Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

Inicjacje Praniczne, wrzesień 2018

16 września 2018 - 23 września 2018

zł550 - zł3500

Cena: od 3750 zł (z zaliczką do 25.06) do 4500 zł

O Prowadzącej

VENI Zofia Buczma – Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona), od ponad dwudziestu lat jest terapeutką, trenerką Rozwoju Osobistego, malarką, poetką. Od 2004 roku wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, z wykorzystaniem zasad bretarianizmu. Nazwała to Dietą Praniczną. Otwiera ona Drogę do Bretarianizmu. Pomysł Veni wywodzi się z doświadczenia jakim było samoistne przejście na bretarianizm i zrozumienie, że jej zadaniem jest znalezienie sposobu uwalniania się od potrzeby  jedzenia dostępnego dla szerokiej rzeszy ludzi. Zaczęła eksperymentować z odżywianiem praną i okazjonalnym smakowaniem różnych produktów, obserwując swój organizm. Na podstawie zebranych doświadczeń swoich i tych, którzy poszli w jej ślady, wydała książkę “Odżywianie Światłem. Moja Przygoda z Jedzeniem Inaczej. Dieta Praniczna”. Veni stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha.

Czym jest Inicjacja Praniczna?

W przypadku odżywiania praną „inicjacja” znaczy: „wprowadzenie w temat”, „zrobienie czegoś pierwszy raz”, „wtajemniczenie” a ponadto – odosobnienie.

Inicjacja Praniczna polega na spędzeniu określonego czasu sam na sam ze sobą, częściowo bez jedzenia ale z płynami, dla oczyszczenia z toksyn ew po 1-3 dniach na sokach czy owocach jeśli taka będzie potrzeba do czasu uaktywnienia dodatkowego kanału odżywiania, tzw pranicznego. To czas uwalniania lęku przed śmiercią głodową, wspomnień z tym związanych. To zmierzenie się ze swymi najskrytszymi myślami, lękami, emocjami, które wówczas mogą się ujawnić. To również sprawdzian czy osoba umie być sama ze sobą, czy wystarczająco siebie kocha, czy jest cierpliwa i akceptująca. To wsłuchanie się w Głos Serca, możliwość usłyszenia odpowiedzi na pytania:

Kim Jestem ? Jakie Jest Moje Przeznaczenie ? Co mogę zrobić na Ziemi dla siebie i innych?

To wzbudzanie w sobie Miłości do Siebie, Innych i Świata. To docieranie do Wewnętrznej Mocy i Drzemiących Pokładów Swoich Możliwości a także uruchomienia dodatkowej opcji odżywiania, zgodnie z wypowiedzianą intencją.

NIE JEST TO odcięcie od możliwości jedzenia materialnego pokarmu, bez obaw – możliwość Odżywiania Praną staje się OPCJĄ DODATKOWĄ. Nie jest to również guzik który po naciśnięciu powoduję, że wszystko samo się dzieje bez woli człowieka. Każdego dnia, każdy nadal będzie miał wybór czy jeść czy nie jeść. Z czego skorzysta – z surówki czy z prany, to już jego wybór. Możemy mieć samochód w garażu ale pojechać do pracy autobusem lub pójść pieszo.

Inicjacja Praniczna jest dla osób którym organizm i Dusza wyraźnie pokazują ścieżkę zmniejszania racji pokarmowych To uaktywnienie możliwości pobierania czystej energii i ograniczenia posiłków (po Inicjacji) do 1 dziennie a nawet 1-3 w tygodniu. To pierwszy krok do Diety Pranicznej (Odżywiania Praną) a potem być może w kierunku całkowitego Bretarianizmu, o ile komuś spodoba się życie bez konieczności jedzenia czy smakowania czegoś nawet od czasu do czasu.

Inicjacja może odbyć się w towarzystwie osoby, która „czuwa” i w razie uwalniania się starych zapisów wie co robić ale i tak każdy przechodzi ją samodzielnie, we własnym pokoju. Można jedynie czuć się pewniej przy kimś, kto jest w tym samym mieszkaniu/budynku.

Zamienne formy nowego sposobu odżywiania:

Jedzenie Inaczej – Dieta Praniczna – Odżywianie Światłem – Odżywianie Duchowym Światłem – Odżywianie Esencją Zycia – Niejedzenie – Inedia – Odżywianie Praną

Co obejmuje cena?

W cenę wliczone są noclegi w jednoosobowym pokoju, masaże, opłata dla instruktorki ćwiczeń, wyprawka, sala wykładowa i na masaże, materiały na oczyszczające maski, napoje i poczęstunek oraz inne indywidualne i wspólne opłaty. Obejmuje też całodobową obecność prowadzącej i jej noclegi, a także wykłady, medytacje, sesje indywidualne,  niespodzianki.

Zakwaterowanie

Hotel położony jest w samym sercu Gór Świętokrzyskich, w malowniczym parku sosnowym w pobliżu rezerwatu Cedzyna. Hotel w Cedzynie koło Kielc z basenem, strefą Welness & SPA oraz innymi atrakcjami to doskonałe miejsce na wypoczynek. Na Gości czekają pokoje o wysokim standardzie.

 

 

 

Pobyt w hotelowym Spa to doskonała okazja do

zregenerowania sił oraz

zadbania o swoje dobre samopoczucie. W

Strefie Spa znajduje się basen rekreacyjny, 3 wanny jacuzzi, bicze wodne, wodne leżaki masujące, wyspa z leżakami i saunarium. Jest sauna sucha (fińska), która pozytywnie wpływa na zdrowie oraz na wygląd, oraz łaźnia parowa i grota solna.

 

Program spotkania

Program

 • 16 września
  • zakwaterowanie od godz. 12
  • 13:30 – 18:00 (z przerwą) – wykłady, ćwiczenia
  • 18:00 – 21:00 masaże, sesje indywidualne, SPA
  • 21:00 – 24:00 – przygotowanie do Inicjacji, medytacja nocna wprowadzająca w Inicjację
 • 17-19 września
  • Inicjacja 3 dniowa – odosobnienie
 • 20-22 września
  • wykłady, medytacje, masaże, sesje indywidualne, oczyszczające Maski, SPA, czas wolny
  • zwiedzanie Jaskini „Raj” lub pobyt w miejscu mocy
 • 23 września
  • wykłady, medytacja, podsumowanie, zalecenia
  • planowane zakończenie ok godz. 17

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Na zajęciach będzie między innymi: uwalnianie od zapisów śmierci głodowych i lęku przed brakiem pożywienia, nawiązywanie kontaktu z Podświadomością i Nadświadomością, nauka odbierania informacji od Przewodników Duchowych czyli rozwój Wewnętrznego Prowadzenia (wglądu) , kodowanie wagi ciała, temperatury i możliwości obchodzenia się bez jedzenia materialnego, i uwalnianie blokad stojących na drodze ku tej możliwości, ważne podpowiedzi jak funkcjonować na pranie po powrocie do swojego środowiska w tym do pracy.

Inwestycja w siebie i zniżki

Cena kursu wynosi 4500 zł.

Jeśli jednak zostanie wcześniej wpłacona zaliczka, wynosząca 550 zł (wliczona w tę kwotę) to można otrzymać zniżkę:

Zaliczka wpłacona do 25.06 – 3750 zł (750 zł taniej)

Zaliczka wpłacona od 26.06 do 15.08– 4100 zł (400 zł taniej)

Uwaga:

 • 1000 zł  będzie do zapłacenia gotówką lub kartą NA MIEJSCU (inny odbiorca)
 • dopłaty do zaliczki należy zrobić na konto Esencji Życia do 12.09.18r. Po tym terminie płatne na miejscu (gotówką)
 • zamiast zaliczki można wpłacić na konto Esencji Życia od razu – cenę kursu, wg daty wpłaty minus 1000 zł (o dokładną kwotę można zapytać pisząc emaila na veni45@op.pl lub smsa na +48 794 544 860)

Wcześniejsza wpłata całości lub zaliczki jest również gwarancją miejsca.

Dowiedz się więcej

 • Odwiedź nasz YouTube
 • Zajrzyj do sklepu
 • W przypadku pytań proszę skontaktować się za pomocą tego formularza lub napisać na: veni45@op.pl lub sms’a tel +48 794 544 860

Informacje dodatkowe

 • zaliczka (350 pln) jest bezzwrotna. W przypadku rezygnacji Uczestnika, który wpłacił całość potrąca się 350 zl

Szczegóły

Start:
16 września 2018
Koniec:
23 września 2018
Koszt:
zł550 - zł3500
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kielce, Hotel ze SPA
Cedzyna
Kielce, 25-900 Polska
Strona internetowa:
http://www.hotel-uroczysko.com.pl/

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl