fbpx

Medytacje i Wiedza

zapraszamy na wspólne Medytacje online:) zobacz nagranie YOUTUBE

pakiet BIG  – zestaw Medytacji na najbliższy miesiąc

(zawsze pod koniec poprzedniego miesiąca, od ok 25go_

Pakiet Big z Bonusem!

Pozostałe pakiety:

 

Pakiet medytacji Światła i Miłości – 4 x Niedziela godz. 21.00

 

Pakiet Medytacji Arkturiańskich z Hatorami – 4 x Czwartek godz. 21.00

 

Pakiet Medytacji Pranicznych– 4 x Wtorek godz. 21.00

 

KUP PAKIET

 

JUŻ dostępne nagranie – super technika uudrawiania  “pięty Achillesowej” – uwalniania od nawyku, słabości problemu  – link

FREE Medytacja dotycząca Naszych Przodków, Narodu i Mieszkańców Ziemi to Medytacja Wyzwalająca aż do Adama i Ewy, free

Medytacja ta pomaga nam uzdrowić Osobisty Ród, stanowiący naasze korzenie, fundament budowania udanego życia w zdrowiu, miłości i dobrobycie.

To, co myślimy o swoich przodkach jest bowiem fundamentalną sprawą. To nasza krew. To część nas samych.  Nie wypierajmy się nikogo z rodu –wybaczmy, zaakceptujmy, znajdźmy w każdym coś, z czego możemy być nawet dumni.

To co myślimy o swoim Narodzie  – jest również fundamentem naszego udanego życia.

To co myślimy o innych mieszkańcach  Ziemi – również gdyż tworzymy zbiorową świadomość z której czerpiemy każdego dnia.

Wszyscy Jesteśmy Jednością.

Uwolnijmy się z okowów smutku, zabiegania, niezgody, bólu przeszłości  czyli wszelkiej niedoli Jednomyślną Postawą Akceptacji, Tolerancji, Zrozumienia, Miłości i Wsparcia.

Zróbmy to na poziomie duchowym, energetycznym, mentalnym a stanie się i w fizyczności.

odsłuchasz jej na moim kanale Dieta Praniczna Veni na  YT link TUTAJ

MEDYTACJE  COTYGODNIOWE:

Medytacje Arkturiańskie z Hatorami – czwartki godz. 20:00-21:30

Medytacje te przyspieszają i ułatwiają nasz rozwój, samopoznanie

Na medytacjach tych usuwane są negatywne wzorce, zapisy, implanty obcego pochodzenia mające hamować rozwój osobisty i duchowy czy wręcz kontakt z Duszą. Zapobiegamy temu.

Medytacje Arkturiańskie z Hatorami to medytacje wspierające ogólny rozwój człowieka, rozwój jego potencjału oraz naprowadzające na ścieżkę Światła i Miłości. Pomagają w budowaniu

i utrzymywaniu trwałej Świadomości Miłości Absolutnej i utrzymania się w pozytywnych wibracjach w dzisiejszych ciekawych czasach.

Na medytacjach często pojawiają się rozwiązania różnych problemów o które proszą uczestnicy, następują doładowania energetyczne, spływa wiedza i informacje z Wyższych Poziomów Świadomości Kosmicznej, często oczyszczają się zapętlone karmicznie wydarzenia czy relacje, człowiek kąpie się w pozytywnych wyższych wibracjach, następują różne drobne lub większe oczyszczenia czy uzdrowienia w zależności od gotowości danego człowieka do przyjęcia odpowiedniej ilości Światła i Miłości.

Podczas medytacji następuje kontakt z Wyższymi Energiami Kosmicznymi, osoby wrażliwe są w stanie to poczuć już za pierwszym razem.

Czas: Co czwartek godz. 20:00 – 21:30

Miejsce: ONLINE (przez videokonferencje – darmowy program Zoom)

Cena:  55 pln (w pakiecie na cały miesiąc taniej, pakiet ukazuje się pod koniec danego miesiąca)

Rezerwacja i więcej informacji:

KUP PAKIET KUP NAJBLIŻSZĄ
Medytacje Światła i Miłości – niedziele godz. 20:00-21:30

Na Medytacjach Światła i Miłości Veni Śpiewa Językiem Światła, by pogłębić dobroczynne działania na rzecz ludzi i Ziemi oraz oczyszczanie ciał subtelnych z niekorzystnych wzorców i nieharmonijnych myślo-emocji,Śpiew ten od razu wznosi nas ku Wyższym Wibracjom, Wymiarom

Medytacje Światła i Miłości to medytacje wspierające ogólny rozwój człowieka i jego potencjału. Pomagają człowiekowi otwierać się na przepływ energii Światła i Miłości, przygotowywać ciało fizyczne i ciała subtelne do przepływu energii o wyższej wibracji, uwalniają nas od iluzji umysłu i ałszywych przekonań, otwierają na postrzeganie i odczuwanie sercem, rozwiązują karmiczne nici i zobowiązania, pomagają w budowaniu i utrzymywaniu trwałej Świadomości Miłości Absolutnej i utrzymania się w pozytywnych wibracjach w dzisiejszych ciekawych czasach, często też na medytacjach oczyszczają się problemy rodowe i rozwiązują konflikty pokoleniowe, uczestnicy pracują dla dobra swojego, swoich rodów oraz dla całej Ziemi.

Każda medytacja ma swój własny temat przewodni, komunikowany Veni przez Anioły i Przewodników Duchowych, dopasowany do obecnych potrzeb osób uczestniczących w medytacji oraz ogólnych pilnych potrzeb ludzkości na Ziemi.

Czas: Co niedzielę o godz. 20:00 – 21:30

Miejsce: ONLINE (przez videokonferencje – darmowy program Zoom)

Cena:  55 pln (w pakiecie na cały miesiąc taniej, pakiet ukazuje się pod koniec danego miesiąca)

Rezerwacja i więcej informacji:

KUP PAKIET KUP NAJBLIŻSZĄ
Medytacje Praniczne - wtorki godz. 21:00- ok 22:00

Kiedy odstawiamy jedzenie materialne trzeba dać coś w zamian sojemu organizmowi, gruczołom dokrewnym, całej swojej Istocie. Ponadto przy odstawianiu pewnych produktów czy zmianie zachowań, na takie, które ułatwiają kroczenie ścieżką prany, widać wyraźne uzależnienia. Uwolnienie się od nich wymaga odpowiedniego podejścia,  czasu, zaufania, ktore w grupie przy wymianie doświadczeń, przy osobie, która już wiele doświadczyła w tym temacie przez 17 lat, jest łatwiejsze.

Czas: Co wtorek godz. 21:00 – 22:00 (często trochę dłużej)

Miejsce: ONLINE (przez videokonferencje – darmowy program Zoom)

Cena:  77 pln (w pakiecie na cały miesiąc taniej, pakiet ukazuje się pod koniec danego miesiąca)

Rezerwacja i więcej informacji:

KUP PAKIET KUP NAJBLIŻSZĄ

PAKIETY MEDYTACJI:

Pakiety poszczególnych medytacji na cały miesiąc (Praniczne, Arkturiańskie, Światła i Miłości) można zakupić powyżej (przyciski “PAKIET”).

Pakiet BIG na Medytacje Praniczne, Arkturiańskie Światła i Miłości

pakiet BIG na najbliższy miesiąc

(zawsze pod koniec poprzedniego miesiąca, od ok 25go_

KUP PAKIET

MEDYTACJE COMIESIĘCZNE:

Medytacje Syriuszańskie – 27 dzień każdego miesiąca godz. 21:00- ok 22:45

Alchemicy z Syriusza, Wielcy Nauczyciele ludzkości, zapraszają nas do kontaktu 27ego dnia każdego miesiąca – to szczególna dla nich data i dlatego właśnie w tym terminie polecana jest medytacja. Medytacja Syriuszańska to niezwykła i niecodzienna możliwość nawiązania kontaktu z tymi Energiami dziewiątego wymiaru.

Podczas medytacji uczestnicy mogą doświadczać niezwykłych przeżyć i odczuwać procesy oczyszczania m.in. Fioletowym Płomieniem (Alchemicy z Syriusza szczególnie pomagają w usuwaniu blokad energetycznych o wysokiej technologii i uwalanianiu od różnego rodzaju implantów umieszczonych w ciałach subtelnych). Zdarza się jednak że ktoś zasypia i procesy zachodzą bez udziału Świadomości, bo mogłyby obudzić mało przyjemne przeżycia z tego lub z innych wcieleń. Nie każdy odbiera procesy świadomie.

Alchemicy z Syriusza aktywizują odkrywanie talentów, potencjału i możliwości człowieka oraz pomagają w rozwoju predyspozycji. To łączenie się ze Źródłem swego pochodzenia

Więcej informacji o medytacji tutaj.

Czas: 27-go dnia miesiąca o godz. 21:00 – 22:45

Miejsce: ONLINE (przez videokonferencje – darmowy program Zoom)

Cena: 99 pln

KUP NAJBLIŻSZĄ

MEDYTACJE WIDEO (NAGRANIA):

Medytacje przystosowane do samodzielnej realizacji, dostępne cały czas lub okresowo na platformie szkoleniowej Veni – Pozytywne Zmiany:

Medytacje na platformie e-learningowej Veni Pozytywne Zmiany - kup na cały ROK
 • NOWOŚĆ! – Medytacja z Wzorcową Komórką – Odżywianie Praną – 108 minut na cały rok, słuchsza kiedy cchesz link 
 • Medytacja tzw. SYSTEMOWA – to Programowania Ciała na Odżywianie Praną,  obecnie w promocji kupisz tutaj na 360 dni…
 • Medytacja Piękny Umysł dla KAŻDEGO, nie tylko pranicznych – na pracę z Umysłem, by ten nie znosił nas na manowce ani w kierunku zbędnego jedzenia oraz by nie unikał tego co ważne do zrobienia. Medytacja daje wspanaiłe rezultaty, dużo większe niż można byłoby tego oczekwiać a powstała z potrzeby usprawnienia tej sfery na ścieżce odżywiania praną.Link do zakupu i opis tutaj…
 • Medytacja Praniczy Posiłek (07.04.2020) z tematami:
 • powstrzymanie głodu/ssania
  *pociągu do słodyczy
 • *świetlana lewatywa
  * praniczny posiłek – link TUTAJ
 • Medytacja Odżywianie mikro- i makroelementami i witaminami(20.10.2020) – link tutaj
 • Medytacja Praniczna
 • połączenie z Przyrodą z dnia 06.10.2020
  Programowanie pobierania substancji odżywczych, makro, mikroelementów, pierwiastków śladowych witamin i wszystkiego co jest potrzebne do tworzenia zdrowych komórek, utrzymania zdrowia i sił. Wzmacnianie włosów, zębów, paznokci, kości mięśni, płynów ustrojowych. Wzmacnianie Energią Nieba i Energią Ziemi link tutaj
 • Medytacja Praniczna dotycząca pracy z kręgosłupem z dnia 14.07.2020
  , za co odpowiada kręgosłup, z cym łączy się złe funkcjonowanie kręgosłupa i jego odcinków, jak pracować z kręgosłupem i jak poprawić jego funkcjonowanie, jak stan kręgosłupa wpływa na nasze odżywianie praną, jak polepszyć funkcjonowanie kręgosłupa i poszerzyć kanał odżywiania praną. link tutaj…
Pakiet 3 Medytacji by zapewnić sobie byt, dochody

Pakiet Trzech na okres 360 dni obecnie w promocji

 1. Medytacja Osiągania Szybkiego Relaksu i Odstresowywania! Dzięki niej pozbędziesz się ograniczającego balastu! zobacz tutaj..
 2. Medytacja Planowania i inspiracji - Medytacja realizacji codziennych zadań z radością i energią – Teraz Twoja Kolej, Zaczniesz Działać! zobacz tutaj...
 3. Medytacja Obfitości i otwarcia na nowe możliwości Zarobkowe oraz pozbycie się strachu przed utratą źródła dochodu – Zwiększysz swoje poczucie własnej wartości i zabezpieczysz byt swój i swojej rodziny! zobacz tutaj...

Każda z Medytacji jest niezależna i można sobie stosować jedną, wybraną jednakże jeśli chcesz otworzyć się na coraz to większą obfitość i bezpieczny byt, zaleca się stosować wszystkie trzy, bo są odpowiednio ułożone  -bez relaksu, w stresie, trudno mówić o przyciąganiu czegoś dobrego czy na dłuższy czas, bez codziennego zaangażowania i wykrzesania z siebie minimum chęci do działania - można czekać dłużej, a ostatniego tematu to już nie trzeba tłumaczyć dlatego masz też do dyspozycji cały pakiet.

KUP PAKIET 3 MEDYTACJI

 

Czym są Medytacje prowadzone przez Veni?

Wszystkie nasze Medytacje to również wiedza i nauka Mistrzów Wniebowstąpionych przekazywane nam podczas tych spotkań

Medytacje jakie tutaj są proponowane są wyjątkowe -

to Medytacje  z Duchowymi Uzdrowicielami a przy okazji

szereg ważnych, często niespotykanych gdzie indziej informacji. Czyli mamy wieści z "pierwszej ręki" zanim nowy temat zacznie być dostrzegany w świecie, To informacje, które kształtują Nowych Nas, w lepszej wersji, a zarazem Zbiorową Świadomość. Jesteśmy PIONIERAMI na drodze rozwoju Duchowego połączonego z rozwojem  Osobistym, wszechstronnym.

Medytacja jest oczyszczaniem na poziomie duchowym tak jak prysznic z wody na poziomie ciała. 

Wszystkie ciała energetyczne oczyszczają się, harmonizują. Umysł wycisza się, emocje i lęki odchodzą. Ciało-Umysł-Duch współgrają radośnie. Człowiek nabiera wiary we własne siły, otwiera na pomysły, ożywia się twórczo.

Na Medytacji uzdrawia się bardzo wiele z tej inkarnacji i z poprzednich. Odchodzi balast energetyczny, bolesne zapisy dotyczące przykrych wydarzeń, wzorce przyciągające podobne przykre sytuacje, implanty założone przez obce cywilizacje, klątwy, czary, śluby ubóstwa i celibatu, ograniczające przekonania i wiele innych dysharmonijnych energii. Oczyszcza się Pamięć Komórkowa co jest bardzo istotne dla dalszego i szybszego rozwoju w dobrym kierunku.

Człowiek idzie kolejny Krok Do Przodu, w Nowe Życie, coraz lżej, radośniej i twórczo.
Na Medytacjach uzdrawia się z reguły to, co jest danej osobie potrzebne, często to, o co prosi. Wyższe Ja dobrze wie, co potrzeba ale bywa, że podawany jest temat przewodni Medytacji. Nie jest on jednak konieczny.

Medytacje te są dodatkowo wspaniałe ponieważ można na nich… spać a uzdrawiające efekty i tak i tak mają miejsce!
Wiele osób ma wspaniałe doznania ale jeśli ktoś ich nie ma to znaczy, że albo nie czas na to (wymaga to dalszego oczyszczania) lub zaoszczędzono mu widoku tego, co było uwalniane (dyby, pasy cnoty, pamięć tortur czy śmierci głodowych…). Efekty są u wszystkich! Jak cebulka Uczestnik zrzuca z siebie kolejne warstwy wielowiekowych złogów odkrywając w sobie coraz to więcej Światła. Warto!

Medytacja trwa do 1,5 godz (gdy na siedząco) lub do 3 godzin gdy uczestnicy mogą wygodnie leżeć. Pozycja leżąca, mimo dłuższego czasu trwania, nie obciąża kręgosłupa i uczestnik nie zmusza się do panowania nad ciałem, które wchodzi dzięki temu w głęboki relaks. Dobrze jest okryć się kocem lub śpiworem gdyż w trakcie uzdrawiania i oczyszczania dysharmonijnych energii może być zimno, mogą pojawić się dreszcze, ale nie zawsze i nie u wszystkich.

Na Medytację warto zapisać się wstępnie wcześniej, aby było wiadomo czy wystarczy miejsca, karimat i koców czy należy zabrać swoje.

Na Medytacji można otrzymać Imię Duchowe. Czasami otrzymują je osoby, które o to nawet nie proszą a te które proszą, jeszcze czekają… Wynika to z faktu, iż takie imię daje kolejne narodziny w tym życiu, w tym świecie, kolejne możliwości, perspektywy, szanse, pomoc. Można dać (ale nie trzeba) takie imię do astrologa aby wyznaczył portret astrologiczny. Wówczas okazuje się, że po nałożeniu na portret z daty faktycznych narodzin Imię takie wnosi korzystne zmiany w nasze życie. Tam gdzie były kwadratury (utrudnienia) przychodzi wsparcie  a puste domy (np. finansów czy miłości) wypełniają się wreszcie. Takie imię pojawia się zatem gdy jest NAJLEPSZY układ gwiazd, planet i Sił Kosmosu. Nie należy wymuszać daty jego pojawienia się tylko czekać cierpliwie.

Imię to pochodzi od Wyższej Jaźni i pozwala łatwiej i szybciej piąć się po szczeblach rozwoju, w Drodze Do Światła. Wraz z Imieniem Ziemskim imię Duchowe stanowi pełnię – jedno imię (urodzeniowe, z dokumentu tożsamości) służy sprawom ziemskim a drugie Imię, Duchowe, sprawom Duchowym. Oba pozawalają sprawniej łączyć to, co Duchowe z tym, co Materialne.

Osoby chętne mogą napisać na dostępnej na spotkaniu karteczce pytanie np. jak rozwikłać dylemat życiowy, w którym kierunku dalej iść, jaki jest życiowy cel, etc, mogą też poprosić o Imię Duchowe. (OBECNIE PYTANIA ONLINE - LINK TUTAJ)

Niektóre korzyści z medytacji:

 • harmonizacji Ciała, Umysłu i Ducha
 • wprowadzania w siebie obecności Jam Jest
 • oczyszczania z obcych bytów (nieproszonych gości…)
 • „łatania” dziur w aurze i wzmocnienia jej
 • przepracowania karmy
 • lepszego zrozumienia koniecznych do przejścia lekcji życiowych, przyczyn powielanych
 • błędów (przychodzą rozwiązania)
 • usuwania tzw. implantów pochodzących od obcych cywilizacji, co stałoby nadal na drodze do pełnego wglądu i harmonii czy bycia w Świetle
 • usuwania pasożytów ciał emocjonalnych, mentalnych, negatywnych form
 • myślowych, etc
 • do oczyszczania z klątw i czarów
 • obietnic, ślubów ubóstwa i celiabtu, zbędnie poczynionych więzów krwi…etc
 • poszerzenia świadomości, zrzucania zasłon iluzji i spojrzenia na te same życiowe sprawy
 • z różnych stron a tym samym do znalezienia nowych rozwiązań w codziennych kwestiach
 • do podejmowania lepszych decyzji w życiowych sprawach
 • do oczyszczania z negatywnych wzorców, przekonań, natręctw myślowych,…
 • do uwolnienia ze starych (zapieczonych, zapomnianych) emocji żalów, złości,
 • zazdrości…oraz poczucia winy…braku samoakceptacji… następuje
 • oczyszczenie ze starego, zbędnego balastu który utrudnia kroczenie naprzód w Tu i Teraz
 • do uzdrowienia relacji poprzez wybaczenie i obudzenie Miłości Bezwarunkowej a nawet
 • Absolutnej na głębokim poziomie
 • następuje oczyszczenie pamięci komórkowej z bolesnych przeżyć wszelkich wcieleń, traum,
 • może dojść do uzdrowienia ciała fizycznego z jakiejś dolegliwości
 • do uwolnienia od jakiegoś uzależnienia (nałogu)
 • bywały uzdrowienia z bezpłodności
 • dochodzi do odbudowy helis DNA
 • i do rozbudowy ciała świetlistego (co ułatwia m.in. przejście na odżywianie praną)
 • do wzmocnienia kontaktu z Przewodnikami Duchowymi
 • wzmocnienia intuicji
 • przyspieszenia materializacji myśli i słów
 • wzrostu poczucia bezpieczeństwa (że cokolwiek się dzieje dookoła nas, to jest SIŁA Stwórcza
 • która chroni i wspiera tych, którzy Jej ufają)
 • dochodzi do odstresowania i uwolnienia od napięć ciała fizycznego i umysłu
 • do wzrostu kreatywności ( co przydaje się również w pracy zawodowej…)
 • do zwiększenia radości życia, poczucia lekkości,….

LINK do BEZPŁATNEGO spotkania  Medytacja Budowniczych Nowej Ziemi czwartek 03.03 i co tydzien -  godzina  21:45

(to bezpłatne cotygodniowe spotkanie, im więcej nas  tym lepiej - zaproś kogo możesz 🙂 stały  LINK