Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Akademia Jedzenia Inaczej 7.12.2019

7 grudnia @ 11:00 - 17:00

Czym jest Akademia Jedzenia Inaczej?

Ten specjalny kurs wprowadzi w tematykę odżywiania w inny sposób niż przy użyciu jedzenia materialnego, tzw. odżywiania pranicznego. Na tym spotkaniu dowiecie się jak to działa, że niektórzy ludzie mogą żyć bez jedzenia materialnego, poznacie metody pracy z samym sobą w celu poszerzania świadomości oraz odkryjecie na nowo kontakt ze swoją podświadomością.
Dzięki podanym informacjom, narzędziom pracy nad sobą będzie można zmieniać swoją świadomość i uwalniać się, krok po kroku, z nietolerancji pokarmowych, z lęku przed śmiercią, z wadliwych nawyków żywieniowych czy zajadania stresu.
Można uwolnić się od anoreksji.
Jest to też kurs dla osób, które mogą jeść wszystko i lubią jeść, nie planują przejść na odżywianie praną ale chciałyby nauczyć się obchodzić bez jedzenia materialnego chociaż kilka lub kilkanaście dni pod rząd, co jakiś czas, na różne, czasem nieplanowane okoliczności czy z uwagi na liczne podróże. To droga do prawdziwej frajdy i wolności.
Wyjątkowo ten kurs prowadzony jest dla max 2 osób (zajęcia prawie indywidualne, możliwość głębszego skupienia się na poszczególnych uczestnikach i szerszej pracy z nimi)

O Prowadzącej

VENI Zofia Buczma – Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona), od ponad dwudziestu lat jest terapeutką, trenerką Rozwoju Osobistego, malarką, poetką. Od 2004 roku wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, z wykorzystaniem zasad bretarianizmu. Nazwała to Dietą Praniczną. Otwiera ona Drogę do Bretarianizmu. Pomysł Veni wywodzi się z doświadczenia jakim było samoistne przejście na bretarianizm i zrozumienie, że jej zadaniem jest znalezienie sposobu uwalniania się od potrzeby  jedzenia dostępnego dla szerokiej rzeszy ludzi. Zaczęła eksperymentować z odżywianiem praną i okazjonalnym smakowaniem różnych produktów, obserwując swój organizm. Na podstawie zebranych doświadczeń swoich i tych, którzy poszli w jej ślady, wydała książkę “Odżywianie Światłem. Moja Przygoda z Jedzeniem Inaczej. Dieta Praniczna”. Veni stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha.

Miejsce i czas

Akademia Jedzenia Inaczej odbędzie się w Warszawie (przy ul. Ratuszowej 11) dnia 7 grudnia w godzinach 11.00-17.00.

Inwestycja

Cena: 550 zł (gdy zaliczka 200 zł zostanie wpłacona do dnia 30 listopada); po tym terminie cena kursu to 750 zł.
Aktualny nr. konta do wpłat można znaleźć w zakładce Kontakt (kliknij tutaj)

Dowiedz się więcej

  • Odwiedź nasz YouTube
  • Zajrzyj do sklepu
  • W przypadku pytań proszę skontaktować się za pomocą tego formularza lub napisać na: veni45@op.pl lub sms’a tel +48 794 544 860

Szczegóły

Data:
7 grudnia
Czas:
11:00 - 17:00
Wydarzenie Category:

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl