Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dieta Praniczna w Pigułce dla Uczestników DETOXU – 16-17.12.2019

16 grudnia 2019 - 17 grudnia 2019

Czym jest Dieta Praniczna w Pigułce?

Dieta Praniczna w Pigułce  to przyspieszony kurs diety pranicznej dla osób zaawansowanych w rozwoju osobistym i samodzielnej pracy ze sobą. Dla osób, którym wystarczą podpowiedzi jak działać i odpowiednie ukierunkowanie. Na kursie dostarczone są wszelkie niezbędne informacje dotyczące diety pranicznej oraz narzędzia do pracy z samym sobą.
To kurs jednorazowy, po którym jedni zdecydują się popracować jeszcze nad sobą i dokończyć proces oczyszczania, a inni przystąpią do Procesu Przejścia na Pranę (Inicjacji).

O Prowadzącej

VENI Zofia Buczma – Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona), od ponad dwudziestu lat jest terapeutką, trenerką Rozwoju Osobistego, malarką, poetką. Od 2004 roku wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, z wykorzystaniem zasad bretarianizmu. Nazwała to Dietą Praniczną. Otwiera ona Drogę do Bretarianizmu. Pomysł Veni wywodzi się z doświadczenia jakim było samoistne przejście na bretarianizm i zrozumienie, że jej zadaniem jest znalezienie sposobu uwalniania się od potrzeby  jedzenia dostępnego dla szerokiej rzeszy ludzi. Zaczęła eksperymentować z odżywianiem praną i okazjonalnym smakowaniem różnych produktów, obserwując swój organizm. Na podstawie zebranych doświadczeń swoich i tych, którzy poszli w jej ślady, wydała książkę “Odżywianie Światłem. Moja Przygoda z Jedzeniem Inaczej. Dieta Praniczna”. Veni stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha.

Program

Wszelkie niezbędne informacje jak umieć wydłużać w czasie ilość dni bez jedzenia materialnego pozostając w harmonii ze sobą i otoczeniem, pracując nawet aktywnie. Narzędzia, techniki do pracy nad sobą w tym zakresie. BHP, programowanie systemów ciała, gruczołów dokrewnych. Generalnie to, co n kursie Dieta Praniczna w Pigułce.

Miejsce i czas

Kielce, ul. Wesoła (kilkanaście minut pieszo od PKP, PKS i Flixbusa)
16 od 11tej do 18tej
17 grudnia od 10tej do 17tej
Ilość miejsc ograniczona, kameralna grupa.

Inwestycja

Dla uczestników Detoxu XI lub XII 2019 – 1250 zł jeśli zaliczka wpłynie do dnia 30.11.2019
po tym terminie o 150 zł więcej.
Dla osób, które nie uczestniczyły w Detoxie z XI czy XII 19r – 1950 zł z zaliczką do 30.11.2019
po tym terminie 2100 zł
zaliczka 250 zl
Wieczorem 16.XII, możliwość wykonania oczyszczających Masek w cenie:
175 zł dla Uczestników Detoxu
275 zł dla pozostałych Uczestników.
Regularna cena Masek to 350 zł
Noclegi z 15/16 i z 16/17 XII należy zarezerwować sobie samodzielnie najlepiej w Kielcach
Aktualny nr. konta do wpłat można znaleźć w zakładce Kontakt (kliknij tutaj)

Dowiedz się więcej

  • Odwiedź nasz YouTube
  • Zajrzyj do sklepu
  • W przypadku pytań proszę skontaktować się za pomocą tego formularza lub napisać na: veni45@op.pl lub sms’a tel +48 794 544 860

Szczegóły

Start:
16 grudnia 2019
Koniec:
17 grudnia 2019
Wydarzenie Category:

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl