fbpx

Detox Praniczny z Veni nad morzem 30.IX – 5.X.2019

Dla kogo: Dla KAŻDEGO, kto poczuje Sercem, że chce na tym być. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w “postach, głodówkach” czy bycie wegetarianinem, veganinem.

Co w planach:(m.in.) medytacje, wykłady, sesje indywidualne, ćwiczenia energetyzujące, kontakt z Naturą, wspólne muzykowanie, osiąganie błogostanu – stanu ułatwiającego zmianę wzorców i ogólnie – odżywianie praną. Oczyszczające Maski (warsztat), relaks w nadmorskim klimacie, kontemplacja morza, wschody i zachody słońca, spacery plażą

Część zajęć  polegać będzie jednak na zachowaniu ciszy i kontemplacji w tym umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu.

Cel spotkania: przede wszystkim kształtowanie świadomości bretariańskiej ale też odstresowanie, wyciszenie, łagodne oczyszczanie Ciała, Umysłu i Ducha z dysharmonijnych energii i wzorców, blokad przeszkadzających w realizacji marzeń; wdrażanie umiejętności odżywiania praną/obchodzenia się bez jedzenia materialnego poprzez uzyskiwaną wiedzę i „kontakt z aurą” osób, które to potrafią, mają w swoich zapisach, stopniowe odkrywanie i rozpuszczanie wzorców powodujących “przywiązanie” do jedzenia oraz lęków związanych z nie-jedzeniem, nawiązywanie kontaktu i współpraca z Podświadomością, komunikacja z Duszą, rozwój uczuć wyższych, możliwości twórczych (Art. Terapia), odczuwanie jedności z Przyrodą, poszerzanie samo-świadomości, osiąganie stanu harmonii i wyciszenia, gromadzenie energii do realizacji zadań, powiększanie kreatywności, wzrost Intuicji. Spojrzenie na codzienne sprawy z innej perspektywy, by łatwiej sobie z nimi radzić.  Dobroczynne działania na rzecz Ziemi i wiele innych działań i korzyści.

Uwaga: jest to czas raczej bez jedzenia materialnego ale gdyby ktoś nie dał rady będą do dyspozycji soki i owoce a nawet dostęp do „normalnego” jedzenia gdyby była taka potrzeba dlatego proszę porzucić lęki (wiadomość też dla rodziny). To nie jest „szkoła przetrwania” tylko poszerzanie swoich możliwości w traktowaniu siebie z Miłością, jak na Boską Istotę przystało. Będzie „każdemu wedle potrzeb i możliwości”.

Czas:    Detoks 6 dniowy: poniedziałek 30 września godz. 13:00 – sobota 5 października godz.13:00

Inwestycja: wcześniejsza wpłata to niższa kwota inwestycji:

!!! dla 3 pierwszych rezerwacji potwierdzonych wpłatą, chociażby zaliczki, bon o wartości 250 zł na inny kurs u Veni, sesję indywidualną lub obraz. Do zrealizowania w ciągu 6 miesięcy. Może być dla kogoś z rodziny.

3019* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy będzie wpłacona chociaż zaliczka w wysokości 600 zł do 15 września 2019 na konto Esencji Życia (nr konta w zakładce kontakt).

900 zł proszę mieć ze sobą gotówką i dopłacić w dniu rozpoczęcia kursu, 1519 zł dopłacić na konto najdalej do 25 września. Po tym terminie wszelkie dopłaty mogą mieć miejsce gotówką,  przed rozpoczęciem zajęć, w dniu 30 września.

3299* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy wplata zaliczki  (600 zł) lub całości nastąpi po 15 września (900 zł proszę mieć w gotówce)  reszta, tj 1799 zł może być od razu na konto lub do 25.09.

Ilość opłaconych noclegów – 6, można przyjechać w dzień przed rozpoczęciem kursu (w niedzielę).

Ilość miejsc ograniczona (pobyt w kameralnym gronie!)

 

Cena zawiera m.in:

24 godzinną opiekę Veni (!)

6 noclegów w pokoju jednoosobowym z łazienką (od 29.09)

wyprawkę do zaleconych działań

napoje/owoce (ew „normalny” posiłek gdy komuś będzie trudno bez tego)

proporcjonalnie opłatę za salę szkoleniową i gażę osoby prowadzącej, współorganizatorów

sesje indywidualne

oczyszczający warsztat “MASKI” (zazwyczaj w cenie 350 zł)

uroczysty posiłek w restauracji (tak, tak – to element szkolenia…)

zajęcia ruchowo – medytacyjne

 

*zaliczka jest bezzwrotna gdyby osoba wcześniej zainteresowana zrezygnowała z przyjazdu, zwrotna, gdyby coś zmieniło się z ramienia organizatorów/ośrodka wypoczynkowego (sytuacja losowa)

Miejsce: Międzywodzie

 

Dojazd i wszelkie szczegóły podane będą osobom zapisanym

 

Zapisy, informacje: veni45@op.pl  lub esencjazycia@op.pl

tel +48 794 544 860

oraz Ania 600 877 614