fbpx

Medytacja Syriuszańska Ciało Umysł Duch SUPER rezultaty!

Pozwól odblokować w sobie jeszcze większą MOC, która jest BEZ GRANIC!

Witaj,

Mamy wspaniałe efekty po umiejętnym harmonizowaniu Ciała i Umysłu co powoduje również lepszy przepływ Energii Duchowej czyli prawdziwe łączenie Ciała & Umysłu & Ducha. Efekty przetestowane na spotkaniach wtorkowych (pranicznych) i nie tylko. Teraz do tej pracy dołączają nasi Alchemicy z Syriusza. Mają dla nas swoją propozycję!

To wszystko co robimy przekłada się na coraz lepsze funkcjonowanie nie tylko na poziomie Duchowo-Energetycznym ale w codziennych, życiowych sytuacjach związanych z materialną rzeczywistością. 

Zdrowie, kondycja, lepsze myślenie, więcej entuzjazmu, więcej zaradności i łatwiejsze realizowanie zadań!

Nie sposób tego wszystkiego wyliczyć

Tego doświadcza coraz więcej z nas, uczestniczących w tego typu spotkaniach dlatego dołącz do nas!

link do zakupu tutaj…

Dzisiaj trzeba być kreatywnym i w pełni korzystać ze swego POTENCJAŁU,

pomaga w tym rewelacyjnie kontakt z IX tym wymiarem, Mocą Światła i Miłości.

 

Zapraszam na kolejną Medytację Syriuszańską już jutro,

w sobotę 27.02.2021 w godz 21:00 – ok 23:00

link do zakupu tutaj…

Każda Medytacja Syriuszańska jest inna

i skoncentrowana na innych tematach.
nawet jak nie jesteśmy świadomi tego co ma być “robione” to po prostu dzieje się.
Lepiej niż to można to sobie wyobrazić!

Wiem o tym, gdyż prowadzę te Medytacje od 2007 roku i obserwuję, rozmawiam, słucham relacji z wpływu tych spotkań na codzienne i niecodzienne życie Uczestników.

A Ci, którzy korzystają – robią to nadal, bez przymusu – o czymś to świadczy!

Alchemicy z Syriusza, Wielcy Nauczyciele ludzkości, zapraszają nas do kontaktu 27ego dnia każdego miesiąca – to szczególna dla nich data i dlatego właśnie w tym terminie polecana jest medytacja. Medytacja Syriuszańska to niezwykła i niecodzienna możliwość nawiązania kontaktu z tymi Energiami dziewiątego wymiaru.

Podczas medytacji uczestnicy mogą doświadczać niezwykłych przeżyć i odczuwać procesy oczyszczania m.in. Fioletowym Płomieniem (Alchemicy z Syriusza szczególnie pomagają w usuwaniu blokad energetycznych o wysokiej technologii i uwalanianiu od różnego rodzaju implantów umieszczonych w ciałach subtelnych). Zdarza się jednak że ktoś zasypia i procesy zachodzą bez udziału Świadomości, bo mogłyby obudzić mało przyjemne przeżycia z tego lub z innych wcieleń. Nie każdy odbiera procesy świadomie.

Alchemicy z Syriusza aktywizują odkrywanie talentów, potencjału i możliwości człowieka oraz pomagają w rozwoju predyspozycji. To łączenie się ze Źródłem swego pochodzenia

link do zakupu tutaj…

zapraszamy!