fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Detox Praniczny Weekendowy 24-26.01.2020

24 stycznia 2020 @ 12:30 - 26 stycznia 2020 @ 16:00

Miejsce: Hotel ze SPA w Cedzynie na obrzeżach Kielc,

Możliwy odbiór z PKP/PKS w Kielcach i przewiezienie do hotelu (w cenie spotkania) osób niezmotoryzowanych. Jest też dogodny dojazd autobusami podmiejskimi i busami międzymiastowymi.

Czas: piątek 24.01.2020 start od g.13.30 (wcześniej możliwe zakwaterowanie) do niedzieli 26.01.2020 do g.17tej.

! można dojechać w piętek wieczorem i nadrobić część informacji indywidualnie.

W piątek i sobotę zajęcia do g.23-24 z przerwami na czas wolny (korzystanie ze SPA i pięknych spacerów wśród Przyrody  gdzie jest las, zalew, cisza, wspaniała energia Gór Świętokrzyskich i wszechobecny krzem,ułatwiający transformacje).

Co to jest Detoks Praniczny ?- wspólny czas w którym Uczestnicy doświadczają stanu życia bez potrzeby jedzenia materialnego. Na takim warsztacie zachodzi głębokie oczyszczanie na wielu poziomach człowieka dzięki podłączeniu do kanału prany, która przepływając przez organizm, oczyszcza go z toksyn i negatywnych stanów, uzdrawia lęki, emocje, myśli, przyzwyczajenia, przekonania, przeżycia, ewentualne traumy, itp. To czas obserwacji swego ciała i umysłu i odkrywania co jest to przetransformowania, by energia swobodniej płynęła a życie układało się pomyślniej. I oczywiście by móc w coraz to większym stopniu obchodzić się bez jedzenia materialnego na co dzień, nawet w czasie intensywnej pracy zawodowej.

Detoks Praniczny ma na celu odstresowanie, wyciszenie, naukę osiągania stanu harmonii i odprężenia oraz stanu błogości. Uczestnicy zagłębiają się we własne wnętrza, robią tam porządki i sprzątają według podpowiedzi prowadzącej, programują nowe pozytywne wzorce myśli i emocji, uczą się kontaktu z własnym “ja” (Podświadomością, Nadświadomością) oraz z otaczającą Naturą.
Podczas tego pobytu piję się wodę i poleca się niejedzenie (są jednak dostępne owoce i soki dla osób chętnych).
Sporo zajęć ma na celu głębokie odprężenie, uczenie się wchodzenia w stan błogości i utrzymywania go (spacery, masaże, wycieczki na łono Natury, zajęcia ruchowe, wspólne muzykowanie, wizyty w spa, indywidualne konsultacje, itp.).
Podczas tego pobytu Uczestnik skupia się na bezpośrednim doświadczaniu tego, co się dzieje w jego wnętrzu. Wiedza i informacje na temat odżywiania pranicznego są tutaj tylko w zakresie niezbędnym ze względu na charakter doświadczalny tego spotkania. Kurs typowo informacyjny to kurs Dieta Praniczna.
Na wstępie i na zakończenie sesje indywidualne, by każdemu dać jak najlepsze wsparcie.
Czy ten detox różni się czymś od wielu innych detoxów prowadzonych w różnych miejscach kraju?
Tak ponieważ jest prowadzony inaczej – nie tylko aby oczyścić ciało z toksyn ale oczyścić podświadome zapisy niepowodzeń, sabotujących wzorców, lęki dotyczące niejedzenia, zapisy śmierci głodowych itp i wprowadzić NOWY korzystniejszy zapis o możliwości ODŻYWIANIA  PRANĄ podczas rezygnacji z jedzenia materialnego. Przyjęcie Nowych Zapisów umożliwiają specjalne ćwiczenia jak i obecność i opiekę osoby o bretariańskiej świadomości, umiejącej odżywiać się praną i praktykującej to od 16 lat. Zmiany dokonują się na poziomie ciała, umysłu i ducha, co stanowi “komplet”. Te zapisy dokonują się też przez sam kontakt energetyczny i pola świadomości.
Dla osób po tym spotkaniu będzie/jest otwarta grupa wsparcia PRANA LIFE do cotygodniowych spotkań on-line.
 
Czy trzeba być bez jedzenia na tym warsztacie?
Niekoniecznie a już na pewno nie na siłę, jednak warto podjąć taką próbę aby zobaczyć, jak radzi sobie z tym ciało i umysł, bo warsztat daje możliwość doświadczenia takiej ścieżki. Szczególnie jeśli ktoś marzy w przyszłości być osoba odżywiająca się praną okresowo czy zostać bretarianinem. Podczas pobytu zaleca się picie wody dla pełniejszego oczyszczenia organizmu. Są też dostępne owoce i soki a nawet jedzenie w restauracji ( w cenie opłaty) dla osób, które nie będą czuły się komfortowo bez zwyczajnego jedzenia. Nie ma przymusu wstrzymywania się od jedzenia tradycyjnego ale bez względu na decyzję, każdy otrzymuje wsparcie i uzdrawia to, co jest dla niego istotne w danym momencie (!). Można rozpocząć bez jedzenia a jeśli to będzie zbyt niewygodne z uwagi na ilość oczyszczających się zapisów wówczas można zacząć jeść po konsultacji z prowadząca, która powie jak to najlepiej zrobić.

 

Czy trzeba mieć doświadczenie w postach, głodówkach albo rozległą wiedzę na temat odżywiania praną aby w tym wydarzeniu uczestniczyć?

Nie trzeba. Jeśli tylko czujesz SERCEM, ze chcesz na tym być – zapisz się ! Będziesz zadowolony/zadowolona : )

Czy trzeba być jakiegoś wyznania aby uczestniczyć w tym wydarzeniu?

Nie trzeba.

Co warto mieć ze sobą?

Ciepłe ubranie w tym skarpety, bo przy oczyszczaniu może być zimno. Niektórzy biorą ze sobą termofor. W recepcji możesz wypożyczyć czajnik by mieć ciepła wodę, jeśli tak wolisz. Zabierz strój kąpielowy do SPA.

 

Inwestycja w siebie na Drodze Pozytywnych Zmian to 1950 zł . Przy wpłacie zaliczki (450 zł)  do dnia 14.01.2020r BONUS – dodatkowa sesja indywidualna on-line, w terminie do miesiąca po spotkaniu, co jest dużą korzyścią. Wartość takiej sesji – 350-550  zł.

W cenie – nocleg w pokoju jednoosobowym w hotelu ze SPA gdzie będą zajęcia , Masaż, materiały szkoleniowe tj potrzebne do pracy nad sobą, napoje, owoce i ewentualne posiłki w restauracji hotelowej gdyby komuś trudno było wytrwać bez standardowego jedzenia. Dodatkowo w razie potrzeby transport do i z hotelu z/do stacji PKP/PKS w centrum Kielc.

Ilość miejsc ograniczona z uwagi na charakter spotkania.

 

Uwaga:

Istnieje możliwość indywidualnego szkolenia w zakresie podstawowym średnio-zaawansowanym lub zaawansowanym ( w zależności od poziomu zgłębienia tematu Odżywiania Praną) w dniu 23 lub 27 stycznia, ewentualnie w czasie 3 dni Detoxu (jeśli ktoś miał już wprawę w stosowaniu przerwy w jedzeniu). Do ustalenia z osobą prowadzącą. Szkolenie 3,5 godzinne w kwocie 597zł  zamiast 1247 zł.

 

Szczegóły

Start:
24 stycznia 2020 @ 12:30
Koniec:
26 stycznia 2020 @ 16:00

Miejsce

Kielce, Hotel ze SPA
Cedzyna
Kielce, 25-900 Polska
Strona internetowa:
http://www.hotel-uroczysko.com.pl/

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl