fbpx

Kurs Obfitości w nagraniach -nowa edycja – plus live

Kurs będzie można realizować samodzielnie na podstawie nagrań dostępnych na platformie e-learnignowej. Jeśli jednak możesz wziąć udziału w spotkaniu na żywo, to skorzystasz jeszcze bardziej!

Poza wspomnianym powyżej spotkaniem online, otrzymasz  medytacje i/lub ćwiczenia do samodzielnej realizacji, które zostaną udostępnione w tym samym dniu, w którym odbędzie się spotkanie (nagranie spotkania pojawi się na platformie w ciągu 3-max 10 dni).

Dostęp do wszystkich materiałów otrzymasz na 365 dni.

Takie inwestycje, W SIEBIE, są najlepsze, bo cokolwiek się stanie, gdziekolwiek będziesz – poradzisz sobie!

To przebudowa słabości w siłę, lęku w odwagę, pasywność w działanie a przekonanie o niemożliwym w wiarę w możliwe. I doświadczanie cudów może na początku na mniejszą a potem na coraz to większą skalę. Chociaż i duże cuda od razu też były to jednak nie chcemy tego nikomu obiecywać. Jedynym oczekiwaniem na tej ścieżce niech będzie chęć podążania tą drogą samodoskonalenia się i wpuszczania DOBRA do swego Życia. We wszystkich jego sferach, odcieniach, kalibrach.

 

A jeśli brałaś/eś udział już w tym kursie, to możesz teraz wejść na kolejny, wyższy poziom rozwoju i jak po spirali wspinać się na wyżyny uzyskując jeszcze lepsze rezultaty!

Dla Tych, Którzy mają czas i chęć- live 30.01.2023 g 21-22 (nagranie z tego dostępne będzie w ciagu 3-10 dni od spotkania)

Do w/w nagrania będzie dodatkowe nagranie z ćwiczeniami/medytacjami  dostępne już od 30.01.2023

Tak więc każda część  KURSU  będzie rozłożona na etapy aby jednego dnia nie pracować z danym tematem dłuzej niż godzinę.

 

LINK do wzięcia udziału – 

To więcej niż dostęp do dóbr – to stopniowa zmiana siebie, która zostaje do końca życia. Przebudowa słabości w siłę, lęku w odwagę, pasywności w działanie a przekonanie o niemożliwym w wiarę w możliwe. I doświadczanie cudów

 

Witam,

Zapraszam Cię, po przerwie, na kolejną edycję Kursu Obfitości na bazie tzw Bezterminowego Kalendarza SELFA Obfitości.

SELF to Jaźń i praca z Trzema Jaźniami czyli Świadomością, Podświadomością i Nadświadomością daje nam dostęp do szeroko rozumianego bogactwa (obfitości) – zdrowia, szczęścia, miłości, finansów, sukcesów, relacji, przygód, etc. Zachodzi wzmożone zjawisko synergii – zbiegają się w czasoprzestrzeni właściwe zdarzenia i osoby, wszystko zdaje się układać „odgórnie”, czyli po naszej myśli a nawet lepiej – nawet, jeśli niewiele planujemy tylko poddajemy się tzw. PROWADZENIU.

To dlatego, że wchodzimy w coraz to lepszy kontakt z Duszą a Ona najlepiej wie, co nam jest potrzebne i kiedy. Dostarcza nam najlepszą wersję z możliwych jeśli na to pozwolimy i chodzi o to, by tego nie blokować.

Dbając o swego ducha i jego świątynię, czyli ciało, dostępujesz dobrobytu również materialnego, namacalnego.

 

Zapraszam do tego bo przeszłam tę ścieżkę i wiem, że to PRAWDA!

Pozwól, by rozwój materialny szedł w parze z duchowym…a duchowy w parze z materialnym…wtedy są najtrwalsze efekty a otrzymane dobra szczerze cieszą i służą nam i innym

Pierwsza edycja tego kursu dała fenomenalne efekty poczynając od wygranej 30 tysięcy (po wysłaniu smsa w czasie zajęć), poprzez otrzymanie mieszkania, samochodu lub pieniędzy na remont domu, awans w pracy (na co podobno nie było szans) i spotkanie miłości życia (której nie było widać na horyzoncie…). Takie sytuacje zadziały się u uczestników najbardziej rozbudowanej wersji kursu i to „od razu”, stąd mogliśmy to łatwo zauważyć.

Osoby, które tego doświadczyły, stwierdziły, że takiego kalibru dobro materialne czy inne jeszcze ich nie spotkało, stąd wniosek, że to rezultat wspólnej pracy na SELFIE Obfitości.

Pozwól wzrastać temu, co dobre w Tobie i zbierać z tego plon

Cały kurs składa się z 14 modułów. Każdy jest niezależny i można sobie wybrać dowolny lub uzupełnić w innym terminie.

Tematy zostały starannie dobrane i są tak skonstruowane, że stanowią całość – od tworzenia fundamentów w kierunku wyższej świadomości.

W modułach znajdują się tematy zawsze Aktualne, takie jak np. Harmonia, Miłość, Asertywność, Mądrość , Kreatywność, będące podstawą naszego funkcjonowania w świecie i dobrostanu, więc warto je stale wzmacniać.

Jeżeli ktoś skorzysta np. tylko z części o nazwie „Obfitość”, to z pewnością sporo skorzysta, jednak jeżeli będzie miał w sobie np. lęk przed zmianą, co uzdrawiamy realizując część 1szą „Transformacja”, lub będzie u niego zbyt mały przepływ energii z powodu poblokowanych kanałów energetycznych (co uzdrawiamy w lekcji „Witalność”, itp. to może się zdarzyć, że nie będzie ta obfitość działać “na pełnych obrotach”.

Dlatego zawsze rekomenduję realizację całego kursu, wszystkich 14 części, co daje najlepsze efekty.

1 część SELFA

1 TRANSFORMACJA  – uwolnienie się od lęku przed zmianą, rozpoznanie blokujących wzorców, przekonań, zachęcenie Podświadomości do współpracy w zamianie starych, niekorzystnych schematów w nowe, dające dostęp do sukcesów, dóbr materialnych, szczęścia, miłości, radości. Otwarcie nowych możliwości. To niezbędny pierwszy krok.

Wiele osób nawet nie wie jak bardzo silny potrafi być lęk przed zmianą, wyjściem ze strefy komfortu. Wiele osób chce dobrobytu, miłości lepszej pracy lub realizacji własnego przedsięwzięcia, lecz lęk przed zmianą a także przed porażką, opinią innych i, o dziwo, też lęk przed sukcesem, trzymają niczym kleszcze.

Warto wykaraskać się z tego żeby nie skończyło się na marzeniach bez pokrycia. Temu służy moduł Transformacja.

Jeśli skorzystasz tylko z tej części kursu – to i tak zrobisz kawał dobrej roboty, by wprowadzić do swego życia więcej Dobra, Finansów, Miłości, Spełnienia a także ZDROWIA, gdyż funkcjonując bez lęku przed zmianą otworzysz się na nowe możliwości i poprawisz przepływ energii w ciele, a w zdrowym ciele zdrowy duch, co ułatwi Ci realizację każdego przedsięwzięcia i najrozmaitszych planów.

Warto dodać, że będą poszczególne tematy będą prezentowane niejednokrotnie w sposób niekonwencjonalny…czasem przekorny i w kontekście zapisów zgromadzonych na ten temat w nieświadomości.

Tematy te zostały wyselekcjonowane jako podstawowe – najważniejsze na naszej ścieżce rozwoju duchowo-materialnego. Zajęcie się nimi porządkuje nam pozostałe, też istotne. 

Każdy temat obejmuje sfery: Ciało -Umysł – Uczucia i Emocje -Ducha, czyli z podejściem holistycznym.

Pracujemy tutaj też z Energetycznymi Obrazami, tzw. Mandalami, które wydobywają z nas ukryte w nieświadomości zapisy a także energetyzują  i wprowadzają pozytywne wzorce w danym temacie

 

LINK do wzięcia udziału –