fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Exclusive Light Seminar – Gala Love&Light

29 lutego 2020 @ 10:00 - 1 marca 2020 @ 16:00

Serdecznie zapraszam na to wyjątkowe spotkanie. Ucztę duchową.

Czas: 29.02.2020 -01.03.2020 od 11.00 -17.00 każdego dnia z sobotnim dodatkiem wieczornym*

Miejsce: Kielce – miasto z największą w Polsce ilością słonecznych dni w otoczeniu Gór przesyconych krzemem, ułatwiającym wszelkie transformacje i absorpcję Światła

WAŻNE: Na całe spotkanie, 2 dni i wieczór, obowiązuje STRÓJ  GALOWY **

hasło: poczujmy się wreszcie DOSTOJNIE jak na to zasługujemy, poczujmy się BOGACI, bo mamy dostęp do wszelkich dóbr jako Boskie Dzieci – bo to, co poczujemy przyciągniemy w jeszcze większej ilości i tym będziemy promieniować na zewnątrz na rzecz innych i środowiska. Podnośmy jakość swego życia, bo Love & Light to Estetyka, Piękno, Wysoka Jakość czyli Obfitość. Oswajajmy się z tym i zestrajajmy, bo w ten sposób podniesiemy dodatkowo (poza Medytacjami) jakość swoich wibracji i dłużej je utrzymamy a w tym czasie dokonają się pozytywne zmiany w “oprogramowaniu” naszej Podświadomości w tym w sferze zasługiwania. Otaczaj się pięknem a piękno przyciągniesz, można śmiało dodać.

Tematyka ( w zarysie)

To spotkanie w Świetle dla osób po kursach Diety Pranicznej  (przed inicjacją, detoxami pranicznymi lub po) i osób, które samodzielnie przeszły na pranę. W tym dla osób które były na pranie i znów zaczęły jeść i może ponownie, na jakiś czas zechcą pobyć tylko na pranie lub robić praniczny dzień jeden lub kilka razy w miesiącu rozwijając tę umiejętność etapami.

To kąpanie się w  Wyższych Wibracjach, wymiana doświadczeń, wyjaśnianie tego, z czym trudno zmierzyć się samemu, a co wypływa na światło dzienne po zainicjowaniu odżywiania nowym sposobem (Praną, Esencją ŻYcia) , to przeróżne medytacje, nowe informacje w zakresie odżywiania praną, wzmacnianie zbiorowej świadomości osób odżywiających się praną dzięki czemu łatwiej oprzeć się pokusom jedzenia podsuwanego przez otoczenie i okoliczności życiowe. Radzenie sobie z wagą, temperaturą ciała, etc. To również umiejętne wprowadzanie pranicznego stylu życia do środowiska w którym się żyje (dom, praca, znajomi) aby nie tylko nie czuć się wyalienowanym czy posądzonym o “dziwactwa” ale w lekki i ciekawy sposób dać przykład innym jak można bawić się uwalnianiem od przywiązania do jedzenia i wpływem na swoje zdrowie, samopoczucie, dobowy rytm, fenomenalny rozwój intuicji, wewnętrzny wgląd i kreowanie zdarzeń.

Na spotkaniu można skorzystać z transformującego i uzdrawiającego śpiewu Językiem Światła oraz ćwiczeń poprawiających kontakt z Podświadomością, Przewodnikami Duchowymi czy Wyższą Jaźnią. Nie trzeba brać udziału we wszystkim co będzie miało miejsce.

  • wieczorem w sobotę wspólny czas przy kominku na wspierającej rozmowie, dzieleniu się doświadczeniem, radosnych żartach, może grach planszowych i zawieraniu przyjaźni, by się jeszcze lepiej wspierać na co dzień na Pranicznej Ścieżce  a być może (zależnie od wielkości grupy) możliwość skorzystania z sauny i wanny z hydromasażem. Spotkania mogą odbywać się w podgrupach gdyż do dyspozycji będzie kilka pomieszczeń.
  • Kto zechce może zrobić wspaniały spacer na starówkę by night, by zachwycić się Kielcami.
  • dla zainteresowanych będzie masaż relaksacyjny/sportowy* (za dodatkową opłatą)
  • możliwość przygotowania posiłku, dla tych co zechcą w eleganckiej, obszernej kuchni czy wypicia imbirowo-pomarańczowo-cynamonowej (czy innej wedle uznania) herbaty na tarasie, będącym zimowym ogrodem z widokiem na oświetlone zabytki a może i w kuchni pod szklanym dachem

** strój galowy może być jak na rozdanie Oscarów w Hollywood, na czerwonym dywanie, a czemuż by nie? Może być strój jak na wesele, na ważne spotkania rodzinne lub z jakieś epoki np lata 30te, czy fantazyjny, bajkowy, strój szlachcica lub szejka, (mile widziana inwencja twórcza i dobry humor) ale ma to być strój elegancki, kojarzący się z dobrostanem, dobrobytem i pięknem  Najlepiej luksusem gdyż będzie otwieranie na OBFITOŚĆ finansową. Buty również odpowiednie (żadne papcie, trampki, klapki, skarpety, bose stopy!). Mile widziane wszelkie ozdoby. Panowie mogą mieć fraki (oj tak! powróćmy jak za dawnych lat…)  ale jeśli ich nie mają to marynarka, wyprasowana koszula, i spodnie nie-dżinsy, nie muszą być od kompletu z marynarką i tez będzie świetnie:)

Inwestycja w siebie na drodze do Wygody i Wolności:

  1. dla osób po kursach/inicjacjach u Veni : 797 zł z noclegiem (przy wpłacie bezzwrotnej zaliczki w kwocie 350 zł do 31.01.2020, po tym terminie zmieni się cena a nocleg trzeba będzie rezerwować samemu w innym miejscu.
  2. dla osób bez kursów Diety Pranicznej Veni:  1450 zł .* (po 3 takich spotkaniach cena jak w pozycji 1)
  3. dla osób uczestniczących w Medytacji w dniu 10.01.2020r o 200 zł mniej przy wpłacie zaliczki do 14.01.2020r
  4. noclegi w apartamentach dla 6-ciu pierwszych zgłoszonych osób ( z zaliczką). Dla pozostałych chętnych według kolejności zgłoszeń, noclegi w miejscu spotkania lub w bliskiej okolicy.

Kolejne takie spotkanie planowane jest na 9-10 maja jednakże może być w innej cenie. Kto jednak wpłaci zaliczkę do końca stycznia br to ceny będą jak wyżej. Gdyby spotkanie nie odbyło się z powodów organizacyjnych a nie z powodu rezygnacji osoby zainteresowanej spotkaniem, to zaliczka zostanie zwrócona w całości.

Konto podane w zakładce KONTAKT. W tytule proszę podać nr telefonu lub email.

 

Szczegóły

Start:
29 lutego 2020 @ 10:00
Koniec:
1 marca 2020 @ 16:00

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl