fbpx

DETOX Praniczny Weekendowy grudzień 2019

13-14-15 grudnia 2019

Praniczny Detox weekendowy z Veni

Kielce Cedzyna

To zajęcia PRAKTYCZNE – łagodne wchodzenie na ścieżkę Doświadczania “bretarianizmu”, Odżywiania Praną/Esencją Życia czyli  życia bez jedzenia materialnego.

Dla kogo: Dla KAŻDEGO, kto poczuje Sercem, że chce na tym być. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w “postach, głodówkach” czy bycie wegetarianinem, veganinem.

Co w planach: (m.in.) medytacje, wykład, rozmowy, kontakt z Naturą, osiąganie błogostanu – stanu ułatwiającego zmianę wzorców i ogólnie – odżywianie praną. Masaż, codzienny relaks w SPA

Część zajęć  polegać będzie jednak na zachowaniu ciszy i kontemplacji w tym umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu.

Cel spotkania: odstresowanie, wyciszenie, łagodne oczyszczanie Ciała, Umysłu i Ducha z dysharmonijnych energii i wzorców, blokad przeszkadzających w realizacji marzeń; wdrażanie umiejętności odżywiania praną/obchodzenia się bez jedzenia materialnego poprzez uzyskiwaną wiedzę i „kontakt z aurą” osób, które to potrafią, mają w swoich zapisach, stopniowe odkrywanie i rozpuszczanie wzorców powodujących “przywiązanie” do jedzenia oraz lęków związanych z nie-jedzeniem,  poszerzanie samo-świadomości, osiąganie stanu harmonii i wyciszenia, gromadzenie energii do realizacji zadań, powiększanie kreatywności, wzrost Intuicji. Spojrzenie na codzienne sprawy z innej perspektywy, by łatwiej sobie z nimi radzić.  Dobroczynne działania na rzecz Ziemi i wiele innych działań i korzyści.

Uwaga: jest to czas raczej bez jedzenia materialnego ale gdyby ktoś nie dał rady będą do dyspozycji soki i owoce.

Czas:  piątek 13 grudnia (od g.10 tej )  do niedzieli do 15 grudnia do godziny 17:00.

Inwestycja: wcześniejsza wpłata to niższa kwota inwestycji:

– 950* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy będzie wpłacona chociaż zaliczka w wysokości 400 zł do 20.XI.2019 (promocja)

na podane poniżej konto: Resztę kwoty tj, 550 zł należy mieć przy sobie i wpłacić gotówką.

– 1250* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy wplata  nastąpi od 21.XI.2019  (550 zł proszę mieć w gotówce)  reszta, tj 700 zl  na konto. Można wpłacić na konto zaliczkę 400 zł a resztę mieć w gotowce)   .

– przy 2 osobach z rodziny udział po 950 zł

Ilość miejsc ograniczona (kameralna grupa)

KONTO nr 50 1020 5558 1111 1360 1580 0034,  PKO BP SA, Zofia Buczma „ESENCJA  ŻYCIA”.

Za datę wpłaty rozumie się datę wpływu kwoty na konto organizatora.

Cena zawiera m.in:

nocleg w pokoju jednoosobowym z łazienką

napoje/owoce

codzienny dostęp do SPA

masaż

proporcjonalnie opłatę za salę szkoleniową, nocleg i gażę osoby prowadzącej

*zaliczka jest bezzwrotna gdyby osoba wcześniej zainteresowana zrezygnowała z przyjazdu,

zwrotna, gdyby coś zmieniło się z ramienia organizatorów/ośrodka wypoczynkowego (sytuacja losowa)

Miejsce: Hotel 4**** gwiazdkowy ze SPA “Uroczysko” położony w samym sercu Gór Świętokrzyskich w Cedzynie na obrzeżach Kielc co daje znakomity dojazd podmiejskim autobusem a jest usytuowany w lesie nad zalewem, co daje  możliwość doskonałego wypoczynku i odprężenia. W razie potrzeby możliwe podwiezienie samochodem z dworca PKP, PKS, czy przystanku Flixbusa

 

Dojazd i wszelkie szczegóły podane będą osobom zapisanym

Góry Świętokrzyskie, z uwagi na zawartość krzemu, ułatwiają transformacje, oczyszczanie kości i mięśni ze starych zapisów, w tym traum i pamięci komórkowej z innych wcieleń, ułatwiają odbudowę energii, wzmocnienie nerek (u wielu osób osłabianych przez lęki) i odmładzanie komórek.

Zapisy, informacje: veni45@op.pl  lub esencjazycia@op.pl

tel +48 794 544 860

uwaga, jest możliwość wpłacenia zaliczki przez PayU lub PayPal jednak pobierana jest prowizja w wysokości 3,5-4%, o którą należy zwiększyć wpłacaną kwotę.W takiej sytuacji resztę kwoty lepiej wpłacić/wyrównać  gotówką.