fbpx

Maski transformujący Warsztat

Oczyszczające Maski 

wykonywane na twarz (masaż, krem, gips korzystny dla cery) – to ogólne,

niecodzienne oczyszczanie CAŁEGO CIAŁA z dysharmonijnych zapisów  

zgromadzonych w nieświadomej sferze poprzez dotychczasowe inkarnacje.

To uwalnianie się od bieżących i dawnych emocji, balastu energetycznego,
lęków, stresu, destrukcyjnych wzorców. Traum jakie zapisały się w podświadomości
Uwolnienie tego to jak zrzucenie ciężarów z barek,
to pogłębienie Intuicji i przyzwolenie na przypływ większej ilości
dobrych zdarzeń w życiu

To fantastyczny, bardzo przyjemny, radosny, lekki  warsztat odzyskania prawdziwego siebie,
spod skorupy starych, wiekowych zapisów, przykrych doświadczeń, emocji i lęków.

Warsztat MASKI jest dla tych, którzy chcą żyć lepiej i szczęśliwiej a jednocześnie jest to doskonałe przygotowanie dla osób planujących kiedyś przejść na odżywianie praną czy włączyć Dietę Praniczną do swego życia jako coś wspierającego od czasu do czasu.

Dla kogo?
Dla każdego od 5 – 95 lat, kto nie chce stać w miejscu ani kręcić się w kółko, czy dajmy na to: narzekać na los.
Dla tych, którzy idą do przodu a chcą jeszcze efektywniej iść ku nowemu i w sposób miły, radosny zmienić coś na jeszcze lepszego w swoim życiu.

Niektóre korzyści z tego warsztatu:
– wspaniałe odprężenie po pracy a przed kolejnym dniem,
– zrzucanie ciężaru nagromadzonych trosk, emocji, lęków, zbędnych przekonań, myślokształtów słowem – starych zapisów energetycznych uwięzionych w pamięci komórkowej tworzących bazę danych w Podświadomości, która przyciąga do człowieka zdarzenia, wedle istniejących zapisów czyli niekoniecznie miłe.
– to przygotowanie gruntu pod coraz to lepsze jutro
– zwiększanie intuicji zamkniętej czasem niczym w skorupce (starych zapisów) – bo nawet jak ktoś ma dobrą Intuicję to może mieć jeszcze lepszą
– zwiększanie kreatywności tak przydatnej w każdej sferze życia
– przyspieszanie kreacji swoich marzeń
– transformacja poprzez radość i śmiech w miłej atmosferze co wpływa na poprawę zdrowia, samopoczucia i harmonizację prawej i lewej półkuli mózgowej

Generalnie jest to uwalnianie od energetycznego balastu, nagromadzonych przez lata złości, żalów, poczucia winy, zazdrości, zawiści, przyczyn chorób, niepowodzeń, lęków, traum, nabranego na siebie ciężaru spraw i odpowiedzialności nie tylko za siebie ale i za innych.

Ten energetyczny balast gromadzi się od naszego poczęcia z tego życia i z poprzednich Zapycha kanały energetyczne i Kosmiczna Energia coraz gorzej płynie a to znaczy, że i zdrowie podupada, i finanse, i miłość. Spada moc wpływania na rzeczywistość, kreowania jej wg swoich marzeń. Warto odblokowywać regularnie przepływ energii. Poprawia się wówczas zdrowie, samopoczucie, kreatywność, wygląd, przyciąganie tego, co dla nas korzystne, relacje, moc afirmacji. U każdego widać po maskach promienną radosną twarz.

Co będzie podczas warsztatu*:
Wykład, rozmowy, praca własna, medytacje, masaż twarzy, maska z gipsu, której zadaniem będzie przyjąć stare zapisy energetyczne. Na zakończenie będzie omawianie tego, co się uzdrowiło w tym analiza masek.

Ważne: 
Nie trzeba głośno mówić o tym, co będzie uzdrawiane! Co jest istotne przy np. traumach (gwałty, molestowania seksualne, wypadki, napady i inne przykre sprawy, których zapis dokonał się w pamięci komórkowej i uniemożliwia lub utrudnia dobre relacje z innymi ludźmi czy płcią przeciwną, często ułożenie sobie życia rodzinnego). Teraz ten zapis ma szansę „odpuścić” bez bolesnego omawiania tego z drugim człowiekiem!

To korekta bazy życia, wzmacnianie fundamentów, finansów, seksualności, kreatywności, zmysłu do interesów, relacji z samym sobą, rodziną i Wszechświatem, odkrycie z kim umówiliśmy się i po co w tym wcieleniu. To piękne doświadczenia i scalanie siebie w JEDNO.

Na zajęcia przychodzimy z ręcznikiem, w luźnych ubraniach np. z T -shirtem czy dresem. Najlepiej bez makijażu

 

* uwaga: możliwe są inne formy masek równie atrakcyjne i skuteczne jak gipsowe.