korzystać. Pojawić się też może w postaci nagłej “eureki” na jakiś
temat.

 

Olejek LaYola w tym procesie wpuszcza ogrom Miłości, zmiękcza wprowadza ciepłą, kobiecą Energię, połączenie z Matką ZIemią (EgiptoYolek z Ojcem Niebem)

Użyte 2 olejki LaYola (po jednym w każdej dłoni) i 1 Olejek EgiptoYolek naprzeciwko siebie (najlepiej vis a vis Splotu Słonecznego) dają Energię Trójcy i większą Moc oddziaływania podczas Procesu Oczyszczania, Wzmacniania i Transformacji dawnych czasów, co będzie tematem tej Medytacji.

Oba Olejki nadają się znakomicie do masażu i do kąpieli.

 

udział w Medytacji Egipskiej (spotkamy się na Zoom  – 21 września o godz. 21.00) –  cena 127 pln  kupisz TUTAJ

 

 

PS kto m swoje olejki to medytuje z olejkami kto nie ma to bez , można je bedzie zamówić po 15.10.2022