fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

05.04.2020 WEŹ  LOS   ZIEMI   W  SWOJE   RĘCE Medytacja Ogólnoświatowa

5 kwietnia 2020 @ 02:30 - 03:05

 

Zapraszam do Globalnej Medytacji w Intencji  całej Ziemi – połączmy siły dla wspólnego dobra!

 

Czas istotny z punktu widzenia astrologii i energii wpływających na nasze losy

to godzina 4.45   i- czas Medytacji przynajmniej od 4.35 do 5.05 (polskiego czasu

więc osoby mieszkające poza Polską przeliczą sobie wg potrzeb)

Tych co mogą sobie zainstalować bezpłatnego zoom’a zapraszam na wspólną Medytację on line

w niedzielę, 5go kwietnia od godziny 4.30 (rano!)

https://zoom.us/j/2923622274   hasło: 655277 

Uwaga do tych, co uczestniczą w medytacjach od kilku tygodni: od 4 kwietnia potrzebnej jest hasło do w/w linku!)

 

a jeżeli…

komuś nie uda się połączyć to proszę o to by pomedytować samemu o tej samej porze

INSTRUKCJA samodzielnego postępowania  BARDZO   WAŻNY  JEST  czas rozpoczęcia!!!  Zastosuj BHP.

Podaję poszczególne kroki, dla ułatwienia:

  1. Czas! – zacząć przed momentem decydującym czyli ok 4.30-4.35 polskiego czasu w niedzielę dnia 5 kwietnia 2020 roku (to bardzo ważny moment astrologiczny!) cała Ziemia łączy się, kto może , aby uzyskać maximum skuteczności o godzinie 4.45 PUNKTUALNIE!
  2. Usiądź wygodnie – nie kładź się by nie zasnąć
  3. Zrób ochronę! – bardzo ważny punkt: możesz zrobić to w ten sposób: „zapraszam moich Przewodników Duchowych, Anioła Stróża, Archanioła Michała, Gabriela, Uriela, Rafaela, Anioły Światła i Miłości, Światło, Miłość – Najwyższą Inteligencję, Świadomość Chrystusową, Źródło Miłości (wybierz co czujesz)  prosząc o najwyższą ochronę, opiekę i prowadzenie ażeby podczas tej medytacji i w związku z nią, zadziało się tylko to, co najlepsze dla mnie, dla innych mieszkańców Ziemi, Fauny, Flory i całej Ziemi. Proszę też o zgodną współpracę i jedność pomiędzy moją Świadomością Podświadomością i Nadświadomością w imię najwyższego dobra.
  4. Wyraź swoją Intencję tej Medytacji dla Dobra Ziemi – (żeby nie zasilać problemu proponuje się nie wymieniać tego, z czym się globalnie teraz borykamy czyli k…w… ale to, co chcemy osiągnąć żeby wyjść z tego cało z zachowaniem tego, co dobre dla nas i Ziemi). Nie walczymy z niczym tylko szerzymy DOBRO Najwyższe

 

Można sobie powiedzieć, pomyśleć, np

Proszę o pokój wewnętrzny,  zdrowie, poczucie bezpieczeństwa, stabilność emocjonalną, psychiczną i finansową, harmonię, pozytywne nastawienie dla mnie i jak największej ilości Mieszkańców Ziemi, którzy zgadzają się na to z poziomu Duszy, proszę o wzrost zaufania i poczucia bezpieczeństwa, że cokolwiek się teraz dzieje i jakkolwiek to wygląda jest to etap rozwoju, EWOLUCJI, który daje nam szansę do zrobienia skoku na wyższy poziom rozwoju i świadomości i tym samym pozwala nam przejść do jeszcze lepszej rzeczywistości, WZNIEŚĆ SIĘ NA WYŻSZY, LEPSZY POZIOM.

  1. Oddychaj spokojnie, wsłuchaj się w rytm oddechu lub bicie serca
  2. Wycisz umysł (staraj się nie myśleć o niczym co niepokoi ale możesz wyobrazić sobie ulubione miejsce na spędzanie wakacji , przypomnieć miłe zdarzenie.

Poczuj w sobie siłę i moc do dokonywania zmian na Ziemi wraz z innymi. Poczuj, że chcesz żyć w pięknie i w zgodzie z Sercem. Wzbudź w sobie jak najwięcej miłych odczuć, radości, wdzięczności, miłości, pozytywnego nastawienia (przypomnij sobie miłe chwile z kimś bliskim Ci, choćby doświadczone kiedyś, udane wakacje, dowcipy, komedie, wygrane w mecz, sukcesy na jakimś polu osobistym czy zawodowym, pieniądze, które sprawiły Ci radość i pozwoliły Ci kupić sobie coś fajnego, zabawę z pupilem, odebraną dobrą wiadomość, szczęśliwe święta z kimś. I wyobraź sobie, że fale tej dobrej energii wypływają z Ciebie na świat

  1. Teraz wyobrażaj sobie piękną, czystą Ziemię, błękitne niebo, dużo przyrody, radość, życzliwość i współpracę pomiędzy Ludźmi I CAŁĄ Przyrodą, fauną, florą, wyobraź sobie dbałość o przyrodę, zwierzęta, ekologiczne nastawienie, a także jak najlepsze funkcjonowanie świata pod względem gospodarczym.

Wyobraź sobie siebie i innych radosnych, zadowolonych, szczęśliwe rodziny, spacerujące w parkach, na ulicy, spokojne życie, pootwierane sklepy, punkty usługowe, przedsiębiorstwa, powrót do codziennych zajęć i płynności finansowej.

Wyobraź sobie siebie i innych pracujących z radością, podążających ścieżką swoich zainteresowań.

Radość, szczęście, zadowolenie, dobrobyt, piękno, zdrowie, pokój.

Poproś o odporność psych i fizyczną dla siebie i innych mieszkańców Ziemi w związku z sytuacją w jakiej obecnie jesteśmy i poczuj że jesteśmy silni, zdrowi, spokojni, ufni i bezpieczni. Pod każdym względem

  1. Pobądź w tym stanie przynajmniej 20 minut a potem
  2. Podziękuj sobie i wszystkim Istotom wspierających nas w tej intencji i zajmij się swoimi sprawami

Dziękuję CI za wspólne Dobro!

 

Polub mnie na: FB DietaPranicznaVeni   https://www.facebook.com/DietaPranicznaVeni

Jeśli chcesz zapisz się na bezpłatne, regularne  medytacje:  https://veni-pozytywnezmiany.elms.pl

 

Szczegóły

Data:
5 kwietnia 2020
Czas:
02:30 - 03:05

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl