Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Detox Praniczny – weekendowy 13-15.12.2019

13 grudnia 2019 @ 10:00 - 15 grudnia 2019 @ 17:00

Czym jest weekendowy Detox Praniczny?

To zajęcia PRAKTYCZNE – łagodne wchodzenie na ścieżkę Doświadczania “bretarianizmu”, Odżywiania Praną/Esencją Życia czyli  życia bez jedzenia materialnego.

Dla kogo: Dla KAŻDEGO, kto poczuje Sercem, że chce na tym być. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w “postach, głodówkach” czy bycie wegetarianinem, veganinem.

Co w planach: (m.in.) medytacje, wykład, rozmowy, kontakt z Naturą, osiąganie błogostanu – stanu ułatwiającego zmianę wzorców i ogólnie – odżywianie praną. Masaż, codzienny relaks w SPA

Część zajęć  polegać będzie jednak na zachowaniu ciszy i kontemplacji w tym umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu.

Cel spotkania: odstresowanie, wyciszenie, łagodne oczyszczanie Ciała, Umysłu i Ducha z dysharmonijnych energii i wzorców, blokad przeszkadzających w realizacji marzeń; wdrażanie umiejętności odżywiania praną/obchodzenia się bez jedzenia materialnego poprzez uzyskiwaną wiedzę i „kontakt z aurą” osób, które to potrafią, mają w swoich zapisach, stopniowe odkrywanie i rozpuszczanie wzorców powodujących “przywiązanie” do jedzenia oraz lęków związanych z nie-jedzeniem,  poszerzanie samo-świadomości, osiąganie stanu harmonii i wyciszenia, gromadzenie energii do realizacji zadań, powiększanie kreatywności, wzrost Intuicji. Spojrzenie na codzienne sprawy z innej perspektywy, by łatwiej sobie z nimi radzić.  Dobroczynne działania na rzecz Ziemi i wiele innych działań i korzyści.

Uwaga: jest to czas raczej bez jedzenia materialnego ale gdyby ktoś nie dał rady będą do dyspozycji soki i owoce.

O Prowadzącej

VENI Zofia Buczma – Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona), od ponad dwudziestu lat jest terapeutką, trenerką Rozwoju Osobistego, malarką, poetką. Od 2004 roku wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, z wykorzystaniem zasad bretarianizmu. Nazwała to Dietą Praniczną. Otwiera ona Drogę do Bretarianizmu. Pomysł Veni wywodzi się z doświadczenia jakim było samoistne przejście na bretarianizm i zrozumienie, że jej zadaniem jest znalezienie sposobu uwalniania się od potrzeby  jedzenia dostępnego dla szerokiej rzeszy ludzi. Zaczęła eksperymentować z odżywianiem praną i okazjonalnym smakowaniem różnych produktów, obserwując swój organizm. Na podstawie zebranych doświadczeń swoich i tych, którzy poszli w jej ślady, wydała książkę “Odżywianie Światłem. Moja Przygoda z Jedzeniem Inaczej. Dieta Praniczna”. Veni stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha.

Co obejmuje cena?

nocleg w pokoju jednoosobowym z łazienką

napoje/owoce

codzienny dostęp do SPA

masaż

proporcjonalnie opłatę za salę szkoleniową, nocleg i gażę osoby prowadzącej

*zaliczka jest bezzwrotna gdyby osoba wcześniej zainteresowana zrezygnowała z przyjazdu,

zwrotna, gdyby coś zmieniło się z ramienia organizatorów/ośrodka wypoczynkowego (sytuacja losowa)

Miejsce i czas

Kielce (Cedzyna) – piątek 13 grudnia (od g.10 tej )  do niedzieli do 15 grudnia do godziny 17:00.

Hotel 4**** gwiazdkowy ze SPA “Uroczysko” położony w samym sercu Gór Świętokrzyskich w Cedzynie na obrzeżach Kielc co daje znakomity dojazd podmiejskim autobusem a jest usytuowany w lesie nad zalewem, co daje  możliwość doskonałego wypoczynku i odprężenia. W razie potrzeby możliwe podwiezienie samochodem z dworca PKP, PKS, czy przystanku Flixbusa

Dojazd i wszelkie szczegóły podane będą osobom zapisanym

Góry Świętokrzyskie, z uwagi na zawartość krzemu, ułatwiają transformacje, oczyszczanie kości i mięśni ze starych zapisów, w tym traum i pamięci komórkowej z innych wcieleń, ułatwiają odbudowę energii, wzmocnienie nerek (u wielu osób osłabianych przez lęki) i odmładzanie komórek.

Inwestycja

wcześniejsza wpłata to niższa kwota inwestycji:

– 950* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy będzie wpłacona chociaż zaliczka w wysokości 400 zł do 20.XI.2019 (promocja)

na podane poniżej konto: Resztę kwoty tj, 550 zł należy mieć przy sobie i wpłacić gotówką.

– 1250* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy wplata  nastąpi od 21.XI.2019  (550 zł proszę mieć w gotówce)  reszta, tj 700 zl  na konto. Można wpłacić na konto zaliczkę 400 zł a resztę mieć w gotowce)   .

– przy 2 osobach z rodziny udział po 950 zł

Ilość miejsc ograniczona (kameralna grupa)

Za datę wpłaty rozumie się datę wpływu kwoty na konto organizatora.

Jest możliwość wpłacenia zaliczki przez PayU lub PayPal jednak pobierana jest prowizja w wysokości 3,5-4%, o którą należy zwiększyć wpłacaną kwotę.W takiej sytuacji resztę kwoty lepiej wpłacić/wyrównać  gotówką.

Aktualny nr. konta do wpłat można znaleźć w zakładce Kontakt (kliknij tutaj)

Dowiedz się więcej

  • Odwiedź nasz YouTube
  • Zajrzyj do sklepu
  • W przypadku pytań proszę skontaktować się za pomocą tego formularza lub napisać na: veni45@op.pl lub sms’a tel +48 794 544 860

Szczegóły

Start:
13 grudnia 2019 @ 10:00
Koniec:
15 grudnia 2019 @ 17:00
Wydarzenie Category:

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl