Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Droga Do Gwiazd – 8.12.2019

8 grudnia 2019 @ 17:00 - 20:30

Czym jest Droga Do Gwiazd?

Ten warsztat rozwoju duchowego, czyli odkrywania głębi siebie i podnoszenia swojej świadomości pomaga odkryć odpowiedzi na pytania kim jesteśmy jako ludzie na Ziemi, co mamy tutaj do zrobienia, jakie są nasze osobiste lekcje życiowe do uzdrowienia, jak tego dokonać, i porusza wiele innych spraw jak wewnętrzne uzdrawianie, uzyskiwanie spokoju i harmonii wewnętrznej, poszerzanie percepcji, odkrywanie swojego potencjału, poprawianie relacji ze sobą samym i z innymi, komunikacja ze światem Przyrody, itp.
Na cykl Drogi do Gwiazd składa się 14 tematów, które kończą się podsumowaniem (możliwe 15te spotkanie) . Każdy temat jest poruszany na jednym warsztacie, na który składa się wykład, medytacja tematyczna oraz zadanie domowe omawiane na kolejnej części.
Każde spotkanie dostosowane jest do potrzeb Uczestników mimo, iż fundament każdej Lekcji jest ustalony.
W sklepiku można nabyć książkę Droga Do Gwiazd cz 1 i 2. Na kursie będą dodatkowo informacje, których nie ma w książkach.
Ten kurs robi się dla siebie jednakże kto skończy cały cykl Drogi Do Gwiazd (14-15 spotkań z podsumowaniem, w zależności od tempa pracy) i zechce zostać instruktorem takich zajęć będzie mógł zapisać się na unikatowy kurs u Veni – Akademię Trenerów Drogi Do Gwiazd, by potem mieć szansę prowadzić takie zajęcia (po zdaniu egzaminu).

O Prowadzącej

VENI Zofia Buczma – Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona), od ponad dwudziestu lat jest terapeutką, trenerką Rozwoju Osobistego, malarką, poetką. Od 2004 roku wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, z wykorzystaniem zasad bretarianizmu. Nazwała to Dietą Praniczną. Otwiera ona Drogę do Bretarianizmu. Pomysł Veni wywodzi się z doświadczenia jakim było samoistne przejście na bretarianizm i zrozumienie, że jej zadaniem jest znalezienie sposobu uwalniania się od potrzeby  jedzenia dostępnego dla szerokiej rzeszy ludzi. Zaczęła eksperymentować z odżywianiem praną i okazjonalnym smakowaniem różnych produktów, obserwując swój organizm. Na podstawie zebranych doświadczeń swoich i tych, którzy poszli w jej ślady, wydała książkę “Odżywianie Światłem. Moja Przygoda z Jedzeniem Inaczej. Dieta Praniczna”. Veni stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha.

Miejsce i czas

Warsztat Droga do Gwiazd odbędzie się w Warszawie dnia 8 grudnia w godzinach 17.00-20.30. Miejsce zostanie jeszcze potwierdzone.

Inwestycja

Cena: 250 zł (gdy zaliczka 100 zł zostanie wpłacona do dnia 30 listopada); po tym terminie cena warsztatu to 275 zł.
Aktualny nr. konta do wpłat można znaleźć w zakładce Kontakt (kliknij tutaj)

Dowiedz się więcej

  • Odwiedź nasz YouTube
  • Zajrzyj do sklepu
  • W przypadku pytań proszę skontaktować się za pomocą tego formularza lub napisać na: veni45@op.pl lub sms’a tel +48 794 544 860

Szczegóły

Data:
8 grudnia 2019
Czas:
17:00 - 20:30
Wydarzenie Category:

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl