Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

Inicjacje Praniczne, maj 2018

12 maja 2018 - 18 maja 2018

350zł - 2050zł

Cena: 2950 zł

O Prowadzącej

VENI Zofia Buczma – Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona), od ponad dwudziestu lat jest terapeutką, trenerką Rozwoju Osobistego, malarką, poetką. Od 2004 roku wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, z wykorzystaniem zasad bretarianizmu. Nazwała to Dietą Praniczną. Otwiera ona Drogę do Bretarianizmu. Pomysł Veni wywodzi się z doświadczenia jakim było samoistne przejście na bretarianizm i zrozumienie, że jej zadaniem jest znalezienie sposobu uwalniania się od potrzeby  jedzenia dostępnego dla szerokiej rzeszy ludzi. Zaczęła eksperymentować z odżywianiem praną i okazjonalnym smakowaniem różnych produktów, obserwując swój organizm. Na podstawie zebranych doświadczeń swoich i tych, którzy poszli w jej ślady, wydała książkę “Odżywianie Światłem. Moja Przygoda z Jedzeniem Inaczej. Dieta Praniczna”. Veni stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha.

Czym jest Inicjacja Praniczna?

W przypadku odżywiania praną „inicjacja” znaczy: „wprowadzenie w temat”, „zrobienie czegoś pierwszy raz”, „wtajemniczenie” a ponadto – odosobnienie.

Inicjacja Praniczna polega na spędzeniu określonego czasu sam na sam ze sobą, częściowo bez jedzenia ale z płynami, dla oczyszczenia z toksyn ew po 1-3 dniach na sokach czy owocach jeśli taka będzie potrzeba do czasu uaktywnienia dodatkowego kanału odżywiania, tzw pranicznego. To czas uwalniania lęku przed śmiercią głodową, wspomnień z tym związanych. To zmierzenie się ze swymi najskrytszymi myślami, lękami, emocjami, które wówczas mogą się ujawnić. To również sprawdzian czy osoba umie być sama ze sobą, czy wystarczająco siebie kocha, czy jest cierpliwa i akceptująca. To wsłuchanie się w Głos Serca, możliwość usłyszenia odpowiedzi na pytania:

Kim Jestem ? Jakie Jest Moje Przeznaczenie ? Co mogę zrobić na Ziemi dla siebie i innych?

To wzbudzanie w sobie Miłości do Siebie, Innych i Świata. To docieranie do Wewnętrznej Mocy i Drzemiących Pokładów Swoich Możliwości a także uruchomienia dodatkowej opcji odżywiania, zgodnie z wypowiedzianą intencją.

NIE JEST TO odcięcie od możliwości jedzenia materialnego pokarmu, bez obaw – możliwość Odżywiania Praną staje się OPCJĄ DODATKOWĄ. Nie jest to również guzik który po naciśnięciu powoduję, że wszystko samo się dzieje bez woli człowieka. Każdego dnia, każdy nadal będzie miał wybór czy jeść czy nie jeść. Z czego skorzysta – z surówki czy z prany, to już jego wybór. Możemy mieć samochód w garażu ale pojechać do pracy autobusem lub pójść pieszo.

Inicjacja Praniczna jest dla osób którym organizm i Dusza wyraźnie pokazują ścieżkę zmniejszania racji pokarmowych To uaktywnienie możliwości pobierania czystej energii i ograniczenia posiłków (po Inicjacji) do 1 dziennie, 1-3 w tygodniu lub miesiącu. To pierwszy krok do Diety Pranicznej (Odżywiania Praną) a potem być może w kierunku całkowitego Bretarianizmu, o ile komuś spodoba się życie bez konieczności jedzenia czy smakowania czegoś nawet od czasu do czasu.

Inicjacja może odbyć się w towarzystwie osoby, która „czuwa” i w razie uwalniania się starych zapisów wie co robić ale i tak każdy przechodzi ją samodzielnie, we własnym pokoju. Można jedynie czuć się pewniej przy kimś, kto jest w tym samym mieszkaniu/budynku.

Zamienne formy nowego sposobu odżywiania:

Jedzenie Inaczej – Dieta Praniczna – Odżywianie Światłem – Odżywianie Duchowym Światłem – Odżywianie Esencją Zycia – Niejedzenie – Inedia – Odżywianie Praną

Oferta specjalna

Kup bilet już teraz, a otrzymasz 600 zł zniżki na kurs Diety Pranicznej Ekspress w dniu 19.05 (Cena 1450 zł 850 zł)!

Inicjacja Praniczna/Proces Praniczny jest odosobnieniem i doświadczaniem odżywiania praną oraz czasem na uaktywnianie połączenia do odbierania  życiodajnej energii w zwiększonej ilości. To czas nawiązywania kontaktu z Wyższą Świadomością i harmonizowanie wszystkich poziomów swojej egzystencji z otaczającym światem, by iść przez życie w błogostanie. To lepsze poznawanie siebie.

Dieta Praniczna to kurs podający narzędzia do pracy ze sobą, by móc  utrzymać ten błogostan jak najdłużej lub umieć do niego wracać gdyby jakieś doświadczenie życiowe miało z niego “wyprowadzić”. To szereg przydatnych informacji i ćwiczeń jak sobie radzić na pranie. To doskonałe UZUPEŁNIENIE procesu pranicznego.

Co obejmuje cena?

W cenę wliczone są noclegi w jednoosobowym pokoju, masaże, opłata dla instruktorki ćwiczeń, wyprawka, sala wykładowa i na masaże, materiały na oczyszczające maski, napoje i poczęstunek oraz inne indywidualne i wspólne opłaty. Obejmuje też całodobową obecność prowadzącej i jej noclegi, a także wykłady, medytacje, sesje indywidualne,  niespodzianki.

Zakwaterowanie

Hotel położony jest w samym sercu Gór Świętokrzyskich, w malowniczym parku sosnowym w pobliżu rezerwatu Cedzyna. Hotel w Cedzynie koło Kielc z basenem, strefą Welness & SPA oraz innymi atrakcjami to doskonałe miejsce na wypoczynek.

Na Gości czekają komfortowe miejsca noclegowe w różnej wielkości pokojach o wysokim standardzie.

 

Pobyt w hotelowym Spa to doskonała okazja do

zregenerowania sił oraz zadbania o swoje dobre samopoczucie.

Strefie Spa znajduje się basen rekreacyjny, 3 wanny jacuzzi, bicze wodne, wodne leżaki masujące, wyspa z leżakami i saunarium. Jest sauna sucha (fińska), która pozytywnie wpływa na zdrowie oraz na wygląd, oraz łaźnia parowa i grota solna.

Program Inicjacji Pranicznych 12-18.05.2018

 • 12 maja
  • zakwaterowanie o godz. 12
  • 13:30 – 18:00 (z przerwą) – wykłady, ćwiczenia
  • 18:00 – 21:00 masaże, sesje indywidualne, SPA
  • 21:00 – 24:00 – przygotowanie do Inicjacji, medytacja nocna wprowadzająca w Inicjację
 • 13 – 15 maja
  • Inicjacja 3 dniowa – odosobnienie
 • 16 – 17 maja
  • wykłady, medytacje, masaże, sesje indywidualne, oczyszczające Maski, SPA, czas wolny
 • 18 maja
  • wykłady, medytacja, podsumowanie, zalecenia
  • zwiedzanie Jaskini “Raj”
  • planowane zakończenie ok godz. 17

Organizator zastrzega sobie prawo do ew. koniecznych zmian w programie.

Na zajęciach będzie między innymi: uwalnianie od zapisów śmierci głodowych i lęku przed brakiem pożywienia, nawiązywanie kontaktu z Podświadomością i Nadświadomością, nauka odbierania informacji od Przewodników Duchowych czyli rozwój Wewnętrznego Prowadzenia (wglądu) , kodowanie wagi ciała, temperatury i możliwości obchodzenia się bez jedzenia materialnego, i uwalnianie blokad stojących na drodze ku tej możliwości, ważne podpowiedzi jak funkcjonować na pranie po powrocie do swojego środowiska w tym do pracy.

Dowiedz się więcej

 • Odwiedź nasz YouTube
 • Zajrzyj do sklepu
 • W przypadku pytań proszę skontaktować się za pomocą tego formularza lub napisz na: veni45@op.pl ew sms’a tel +48 794 544 860

Informacje dodatkowe

 • 900 zł (z całej kwoty 2950 zł) należy zapłacić gotówką na miejscu (inny odbiorca), a resztę przelewem do dnia 8.05.2018 na konto Esencji Życia (ew gotówką na miejscu)
 • zaliczka (350 pln)  jest bezzwrotna. W przypadku rezygnacji Uczestnika, który wpłacił całość potrąca się 350 zl

archiwum:

IN DP maj 18r oplaty i zniżki:

2595 pln – przy wpłacie zaliczki do 30.03.2018

2750 pln – przy wpłacie zaliczki między 01.04 a 25.04.2018

2950 pln – przy wpłatie zaliczki po 25.04.2018 o ile będą miejsca

Szczegóły

Start:
12 maja 2018
Koniec:
18 maja 2018
Koszt:
350zł - 2050zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Kielce, Hotel ze SPA
Cedzyna
Kielce, 25-900 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.hotel-uroczysko.com.pl/

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl