Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Medytacja – 3 grudnia 2019

3 grudnia @ 18:30 - 20:30

O Medytacji

Zapraszam wszystkich chętnych doświadczyć stanu pełnego relaksu oraz sięgnąć głębiej do swojego wnętrza, pozwalając sobie poczuć oczyszczanie duchowe na różnych poziomach świadomości. Tak jak kąpiel w wodzie oczyszcza ciało fizyczne tak Medytacja ta oczyszcza ciała subtelne i Ducha. Bywa, że dochodzi do uwolnienia od bólu czy problemu fizycznego na poziomie ciała.
Jest to medytacja kierowana, prowadzona przez Veni w stanie Wyższej Świadomości, ze wsparciem Aniołów, Mistrzów Wniebowstąpionych, Świadomości Chrystusowej.

O Prowadzącej

VENI Zofia Buczma – Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona), od ponad dwudziestu lat jest terapeutką, trenerką Rozwoju Osobistego, malarką, poetką. Od 2004 roku wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, z wykorzystaniem zasad bretarianizmu. Nazwała to Dietą Praniczną. Otwiera ona Drogę do Bretarianizmu. Pomysł Veni wywodzi się z doświadczenia jakim było samoistne przejście na bretarianizm i zrozumienie, że jej zadaniem jest znalezienie sposobu uwalniania się od potrzeby  jedzenia dostępnego dla szerokiej rzeszy ludzi. Zaczęła eksperymentować z odżywianiem praną i okazjonalnym smakowaniem różnych produktów, obserwując swój organizm. Na podstawie zebranych doświadczeń swoich i tych, którzy poszli w jej ślady, wydała książkę “Odżywianie Światłem. Moja Przygoda z Jedzeniem Inaczej. Dieta Praniczna”. Veni stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha.

Miejsce i czas

18:30-20:30 – 3 Grudnia 2019 – Warszawa Al. Jerozolimskie 51  Ilość miejsc ograniczona.

Inwestycja

Koszt wynosi 75 zł.
UWAGA – tylko zapisy i wpłaty na konto gwarantują miejsce.  Ilość miejsc ograniczona.

Dowiedz się więcej

  • Odwiedź nasz YouTube
  • Zajrzyj do sklepu
  • W przypadku pytań proszę skontaktować się za pomocą tego formularza lub napisać na: veni45@op.pl lub sms’a tel +48 794 544 860

Szczegóły

Data:
3 grudnia
Czas:
18:30 - 20:30
Wydarzenie Category:

Organizator

Esencja Życia
Email:
esencjazycia@op.pl