fbpx

Akademia Jedzenia Inaczej 07.12.2019

Akademia Jedzenia Inaczej odbędzie się w Warszawie (przy ul. Ratuszowej 11) dnia 7 grudnia w godzinach 11.00-17.00.
Ten specjalny kurs wprowadzi w tematykę odżywiania w inny sposób niż przy użyciu jedzenia materialnego, tzw. odżywiania pranicznego. Na tym spotkaniu dowiecie się jak to działa, że niektórzy ludzie mogą żyć bez jedzenia materialnego, poznacie metody pracy z samym sobą w celu poszerzania świadomości oraz odkryjecie na nowo kontakt ze swoją podświadomością.
Dzięki podanym informacjom, narzędziom pracy nad sobą będzie można zmieniać swoją świadomość i uwalniać się, krok po kroku, z nietolerancji pokarmowych, z lęku przed śmiercią, z wadliwych nawyków żywieniowych czy zajadania stresu.
Można uwolnić się od anoreksji.
Jest to też kurs dla osób, które mogą jeść wszystko i lubią jeść, nie planują przejść na odżywianie praną ale chciałyby nauczyć się obchodzić bez jedzenia materialnego chociaż kilka lub kilkanaście dni pod rząd, co jakiś czas, na różne, czasem nieplanowane okoliczności czy z uwagi na liczne podróże. To droga do prawdziwej frajdy i wolności.
Wyjątkowo ten kurs prowadzony jest dla max 2 osób (zajęcia prawie indywidualne, możliwość głębszego skupienia się na poszczególnych uczestnikach i szerszej pracy z nimi).
Cena: 550 zł (gdy zaliczka 200 zł zostanie wpłacona do dnia 30 listopada); po tym terminie cena kursu to 750 zł.