fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

2020r Inicjacja Praniczna

18 lipca 2020 @ 09:00 - 15:00

 

KUP  BILET, kliknij tutaj…

Jest to spotkanie dla każdego, kto poczuje Sercem, że chce na nim być. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w “postach, głodówkach” czy bycie wegetarianinem, veganinem, etc.
Takie spotkanie to doświadczanie samego siebie w innych okolicznościach, to czas  bez jedzenia materialnego, czas odkrywania lub pogłębiania kontaktu z Podświadomością, Nadświadomością, pogłębianie kontaktu z Naturą, nauka osiągania błogostanu – stanu ułatwiającego zmianę wzorców i ogólnie – odżywianie praną, to również czas ciszy i kontemplacji w tym umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu. Wiele się oczyszcza wewnątrz człowieka na takim kursie.

Inicjacja Praniczna to duże wydarzenie. Inicjacje dawno już nie były organizowane, nie jest wiadome czy będą jeszcze w przyszłości. Jest to wielki wysiłek dla osoby prowadzącej i sporo do przepracowania w krótkim czasie, dlatego Veni miała już

nie przeprowadzać Inicjacji.
Być może możliwość uczestniczenia w kolejnej Inicjacji Pranicznej pojawi się we wrześniu, ale nie ma gwarancji, że tak będzie.

Cel spotkania:

uzyskanie/przywrócenie/wzmocnienie  podłączenia ze Źródłem poprzez rytuał, który dla Podświadomści i jest kluczową informacją, że coś ma się zmienić, wyjść ze starych torów i zacząć nowy bieg czyli tutaj przestawić z odżywiania materialnego na odżywianie czystą energią. Rytuałem jest na przykład zawarcie związku małżeńskiego, skorzystanie z jakiegoś błogosławieństwa,

uzdrawianie u szamana i inne. Nawet pasowanie na ucznia czy studenta jest rytuałem i daje poczucie wejścia w pewne środowisko i rządzące tam prawa. Daje pewne nowe uprawnienia i korzyści z tego wynikające. Przejście przez ciemny las, wytrwanie w trudnych warunkach i wyzwolenie w sobie odwagi i zaufania, udział w walce, to też jest inicjacja np młodego chłopaka w mężczyznę, który mógł odtąd opiekować się rodziną. Oglądaliśmy to na wielu filmach.

 

Podświadomość uwielbia rytuały  i bywa , ze bez nich nie chce przyjmować nowości. W ten sposób oddziela miniony czas od tego co ma nadejść niczym grubą kreską. Jest to też pewnego rodzaju celebracja, święto i to jest czynnik wyzwalający pozytywną magiczną Moc, Możliwości Uczestnika. Pogłębia się bardzo intuicja, poszerza świadomość, rozwija kreatywność. Człowiek staje się bardziej zaradny, odważny, wyzwala w sobie siłę by realizować swoją misję czuje że żyje nie tylko dla siebie ale też dla innych, dla świata. Następuje skok niemalże kwantowy w rozwoju, u wielu osób bardzo widoczny u innych widoczny mniej ale też etap po etapie odczuwany.

Inicjacja Praniczna polega na spędzeniu określonego czasu sam na sam ze sobą, bez jedzenia ale częściowo z płynami, dla oczyszczenia z toksyn  aby uruchomić dodatkowy kanał odżywiania, tzw praniczny.

Jest to też odstresowanie, wyciszenie, łagodne oczyszczanie Ciała, Umysłu i Ducha z toksyn, dysharmonijnych energii i wzorców, blokad przeszkadzających w realizacji marzeń; wdrażanie umiejętności odżywiania praną/obchodzenia się bez jedzenia materialnego poprzez uzyskiwaną wiedzę i „kontakt z aurą” osób, które to potrafią, mają w swoich zapisach, stopniowe odkrywanie i rozpuszczanie wzorców powodujących “przywiązanie” do jedzenia oraz lęków związanych z nie-jedzeniem, nawiązywanie kontaktu i współpraca z Podświadomością, komunikacja z Duszą, rozwój uczuć wyższych, możliwości twórczych, odczuwanie jedności z Przyrodą, poszerzanie samo-świadomości, osiąganie stanu harmonii i wyciszenia, gromadzenie energii do realizacji zadań, powiększanie kreatywności, wzrost Intuicji. Spojrzenie na codzienne sprawy z innej perspektywy, by łatwiej sobie z nimi radzić. Dobroczynne działania na rzecz Ziemi i wiele innych działań i korzyści.

Co w planach: (m.in.)

 • medytacje,
 • sesje indywidualne, wspólne rozmowy i zajęcia,
 • kontakt z Naturą, spacery, osiąganie błogostanu – stanu ułatwiającego zmianę wzorców i ogólnie – odżywianie praną,
 • “Oczyszczające Maski” (specjalny warsztat oczyszczający z niekorzystnych zapisów),
 • zajęcia relaksacyjno-ruchowe,
 • Medytacja uwalniająca od zapisów śmierci głodowych, które większości Ludziom uniemożliwiają porzucanie jedzenia
 • będą tez kąpiele w transformujących dźwiękach Języka Światła (Wibracji Stworzenia) oraz
 • masaże,
 • relaks w krajobrazie pięknych Gór Świętokrzyskich pełnych dobroczynnego krzemu, który pomaga uwalniać stare wzorce
 • wycieczka do Miejsca Mocy
 • zwiedzanie Jaskini Raj ze stalaktytami i stalagmitami i Uzdrawiający Proces pod Ziemią
 • Park Miniatur

Część zajęć jako że jest to Inicjacja Praniczna, polegać będzie jednak na zachowaniu ciszy i kontemplacji w tym umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu.

Tylko w tym kursie Warsztat Oczyszczające Maski w cenie kursu!
Tylko w tym kursie 3 sesje indywidualne (30 minutowe) w cenie kursu!

 

Uwaga: jest to czas raczej bez jedzenia materialnego ale gdyby ktoś nie dał rady będą do dyspozycji soki i owoce.

Cena zawiera m.in:
nocleg w luksusowym pokoju jednoosobowym z łazienką
wyprawkę do zaleconych działań
napoje/ i owoce gdyby ktoś zdecydował się coś zjeść, bo w każdej chwili można zrezygnować z tego doświadczenia, nie ma przymusu kontynuacji, ważne aby to wiedzieć
proporcjonalnie opłatę za salę szkoleniową

gażę osoby prowadzącej  (24 godzinne czuwanie)

inne koszty organizacyjne (wycieczki)
sesje indywidualne
masaże
nieograniczony dostęp do spa
zajęcia ruchowo-relaksacyjne (joga, tao yin)

elegancki posiłek w hotelowej restauracji – to element szkolenia z BHP powrotu do jedzenia materialnego, by móc łączyć etapy życia na pranie ze smakowaniem różnych potraw
Oczyszczający Warsztat “MASKI” 1+2 (o wartości 1250 pln tutaj w pakiecie)

Zapisy, informacje: pozytywnezmiany@op.pl; veni45@op.pl
Cena: 2300 EUR (lub ekwiwalent 10 001 PLN – liczba ważna symbolicznie)
Rezerwacja/zaliczka: 1000 EUR do 10 lipca na konto Esencji Życia

Zofia Buczma „ESENCJA  ŻYCIA”  konto nr; 50 1020 5558 1111 1360 1580 0034

PKO BP SA

Ilość miejsc ograniczona

Uwaga: Jeśli ktoś się zdecyduje po 10 lipca, cena kursu pozostaje ta sama, ale uczestnik jest proszony o samodzielne zarezerwowanie i opłacenie sobie noclegu w tym samym hotelu, o ile będzie jeszcze miejsce!!
Koszt noclegu w ww hotelu: 250 PLN/dobę/osobę

 

 

Szczegóły

Data:
18 lipca 2020
Czas:
09:00 - 15:00

Miejsce

ONLINE

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl