fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dieta Praniczna Veni

16 lutego 2020 @ 09:00 - 17:00

16.02.2020    Dieta Praniczna Veni

Czas: 10.00-18.00

Miejsce: ul. Grażyny 15, Warszawa

Kurs wprowadza w tematykę odżywiania innego niż ludzie nawykli sobie wyobrażać, czyli odżywiania bez potrzeby spożywania materialnego jedzenia. Tak, jest to jak najbardziej możliwe!

Na takim kursie uczestnik uświadamia sobie, że możliwe jest życie bez odżywiania materialnego, poznaje osoby prowadzące takie życie, poznaje podstawowe zasady działania i funkcjonowania w takim świecie, uczy się jak radzić sobie w różnych możliwych sytuacjach, poszerza swoje postrzeganie świata zewnętrznego i wewnętrznego, uczy się nawiązywać kontakt ze swoją Podświadomością, uczy się kontaktu z Przyrodą, Istotami Anielskimi i Świetlistymi, otwiera się na nowe możliwości i dowiaduje się jakie zmiany życiowe są nieuniknione przy odżywianiu Światłem, oraz decyduje sam co chce z tym dalej zrobić. A jednocześnie uczy się tworzyć stan wewnętrznej radości i błogości i utrzymywać te stany bez względu na to, jakie wydarzenia mogą mieć miejsce, dzięki czemu zostają uruchomione procesy regeneracyjne i odmładzające cały organizm.

Na kursie następuje wyłapywanie przeszkadzających wzorców myślo-emocji i głębokie oczyszczanie z niepokojów, nagromadzonego stresu, napięć, zapisów komórkowych dotyczących śmierci głodowych, i wszelkich innych starych ran i traumatycznych przeżyć. Oczywiście nie dzieje się to od tak, za pstryknięciem palcami. Jest to wewnętrzna praca uczestnika i prowadzącego, której czas jest uzależniony od indywidualnych potrzeb i możliwości uczestnika. Uczestnik ma możliwość odkrycia własnych możliwości i uwierzenia w siebie oraz usamodzielnienia się w osiąganiu osobistego mistrzostwa J

Inwestycja w lepsze samopoczucie, wzrost intuicji, więcej radości,, możliwości, poszerzanie świadomości ;

Standardowa kwota: 350 pln

Rabaty na kurs: 315 pln przy wpłacie pełnej kwoty do dnia 10.02   (oszczędzasz 35 pln)

579 pln dla dwóch osób (para, rodzina, znajomi, wpłata przy rezerwacji, na konto).

Rabaty na wspierające sesje indywidualne on-line  (po kursie) opłacone tego dnia: 250 pln (zamiast 350) za godzinę lub 350 pln (zamiast 550 pln) za półtorej godziny. Sesja do 30 dni po spotkaniu.

Rabat na wieczorną Medytację: 50 pln (zamiast 75 pln)  18.30 – 21.00

Kontakt emailowy: esencjazycia@op.pl lub veni45@op.pl,

sms/tel.: 794 544 860 lub

poprzez formularz na stronie https://www.veni-esencjazycia.com/kontakt/

 

Szczegóły

Data:
16 lutego 2020
Czas:
09:00 - 17:00

Miejsce

Warszawa
Warszawa, Polska

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl