Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Dieta Praniczna w Pigułce + Oczyszczające MASKI 21-22.12.2019

21 grudnia @ 11:00 - 22 grudnia @ 17:00

Czym jest Dieta Praniczna w Pigułce?

Dieta Praniczna w Pigułce  to przyspieszony kurs diety pranicznej dla osób zaawansowanych w rozwoju osobistym i samodzielnej pracy ze sobą. Dla osób, którym wystarczą podpowiedzi jak działać i odpowiednie ukierunkowanie. Na kursie dostarczone są wszelkie niezbędne informacje dotyczące diety pranicznej oraz narzędzia do pracy z samym sobą.
To kurs jednorazowy, po którym jedni zdecydują się popracować jeszcze nad sobą i dokończyć proces oczyszczania, a inni przystąpią do Procesu Przejścia na Pranę (Inicjacji).
Oczyszczające Maski to specyficzny warsztat który poprzez swoją lekkość i artystyczne wykonanie pozwala na łagodne przepracowanie starych schematów czy nagromadzonego przez lata niepotrzebnego balastu. Człowiek odkrywa w sobie lekkość, przeżywa odprężenie, rozbudza swoją kreatywność i pozytywne podejście do świata.

O Prowadzącej

VENI Zofia Buczma – Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona), od ponad dwudziestu lat jest terapeutką, trenerką Rozwoju Osobistego, malarką, poetką. Od 2004 roku wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, z wykorzystaniem zasad bretarianizmu. Nazwała to Dietą Praniczną. Otwiera ona Drogę do Bretarianizmu. Pomysł Veni wywodzi się z doświadczenia jakim było samoistne przejście na bretarianizm i zrozumienie, że jej zadaniem jest znalezienie sposobu uwalniania się od potrzeby  jedzenia dostępnego dla szerokiej rzeszy ludzi. Zaczęła eksperymentować z odżywianiem praną i okazjonalnym smakowaniem różnych produktów, obserwując swój organizm. Na podstawie zebranych doświadczeń swoich i tych, którzy poszli w jej ślady, wydała książkę “Odżywianie Światłem. Moja Przygoda z Jedzeniem Inaczej. Dieta Praniczna”. Veni stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha.

Program

Program na poszczególne dni (m.in):
* Sobota 21.12 – Narzędzia do pracy z samym sobą, BHP, ukierunkowanie krok po kroku jak wprowadzać zmiany, praca z Podświadomością, medytacje poszerzające świadomość plus Oczyszczające Maski
* Niedziela 22.12 – Programowanie nowych wzorców,praca z systemami ciała, gruczołami, nawykami, wskazówki jak przeprowadzić własną inicjację, praca z Nadświadomością.

Miejsce i czas

Kurs odbędzie się w Kielcach  (przy ul. Wesołej) w dniach 21-22 grudnia, zajęcia zaczynają się w sobotę o godz. 11.00
kończą w niedzielę ok 17tej. Czas zakończenia w sobotę (20.30 lub ile będzie potrzeba z uwagi na MASKI)
Czas rozpoczęcia w niedzielę 10ta.
Kurs ten prowadzony jest dla 1- 6 osób (zajęcia kameralne)

Inwestycja

Cena za wybrany pojedynczy dzień: 1050 zł
Cena za cały kurs: 1950 zł (gdy zaliczka 800 zł zostanie wpłacona do dnia 10 grudnia do godz.12.00); po tym terminie
cena kursu to 2100 zł
W cenie kursu Oczyszczające Maski po sobotnich zajęciach (zaoszczędzone 350 zł)
Aktualny nr. konta do wpłat można znaleźć w zakładce Kontakt (kliknij tutaj)

Dowiedz się więcej

  • Odwiedź nasz YouTube
  • Zajrzyj do sklepu
  • W przypadku pytań proszę skontaktować się za pomocą tego formularza lub napisać na: veni45@op.pl lub sms’a tel +48 794 544 860

Szczegóły

Start:
21 grudnia @ 11:00
Koniec:
22 grudnia @ 17:00
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl