fbpx

Kurs Obfitości “SELF” opis części

18.02.2022 ODRODZENIE

13ty Klucz Obfitości Duchowo-Materialnej

czyli

SELFA część 13ta niezależna od innych

g 18- do ok 21 (21:30)

ODRODZENIE – to jak powstawanie niczym Feniks – możliwośc wykorzystania życiowych Lekcji do budowania osobistej Mocy i Mądrości – droga do Sukcesu i samorozwoju -kolejna szansa na zrealizowanie planów jesli coś nie wyszło za pierwszym razem według wizji. To również odbudowa sił po zmęczeniu gdy sukces w jednej dziedzicnie się udał i przygotowanie do kolejnego sukcesu. To równiez umiejętnośc zachowania młodości, zdrowia i sprawności w tym entuzjazmu do końca swoich dni na Ziemi.

LINK DO KURSU ODRODZENIE to 13 CZĘŚC KURSU self obfitosci, NIEZALEŻNA OD INNYCH CZĘŚĆI – WARTO BYĆ NAWET TYLKO NA TEJ CZĘŚCI – tutaj

SELF   OBFITOŚCI

To klucz do osobistego SEJFU – praca z Trzema Jaźniami oraz poziomami:

Ciało, Umysł, Duch

To więcej niż dostęp do dóbr – to stopniowa zmiana siebie, która zostaje do końca życia. Przebudowa słabości w siłę, lęku w odwagę, pasywność w działanie a przekonanie o niemożliwym w wiarę w możliwe. I doświadczanie cudów

P.S. Kot symbolizuje kontakt z Wyższymi Wymiarami.

Witam,

Zapraszam Cię, po dłuuugiej przerwie,   na kolejną edycję Kursu Obfitości na bazie tzw Bezterminowego Kalendarza SELFA Obfitości. To nowa, poszerzona wersja czyli wzbogacona o nową wiedzę i metody pracy nad sobą, ponieważ wciąż dostaję inspiracje od Mistrzów Wniebowstąpionych. Najpierw testuję je w swoim życiu, potem u znajomych a potem wprowadzam na kursach. I tylko wtedy gdy warto.

SELF to Jaźń i praca z Trzema Jaźniami czyli Świadomością, Podświadomością i Nadświadomością daje nam dostęp do szeroko rozumianego bogactwa (obfitości) – zdrowia,

szczęścia, miłości, finansów, sukcesów, relacji, przygód, etc. Zachodzi wzmożone zjawisko synergii – zbiegają się w czasoprzestrzeni właściwe zdarzenia i osoby, wszystko zdaje się układać „odgórnie” czyli po naszej myśli a nawet lepiej – nawet, jeśli niewiele planujemy tylko poddajemy się tzw PROWADZENIU..

To dlatego, że wchodzimy w coraz to lepszy kontakt z Duszą a Ona najlepiej wie, co nam jest potrzebne i kiedy. Dostarcza nam najlepszą wersję z możliwych jeśli na to pozwolimy i chodzi o to, by tego nie blokować.

Dbając o swego ducha i jego świątynię czyli ciało dostępujesz dobrobytu również materialnego, namacalnego.

Zapraszam do tego, bo przeszłam tę ścieżkę i wiem, że to PRAWDA!

 

 

Pozwól, by rozwój materialny szedł w parze z duchowym…a duchowy w parze z materialnym…wtedy są najtrwalsze efekty a otrzymane dobra szczerze cieszą i służą nam i innym

Pierwsza edycja tego kursu dała fenomenalne efekty poczynając od wygranej 30 tysięcy (po wysłaniu smsa w czasie zajęć), poprzez otrzymanie mieszkania, samochodu lub pieniędzy na remont domu, awans w pracy (na co podobno nie było szans) i spotkanie miłości życia (której nie było widać na horyzoncie…). Takie sytuacje zadziały się u uczestników najbardziej rozbudowanej wersji kursu i to „od razu” stąd mogliśmy to zauważyć mając ze sobą kontakt. Czyli wygrana w trakcie kursu a reszta od razu po, lub pomiędzy poszczególnymi częściami. Przy czym osoby te stwierdziły, że takiego kalibru dobro materialne czy inne jeszcze ich nie spotkało dlatego  uznano je za rezultat wspólnej pracy na SELFIE Obfitości.

Wersje kursu „okrojone” z powodów „oszczędnościowych” (aby uczestnicy mogli mniej zapłacić i nie musieli długo czekać aż ukończą kurs czyli z powodu szeroko rozumianego pośpiechu i oszczędności) owocowały mniej spektakularnymi cudami ale działo się również wiele dobrego.

Tym razem wersja „pełna” aby można było faktycznie skorzystać z dobrodziejstw tego tematu.

Pozwól wzrastać temu, co dobre w Tobie i zbierać z tego plon

Cały kurs składa się z 14 modułów. Każdy jest niezależny i można sobie wybrać dowolny lub uzupełnić w innym terminie. Nie ukrywam jednak, że tematy są tak skonstruowane, że dają pewną całość – od tworzenia fundamentów w kierunku wyższej świadomości. W modułach znajdują się tematy znane od lat takie jak: Harmonia, Miłość, Asertywność, Mądrość , Kreatywność i inne jednak jak wiemy one nigdy nie ustaną, są podstawą naszego funkcjonowania w świecie natomiast można mieć do nich nowe podejście, tak jak tutaj – nowatorskie, wciąż wzbogacane.

Jeżeli ktoś skorzysta tylko z części o nazwie „Obfitość” to z pewnością sporo skorzysta jednak jeżeli będzie miał w sobie lęk przed zmianą, co uzdrawiamy wcześniej częścią 1szą „Transformacja”, lub będzie u niego zbyt mały przepływ energii z powodu poblokowanych kanałów energetycznych (co uzdrawiamy częścią „Witalność”, itp. to może się zdarzyć, że nie będzie ta obfitość działać na pełnych obrotach.

Dlatego byłoby dobrze skorzystać ze wszystkich 14 części kursu. Dla tych, którzy będą uczestniczyć w kursie we wszystkich częściach po kolei, w prezencie 13 i 14 część gratis! To zaoszczędzone 700 zł i mobilizacja do uporządkowania tych sfer życia i aspektów, które składają się na szeroko rozumianą Obfitość, która jest niczym układanka z puzzli.

części  składowe  kursu  i opis:

1 część SELFA Obfitości

1 TRANSFORMACJA  – uwolnienie się od lęku przed zmianą, rozpoznanie blokujących wzorców, przekonań, zachęcenie Podświadomości do współpracy w zamianę starych, niekorzystnych schematów w nowe, dające dostęp do sukcesów, dóbr materialnych, szczęścia, miłości, radości. Otwarcie nowych możliwości. To niezbędny pierwszy krok.

Wiele osób nawet nie wie jak bardzo silny potrafi być lęk przed zmianą, wyjściem ze strefy komfortu. Wiele osób chce dobrobytu, miłości lepszej pracy lub realizacji własnego przedsięwzięcia lecz lęk przed zmianą a także przed porażką,opinią innych i o dziwo też lęk przed sukcesem trzymają niczym kleszcze. Warto wykaraskać się z tego żeby nie skończyło się na marzeniach bez pokrycia. Temu służy moduł Transformacja.

Jeśli skorzystasz tylko z tej części kursu – to i tak zrobisz kawał dobrej roboty, by wprowadzić do swego życia więcej Dobra, Finansów, Miłości, Spełnienia a także ZDROWIA, gdyż funkcjonując bez lęku przed zmianą otworzysz się na nowe możliwości i poprawisz przepływ energii w ciele, a w zdrowym ciele zdrowy duch i wtedy też można podjąć się każdej pracy i realizować plany.

cz 2

2 HARMONIA –  jak sama nazwa mówi, to stan pewnej równowagi, w tym przypadku ciała, umysłu i ducha. Pozwala to na świadome  kreowanie rzeczywistosci poprzez wykorzystanie pełni swgo potencjału. To udrożnienie przepływu Energii, uświadomienie sobie połączenia jakie mamy z całym Wszechświatem i  wkorzytsanie możliwości Wszechswiata dla własnego rozwoju i realizacji planu Duszy czy marzeń, pochodzących od świadomego Ja.

To stan w którym łączymy wspaniały rozwój duchowy, otwierajacy nas na Wielkie Mozliwości jak i dobrostan materialny, to łączenie Ducha  z Materią. Najlepsze co może być. Poprzez relaks, medytacje, intuicję, Wuższą Świadomość,  przyciągamy odpowiednie zdarzenia i możliwości do swego życia. Osiagając spełnienie. Bez wysiłku.

 

Wiesz chyba, że nastrojony odpowiednio (umiejętnie) instrument wydaje lepsze dźwięki, piekniej gra, bardziej zachwyca i może przyczynić się do sukcesu, tego, kto na nim gra…

Nasze Ciało i Umysł sa wspaniałe ale bywa, że konkurują ze soba, robią sobie na przekór i walcza z całym światem żaląc sie potem na rezultaty…dostrajając sie często,  do różnych nieudaczników życiowych czy narzekaczy…po co być starą, zawodzącą płytą jesli  można być zadowolonym virtuosem, grajac  najlepiej jak można na własne potrzeby…

Dołącz do zadowolonych spełnionych!

Jeśli skorzystasz tylko z tej części kursu – to i tak zrobisz kawał dobrej roboty, by wprowadzić do swego życia więcej Dobra, Finansów, Miłości, Spełnienia a także ZDROWIA, gdyż funkcjonując w harmonii Ciała, Umysłu i Ducha a także w harmonii z otaczającym Cię światem otworzysz się na nowe możliwości i poprawisz przepływ energii w ciele, poprawiając kondycje psychofizyczną, a w zdrowym ciele zdrowy duch i wtedy też można podjąć się każdej pracy i realizować plany.

 

cz 3

3 WITALNOŚĆ –  jak sama nazwa mówi, to stan zasobny w siły witalne. Bez nich nie ma energii do działania. Wiele codziennych zajęć, a także często towarzyszący stres czy wahania w podejmowaniu decyzji, powodują ubytki energetyczne. Co zrobić by tej energii nie brakowało na plany i marzenia? Podczas całej drogi do szeroko pojętej OBFITOŚCI? Jak sprawdzać i szybko uzupełniać poziom energii? Wiele osób ma super blokujące i sabotujące zmiany czy dostęp do obfitości programy pochodzące z życiowych doświadczeń, własnych i cudzych.

Jak i dlaczego zapisy z innych wcieleń potrafią blokować dostęp do obfitości i jak może nam pomóc w tym Mandala i narzędzia z tej części kursu? O tym już 9 kwietnia 18-21 z dostępem do nagrania na 90 dni

Jeśli skorzystasz tylko z tej części kursu – to i tak zrobisz kawał dobrej roboty, by wprowadzić do swego życia więcej Dobra, Finansów, Miłości, Spełnienia a także ZDROWIA

Część 3 pod hasłem WITALNOŚĆ można i warto traktować jako kontynuację tematów poprzednich lub jako odrębną część,

 

4 AKTYWNOŚĆ

Jak sama nazwa wskazuje to działanie. Dla nas ma znaczenie gdyż chodzi o świadome działanie w drodze do wyznaczonych celów. Jak często jest tak, że planuje się coś a potem brak aktywności w tym kierunku? Dlaczego są uniki w realizacji zadań, które mają przybliżyć nas do celu? Tak, tak – Człowiek o czymś marzy i niby wie, ze to dla niego cos dobrego czy wymarzonego a jednak samosterująca się torpeda zmienia kierunek. To sabotujące wzorce i nie tylko…

Potrzebujemy samokontroli, wytrwałości, konsekwencji i umiejętnego wglądu w uwolnienie od starych schematów w tym wzorców „ucieczki przed zbliżającym się sukcesem” czy lęków przed porażką. Świadoma aktywność pozwala na odpowiednie używanie swojego potencjału. Na kursie odbędzie się m.in. silniejsze uruchamianie kanałów przepływu obfitości, nabieranie rozpędu, rozwijanie skrzydeł, by dolecieć szczęśliwie do celu i cieszyć się nim J

Część 4 pod hasłem AKTYWNOŚĆ można i warto traktować jako kontynuację tematów poprzednich lub jako odrębną część,

5 część SELFA –  Obfitość

Tym razem poruszymy samo sedno kursu Obfitości -sprawdzimy wzorce, przekonania, poczucie zasługiwania

i nauczymy się rozpoznawać i sprzątać to, co przeszkadza  w osiąganiu coraz to wyższych dochodów

czy innych przejawów szeroko pojętej obfitości.

Powiemy sobie CO robić by przyciągać więcej dobrobytu żyjąc godnie i z poczuciem bezpieczeństwa

i niekończącymi się zasobami tego, co potrzeba i co daje spełnienie

Dość już łączenia końca z końcem czy myślenia, że “pieniądze są brudne” lub, że “duże pieniądze mają głównie złodzieje

i cwaniacy” a uczciwi ludzie….to bida. Dosć myślenia, ze  albo rozwój duchowy albo materialny – DOŚć tego!

Uczciwi i rozwijający się duchowo mogą być zamożni – a wiesz jak?

Bądź na spotkaniu!

O tym już 4 czerwca 2021

w godzinach 18-21 z dostępem do nagrania na minimum 90 dni (od dnia udostępnienia nagrania)

cz 6 Mądrość –

Można zdobywać wiedzę by zmieniać życie na lepsze i zasobność portfela na większą i większą. MOżna też odwołać się do Mądrości w sobie. Wsłuchać w Wewnętrzny Głos, prowadzenie Intuicji.

Można połączyć jedno z drugim.

Można i Warto.

 

cz 7 Miłość – live 20.08.2021 i 03.09.2021 

MIŁOŚĆ TO…PODSTAWA WSZYSTKIEGO.

Od Miłości do siebie czas zacząć a poprzez Nią i poczucie własnej wartości dojść do szczęśliwej relacji

z partnerem, innymi, do dobrobytu,  a do tego w jak najlepszym zdrowiu i radości

Miłość otwiera drzwi do Dobrobytu,w  tym pieniędzy, by ich mieć tyle ile potrzeba do godnego życia, samorealizacji i działań charytatywnych, zgodnie z Planem Duszy

Zobaczysz jak powiązane są ze sobą tematy “Miłość” i “Pieniądze” 🙂

uzdrowienie, pogłębienie jednego wpływa na uzdrowienie, pogłębienie drugiego

Część 7 pod hasłem MIŁOŚĆ można i warto traktować jako kontynuację tematów poprzednich lub jako odrębną część

Link do zakupu kursu Obfitości cz 7 – pt ” MIŁOŚĆ” – DOSTEP DO NAGRANIA

 

8 Asertywność  LINK DO ZAKUPU w promocji – na 24.09.2021 tutaj…

ASERTYWNOŚĆ jest niezbędna jeśli chcemy być szczęśliwi. Dzięki niej możemy w pełni wyrażać siebie, swoje zdanie, potrzeby,

żyć według własnego uznania. Możemy jasno ustalić swoje cele i do nich zmierzać tak, by żadna krytyka czy uwagi innych

nas nie sprowadzały na manowce z obranego kursu. Umiemy bronić swego zdania.

To koniec z podatnością na manipulacje ze strony innych i odporność na hejt i krytykę. W dobie internetu to niezmiernie ważne.

Jeśli mówiono komuś w dzieciństwie „dzieci i ryby głosu nie mają”, „siedź cicho..”, zamknij się”,” gęba na kłódkę” – to co się dziwić, że życie jest pasmem wybojów a na sukcesy trzeba ciężko pracować bez zapewnienia, że się uda?

ASERTYWNOŚĆ TO REJON CZAKRY GARDŁA Jeśli jest tu swobodny przepływ Energii to jest zdrowa tarczyca, zdrowie

i udane relacje z innymi. Ma to również duuuży wpływ na możliwość Odżywiania Praną…

 

Część  pod hasłem ASERTYWNOŚĆ można i warto traktować jako kontynuację tematów poprzednich lub jako odrębną część

 

9 Kreatywność 22.10.2021 LINK do zakupu cz9 w PROMOCJI do 17.10.2021 tutaj…

Kreatywnosć jest niezbędna jeśli chcemy ŻYĆ W DOSTATKU I SPEŁNIENIU. To tworzenie nowych, niecodziennych rozwiązań. Jest  potrzebna na co dzień w życiu osobistym i zawodowym. Pozwala dostrzegać możliwości tam, gdzie inni niczego nie dostrzegają lub dostrzegają… ryzyko.  JEŚLI CHCEMY BYĆ ZARADNI życiowo warto odblokować swój potencjał w tym i siłę kreacji

 

Pozostałe  tematy brzmią:

(opisy będą uzupełniane w miarę upływu wcześniejszych “lekcji”)

10 Ufność  19.11.2021 

UMIEJĘTNOŚĆ utrzymania pozytywnego stanu umysłu i otwartości Serca, by mieć

wewnętrzną pewność, że obrana Droga, jest tą właściwą  -czy to będzie jeden mały krok czy wiele mil

do przebycia 🙂

Ta Ufność doprowadza nas do CELU sprawiając, że wszelkie wątpliwości podawane przez

innych czy iluzje, że coś jest nie tak, rozpadają się. Są bez wpływu na nas.

W nas jest Wewnętrzna MOc, która prowadzi nas do tego, co najlepsze:)

 

11 Radość 17.12.2021  link zakupu tutaj…

To Klucz do potężnej Energii pozwalającej na czynienie możliwym tego, co uznawane było za niemożliwe.

To przede wszystkim zdrowie i motywacja do działania.

Ponieważ Radość należy do Wyższych Wibracji pozwala nam patrzeć na zdarzenia i życie z innej perspektywy z której widać dużo lepiej, dużo więcej i bez “smogu” ludzkich emocji i lęków.

Pozwala nam być ona ponad to, co przyziemne.

12 Jedność 21.01.2022  link zakupu tutaj…

JEDNOŚĆ to coś ważniejszego niż się pozornie wydaje.

To wpływa niezaprzeczalnie na sukcesy Człowieka lub jego upadki.

Warto wiedzieć więcej na ten temat i niekoniecznie jest to wiedza dostępna na każdym kroku.

Zapraszam!

Poczuj MOC w sobie i poczuj, jak Wszechświat Cię wspiera a Wiatr wieje Ci coraz lepiej wprost w ustawione odpowiednio żagle  a nie jak wielu  innym ziemskim podróżnikom , w oczy.

13 Odrodzenie  – 18.02.2022– live – LINK – tutaj

ODRODZENIE – to jak powstawanie niczym Feniks – możliwośc wykorzystania życiowych Lekcji do budowania osobistej Mocy i Mądrości – droga do Sukcesu i samorozwoju -kolejna szansa na zrealizowanie planów jesli coś nie wyszło za pierwszym razem według wizji. To również odbudowa sił po zmęczeniu gdy sukces w jednej dziedzicnie się udał i przygotowanie do kolejnego sukcesu. To równiez umiejętnośc zachowania młodości, zdrowia i sprawności w tym entuzjazmu do końca swoich dni na Ziemi.

LINK DO KURSU ODRODZENIE to 13 CZĘŚC KURSU self obfitosci, NIEZALEŻNA OD INNYCH CZĘŚĆI – WARTO BYĆ NAWET TYLKO NA TEJ CZĘŚCI – tutaj

14 Świadomość

Wszystkie poruszone będą m.in. w sposób niekonwencjonalny…czasem przekorny i w kontekście  zapisów zgromadzonych na ten temat w nieświadomości (co jest bardzo, bardzo ważne, bo niezwykle skuteczne!).

Tematy te zostały wyselekcjonowane jako podstawowe – najważniejsze na naszej ścieżce rozwoju duchowo-materialnego. Zajęcie się nimi porządkuje nam pozostałe, też istotne. 

Każdy temat obejmuje sfery: Ciało -Umysł – Uczucia i Emocje -Ducha czyli z podejściem holistycznym.

Pracujemy tutaj też z Energetycznymi Obrazami, tzw Mandalami, które wydobywają z nas ukryte w nieświadomości zapisy a także energetyzują  i wprowadzają pozytywne wzorce w danym temacie

 

 

Dla posiadaczy Syriuszańskiego Wachlarza Możliwości – cena 275 pln  przez 6 miesięcy od dnia liv’u.

Jesli jesteś zainteresowany napisz lub sprawdź pocztę

Dotyczy każdej części Selfa, każdego live’u.

 

kalendarz archiwalnych i bieżących live’ow SELFA OBFITOŚCI;

nagrania z części jakie  już się odbyły będą udostępnione do zakupu po całkowitym przygotowaniu materiału.

W każdej kolejnej części można uczestniczyć bez oczekiwania na poprzednie nagrania. Każda część jest niezależna i warto

w nich brać udział. Materiał z poprzednich tematów można i warto będzie uzupełnić gdy już będą dostępne nagrania.

 

cz 7 – będzie 20.08 i 03.09 jako bis .2021, dwa live’y każdy w godz 18-21 (21:30) – dostęp do live’u i nagrania kupisz tutaj…

cz 6 – 25.06.2021

cz.5 – 04.06.2021

cz.4 – 07.05.2021

cz.3 – 09.04.2021

cz 2 – 12.03.2021

cz 1 – 19.02.2021