fbpx

81 Holistycznych Kroków do Samospełnienia

18 LISTOPADA 2021

godzina 19.00 – ok 20.00

LIVE

 

Samospełnienie to coś więcej niż samorealizacja – to również przyczynienie się do dobra ogólnego, rozwoju całej ludzkości a przecież każdy może wnieść jakiś wkład – choćby mały puzzel do wielkiej układanki. Jedna śrubka może przyczynić się do tego by silnik zaczął w ogóle lub jeszcze lepiej działać. Nie lekceważmy swego wkładu jaki wnosimy czynem w rozwój ludzkości czy myślą w zmianę świadomości zbiorowej kierując  ją wciąż ku lepszej wersji.

Całość będzie dotyczyć  powiększania WACHLARZA OSOBISTYCH MOŻLIWOŚCI tj rozwoju osobistego, duchowego i materialnego, tego wszystkiego co jest niezbędne by żyć godnie, w dobrostanie a tym samym umieć kierować się Intuicją, korzystać z pomocy osobistych Opiekunów Duchowych czy Aniołów, Istot Natury, żyć w harmonii z Przyrodą otrzymując od Niej wsparcie, umieć zachować spokojny Umysł i Harmonię Ciała i Ducha w każdej sytuacji  (czy szybko je odzyskiwać) co daje nam ogromną Moc do realizacji różnych zadań. Będziemy trenować rozpoznawanie „zgubnych myśli i panowanie nad myślami by być świadomymi tego, co kreujemy świadomie czy mimochodem (!) . Dobrze jest zbudować solidny fundament i kroczyć przez życie bez permanentnego stresu, bez lęków, toksycznych emocji , myślokształtów czy destrukcyjnych wzorców często wyniesionych z domu. Umieć poprawiać relacje z samym sobą i innymi, kochać i być kochanym.  Robić to, co się kocha i mieć z tego gratyfikację czy satysfakcję, jeśli byłoby to zajęcie dodatkowe, poza pracą. Czyli rozpoznawanie swoich talentów, predyspozycji i możliwości. Ważne jest zdrowie, pozytywny nastrój, wzorce, nawyki, które nam sprzyjają. Umiejętność komunikowania się z Duszą i Podświadomością, która odgrywa kluczową rolę w naszym życiu np.  kieruje procesami zachodzącymi w ciele jak oddychanie, krążenie krwi, przyswajanie, wydalanie, gojenie ran  i wszystkim co dotyczy ciała a o czym my nie musimy myśleć i decydować co chwilę. Ona też przyciąga do nas odpowiednich ludzi, sytuacje, zdarzenia zgodne z naszymi podświadomymi zapisami, przekonaniami, wzorcami, wierzeniami  i tym, co myślimy (!). To samosterująca torpeda – dobrze jest mieć ją na oku J niech działa dla naszego dobra, nie przeciw niemu poprzez sabotaż. Ponadto otwieranie się na możliwość Odżywiania Praną czy po prostu Jedzenia Inaczej czyli uniezależnienia się od jedzenia materialnego a tym samym bycia manipulowanym poprzez lęk braku jedzenia, to droga do największej wolności i wysokiego poziomu świadomości i możliwości kreacji swego życia i otoczenia.

Wszystko co zrobimy uzupełnia się i daje kompleksowy rozwój i niesłychane możliwości. Każdy skorzysta na tyle, na ile się otworzy : ) Zapraszam do Wspólnej Przygody dającej wiele korzyści.

Na szkoleniu tym będzie m.in jak ochronić się przed stresem, wzmocnić swoją odporność psychiczną i fizyczną, tak dziś potrzebną, jak zachować harmonię, spokój. Oczyścimy ciało i umysł z tego, co zbędne, by wiedzieć jaki stan utrzymać, do jakiego wracać po codziennych zadaniach, spotkaniach. To początek budowania solidnego fundamentu do samorealizacji.

Reszta – surprise.

Podaję sprawdzone, ekspresowe metody.

kto już umie to robić metodami jakie pokazywałam, też może się zadziwić, bo jest coś nowego 🙂

w KLUBIE Syriuszańskiego Wachlarza MOżliwości

masz kolejną lekcję za 81 pln z nagraniem lub 57 pln BEZ nagrania

wystarczy kupić zestaw: 

ćwiczenia energetyczne+medytacje uzdrawiające+wejście do KLUBU

obfitującego w wiedzę, comiesięczne free spotkania

i zniżki

po wykupie zestawu otrzymuje się link do spotkania i emaile ze zniżkami

https://www.veni-esencjazycia.com/kursy/

 

LINK zakupu Live z nagraniem (ew samo nagranie) TUTAJ…

LINK do live’u BEZ nagrania TUTAJ…