fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

24-26.07.20r Detox Praniczny Weekendowy

24 lipca 2020 @ 09:00 - 26 lipca 2020 @ 15:00

KUP   BILET, kliknij tutaj…

To uwalnianie się od przywiązania do jedzenia, pokarmu aby uzyskać większą wolność, niezależność i możliwość szybkiego przestawienia się na pranę gdyby była taka potrzeba. Służy to jednakże przede wszystkim oczyszczeniu z toksyn i poszerzaniu świadomości, wzrostowi duchowemu i uaktywnieniu swojego potencjału (intuicji, kreatywności), pobudzeniu odporności organizmu i poprawie zdrowia. Zatrzymaniu procesów starzenia.

Detoks Praniczny to zajęcia praktyczne – łagodne wchodzenie na ścieżkę doświadczania “bretarianizmu”, Odżywiania Praną/Esencją Życia czyli życia bez jedzenia materialnego, m.in. poprzez przebywanie „w aurze” osób, które odżywiają się praną, a przez to podnoszenie swoich wibracji.
Jest to spotkanie dla każdego, kto poczuje Sercem, że chce na nim być. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w “postach, głodówkach” czy bycie wegetarianinem, veganinem, etc.

To doświadczanie samego siebie w innych okolicznościach, to czas raczej bez jedzenia materialnego, czas odkrywania lub pogłębiania kontaktu z Podświadomością, Nadświadomością, pogłębianie kontaktu z Naturą, nauka osiągania błogostanu – stanu ułatwiającego zmianę wzorców i ogólnie – odżywianie praną, to również czas ciszy i kontemplacji w tym umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu. Wiele się oczyszcza wewnątrz człowieka na takim kursie.

Cel spotkania: odstresowanie, wyciszenie, łagodne oczyszczanie Ciała, Umysłu i Ducha z dysharmonijnych energii i wzorców, blokad przeszkadzających w realizacji marzeń; wdrażanie umiejętności odżywiania praną/obchodzenia się bez jedzenia materialnego poprzez uzyskiwaną wiedzę i „kontakt z aurą” osób, które to potrafią, mają w swoich zapisach, stopniowe odkrywanie i rozpuszczanie wzorców powodujących “przywiązanie” do jedzenia oraz lęków związanych z nie-jedzeniem, nawiązywanie kontaktu i współpraca z Podświadomością, komunikacja z Duszą, rozwój uczuć wyższych, możliwości twórczych, odczuwanie jedności z Przyrodą, poszerzanie samo-świadomości, osiąganie stanu harmonii i wyciszenia, gromadzenie energii do realizacji zadań, powiększanie kreatywności, wzrost Intuicji. Spojrzenie na codzienne sprawy z innej perspektywy, by łatwiej sobie z nimi radzić. Dobroczynne działania na rzecz Ziemi i wiele innych działań i korzyści.

Co w planach: (m.in.) medytacje, wspólne rozmowy i zajęcia, kontakt z Naturą, spacery, osiąganie błogostanu – stanu ułatwiającego zmianę wzorców i ogólnie – odżywianie praną, zajęcia relaksacyjno-ruchowe, masaże, relaks w krajobrazie pięknych Gór Świętokrzyskich pełnych dobroczynnego krzemu, który pomaga uwalniać stare wzorce.
Część zajęć polegać będzie jednak na zachowaniu ciszy i kontemplacji w tym umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu.

  • zwiedzanie Jaskini Raj ze stalaktytami i stalagmitami  lub wycieczka do Miejsca Mocy

 

Uwaga: jest to czas raczej bez jedzenia materialnego ale gdyby ktoś nie dał rady będą do dyspozycji soki i owoce a także możliwość zjedzenia normalnego posiłku w restauracji hotelowej ( w ramach uiszczonej opłaty). Nic na siłę.

Cena zawiera m.in:
nocleg w pokoju jednoosobowym z łazienką
wyprawkę do zaleconych działań
napoje/owoce
proporcjonalnie opłatę za salę szkoleniową i gażę osoby prowadzącej
masaż
nieograniczony dostęp do spa
dodatkowe zajęcia np ruchowe

Zapisy, informacje: pozytywnezmiany@op.pl; veni45@op.pl
Cena: 2450 PLN
Rezerwacja/zaliczka:  1000 PLN do 10 lipca na konto Esencji Życia

Zofia Buczma „ESENCJA  ŻYCIA”  konto nr; 50 1020 5558 1111 1360 1580 0034

PKO BP SA

Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 10 osób).

Uwaga: Jeśli ktoś się zdecyduje po 10 lipca, cena kursu pozostaje taka sama, ale uczestnik jest proszony

o samodzielne zorganizowanie i opłacenie sobie noclegu o ile będą jeszcze wolne pokoje!!
Koszt noclegu w ww hotelu: 250 PLN/dobę/osobę

Szczegóły

Start:
24 lipca 2020 @ 09:00
Koniec:
26 lipca 2020 @ 15:00

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl