fbpx

Droga Do Gwiazd 08.12.2019

 

Warsztat Droga do Gwiazd odbędzie się w Warszawie dnia 8 grudnia w godzinach 17.00-20.30. Miejsce zostanie jeszcze potwierdzone.
Ten warsztat rozwoju duchowego, czyli odkrywania głębi siebie i podnoszenia swojej świadomości pomaga odkryć odpowiedzi na pytania kim jesteśmy jako ludzie na Ziemi, co mamy tutaj do zrobienia, jakie są nasze osobiste lekcje życiowe do uzdrowienia, jak tego dokonać, i porusza wiele innych spraw jak wewnętrzne uzdrawianie, uzyskiwanie spokoju i harmonii wewnętrznej, poszerzanie percepcji, odkrywanie swojego potencjału, poprawianie relacji ze sobą samym i z innymi, komunikacja ze światem Przyrody, itp.
Na cykl Drogi do Gwiazd składa się 14 tematów, które kończą się podsumowaniem (możliwe 15te spotkanie) . Każdy temat jest poruszany na jednym warsztacie, na który składa się wykład, medytacja tematyczna oraz zadanie domowe omawiane na kolejnej części.
Każde spotkanie dostosowane jest do potrzeb Uczestników mimo, iż fundament każdej Lekcji jest ustalony.
W sklepiku można nabyć książkę Droga Do Gwiazd cz 1 i 2. Na kursie będą dodatkowo informacje, których nie ma w książkach.
Ten kurs robi się dla siebie jednakże kto skończy cały cykl Drogi Do Gwiazd (14-15 spotkań z podsumowaniem, w zależności od tempa pracy) i zechce zostać instruktorem takich zajęć będzie mógł zapisać się na unikatowy kurs u Veni – Akademię Trenerów Drogi Do Gwiazd, by potem mieć szansę prowadzić takie zajęcia (po zdaniu egzaminu).
Cena: 250 zł (gdy zaliczka 100 zł zostanie wpłacona do dnia 30 listopada); po tym terminie cena warsztatu to 275 zł.