fbpx

Dieta Praniczna Ekspress – info w pigułce 14.04.2019

14.04.2019

Kurs Dieta Praniczna Ekspress

To kurs  będący doskonałym uzupełnieniem dla osób będących na Detoksie Pranicznym. Daje on niezbęda wiedzę jak nawigować w tym temacie a sam Detoks jest doświadczaniem życia na pranie, oczyszczaniem, i wpuszczaniem Światła, które porządkuje nasze życie. Jedno i drugie jest potrzebne. Wiedza jak funkcjonować na pranie, jak to pogłębiać, jak radzić sobie w świecie i nie być wyalienowanym i praktyczne obserwacje jak reaguje ciało, co się faktycznie uwalnia z ciała i umysłu oczyszcza, jak reagować czyli Doświadczanie odzywiania praną przy kims kto wie jak pomóc podczas “pierwszych kroków”.

N a kursie jest to, co jest najważniejsze w odzywianiu praną w tym BHP, relacje partnerskie, rodzinne i społeczne, skuteczna metody zamiany starych nawyków w nowe, jak sie “przeprogramowywać”, mozliwe niespodzianki na tej ścieżce i jak sobie  znimi radzić.

Ten kurs przygotowany jest dla osób zaawansowanych w pracy nad sobą, osób przyjeżdżajaących z daleka i/lub też tych, które umieją same pracować ze sobą i wystarczy im tylko sprawdzona wiedza z nowego zakresu czyli breatarianizmu. Na tym kursie mniej jest części warsztatowej czyli sprzątania dysharmonijnych wzorców (co jest na Diecie Pranicznej 3 etapowej) – tutaj pokazywanie jest jak to robić samemu. Czas przeznaczony jest na przekazanie najważniejszych informacji, częściowe przeprogramowywanie starych wzorców, medytacje poszerzające świadomość, nawiązanie współpracy z Podświadomością i Nadświadomością w tym wzmocnienie kontaktu z Przewodnikami Duchowymi.

miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Jodełka, Św Katarzyna k Kielc

czas: 10-18 lub trochę dłużej  z przerwą na spacer lub posiłek w godz 13-14

inwestycja – 1450 pln

zniżka – przy wpłacie zaliczki  (250 zł) do 30.03.2019  jest 200 zł zniżki (czyli cały kurs za 1250 zł)

dla osób uczestniczących w Detoksie Pranicznym 8-14 kwietnia udział w kursie do godziny 13tej BEZPŁATNY. Kto zdecyduje sie uczestniczyć w dalszej części zajęć – od godz 14 – do końca ) dopłata 650 zł

UWAGA: warto połączyć ten kurs z Oczyszczajacymi Maskami jakie będa dnia 13.04.2019. Zniżka 100 zł na Maski dla Uczestników DP Ekspress tej edycji.