fbpx

Medytacje i Wiedza

Nowości:

 

Mini i MAX Medytacje Praniczne dla każdego kto chce wspierać umiejętność OP co ok 2 tygodnie mini (30 min, dla kazdego) i co 2 tyg max (1h-2h z głębszą praca nad sobą dla osób po kursach Diety Pranicznej)

live w grupie poprzez zoom:

godzina  21-ok21.30 (mini) lub do 22-22.30 (max) bieżący link dostępu tutaj 

*

27go każdego miesiąca – Medytacja z Wielkimi Alchemikami z Syriusza – obcowanie ze Świadomością Chrystusową link zakupu będzie dostępny przed 27ymlink zakupu TUTAJ

 

 

Medytacje Światła i Miłości – niedziele godz. 21:00-22:00

Kładziesz się i…słuchasz 🙂 Możesz nawet zasnąć. Czworonożni Przyjaciele też to uwielbiają!

Medytacja jest oczyszczaniem na poziomie duchowym tak jak prysznic z wody na poziomie ciała. 

Wszystkie ciała energetyczne oczyszczają się, harmonizują. Umysł wycisza się, emocje i lęki odchodzą. Ciało-Umysł-Duch współgrają radośnie. Człowiek nabiera wiary we własne siły, otwiera na pomysły, ożywia się twórczo.

Następuje wzmacnianie współpracy z Osobistą ochroną – Anioła Stróża, Archanioła Michała,  oczyszczanie ciał subtelnych z niekorzystnych wzorców i nieharmonijnych myślo-emocji, udrażnianie przepływu Energii w ciele i harmonizowanie tego co duchowe, z  tym co materialne, Energii Męskiej z Żeńską . 

Medytacje Światła i Miłości to medytacje wspierające ogólny rozwój Człowieka i jego potencjału. Pomagają Człowiekowi otwierać się na przepływ Energii Światła i Miłości, przygotowywać ciało fizyczne i ciała subtelne do przepływu Energii o Wyższej Wibracji, uwalniają nas od iluzji umysłu i fałszywych przekonań, otwierają na postrzeganie i odczuwanie sercem, rozwiązują karmiczne nici i zobowiązania, pomagają w budowaniu i utrzymywaniu trwałej Świadomości Miłości Absolutnej i utrzymania się w pozytywnych wibracjach w dzisiejszych ciekawych czasach, często też na medytacjach oczyszczają się problemy rodowe i rozwiązują konflikty pokoleniowe, Uczestnicy pracują dla dobra swojego, swoich rodów oraz dla całej Ziemi.

Każda medytacja ma swój własny temat przewodni, komunikowany Veni przez Anioły i Przewodników Duchowych, dopasowany do obecnych potrzeb osób uczestniczących w medytacji oraz ogólnych pilnych potrzeb ludzkości na Ziemi.

Taka Medytacja to m.in –  odstresowywanie i uwolnienie od napięć ciała fizycznego i umysłu, wzrost kreatywności ( co przydaje się również w pracy zawodowej…) i  zwiększenia radości życia, poczucia lekkości (więcej na samym dole) *

Na takiej Medytacji Energetyzujemy Wodę aby była niczym strukturyzowana – oczyszczona z negatywnych czy przypadkowych zapisów a nawet więcej – aby wypełniła się Dobrą Energą, Miłością, Światłem dla podnoszenia naszych wibracji i świadomości oraz poprawy samopoczucia i jakości otoczenia. Przygotuj zatem szklankę wody lub butelkę 🙂

Czas: Co niedzielę o godz. 21:00 – 22.00

Miejsce: ONLINE (przez videokonferencje – darmowy program Zoom)

Cena:  97 pln (w pakiecie na cały miesiąc taniej, pakiet ukazuje się pod koniec danego miesiąca)

uwaga: pakiet można kupić  tylko pod koniec i na początku miesiąca, tylko wtedy link zakupu jest aktywny

Rezerwacja i więcej informacji:

KUP PAKIET KUP NAJBLIŻSZĄ
Medytacje Arkturiańskie z Hatorami to kontakt ze świadomością Chrystusową – czwartki godz. 21:00-22.00

Medytacje te przyspieszają i ułatwiają nasz rozwój, samopoznanie

Na medytacjach tych usuwane są negatywne wzorce, zapisy, implanty obcego pochodzenia mające hamować rozwój osobisty i duchowy czy wręcz kontakt z Duszą. Zapobiegamy temu.

Medytacje Arkturiańskie z Hatorami to medytacje wspierające ogólny rozwój człowieka, rozwój jego potencjału oraz naprowadzające na ścieżkę Światła i Miłości. Pomagają w budowaniu

i utrzymywaniu trwałej Świadomości Miłości Absolutnej i utrzymania się w pozytywnych wibracjach w dzisiejszych ciekawych czasach.

Na medytacjach często pojawiają się rozwiązania różnych problemów o które proszą uczestnicy, następują doładowania energetyczne, spływa wiedza i informacje z Wyższych Poziomów Świadomości Kosmicznej, często oczyszczają się zapętlone karmicznie wydarzenia czy relacje, człowiek kąpie się w pozytywnych wyższych wibracjach, następują różne drobne lub większe oczyszczenia czy uzdrowienia w zależności od gotowości danego człowieka do przyjęcia odpowiedniej ilości Światła i Miłości.

Podczas medytacji następuje kontakt z Wyższymi Energiami Kosmicznymi, osoby wrażliwe są w stanie to poczuć już za pierwszym razem.

Czas: Co czwartek godz. 21:00 – 22.00

Miejsce: ONLINE (przez videokonferencje – darmowy program Zoom)

Cena:  97 pln (w pakiecie na cały miesiąc taniej, pakiet ukazuje się pod koniec danego miesiąca)

uwaga: pakiet można kupić  tylko pod koniec i na początku miesiąca, tylko wtedy link zakupu jest aktywny

Rezerwacja i więcej informacji:

KUP PAKIET KUP NAJBLIŻSZĄ
Pakiet 3 Medytacji by zapewnić sobie byt, dochody

pojedynczo lub Pakiet Trzech na okres 360 dni obecnie w promocji

  1. Medytacja Osiągania Szybkiego Relaksu i Odstresowywania! Dzięki niej pozbędziesz się ograniczającego balastu! zobacz tutaj..
  2. Medytacja Planowania i inspiracji – Medytacja realizacji codziennych zadań z radością i energią – Teraz Twoja Kolej, Zaczniesz Działać! zobacz tutaj…
  3. Medytacja Obfitości i otwarcia na nowe możliwości Zarobkowe oraz pozbycie się strachu przed utratą źródła dochodu – Zwiększysz swoje poczucie własnej wartości i zabezpieczysz byt swój i swojej rodziny! zobacz tutaj…

Każda z Medytacji jest niezależna i można sobie stosować jedną, wybraną jednakże jeśli chcesz otworzyć się na coraz to większą obfitość i bezpieczny byt, zaleca się stosować wszystkie trzy, bo są odpowiednio ułożone  -bez relaksu, w stresie, trudno mówić o przyciąganiu czegoś dobrego czy na dłuższy czas, bez codziennego zaangażowania i wykrzesania z siebie minimum chęci do działania – można czekać dłużej, a ostatniego tematu to już nie trzeba tłumaczyć dlatego masz też do dyspozycji cały pakiet. Kliknij TUTAJ

 

Medytacje przystosowane do samodzielnej realizacji, dostępne cały czas lub okresowo na platformie szkoleniowej Veni – Pozytywne Zmiany:

Technika uzdrawiania Pięty Achillesowej

 

Nagranie – super technika uzdrawiania  “Pięty Achillesowej” – uwalniania od nawyku, słabości problemu

link TUTAJ

bardzo polecamy nie tylko zainteresowanym odżywianiem Pranicznym Medytację Piękny Umysł, która była prowadzona na spotkaniu pranicznym ale okazuje się przydatna ogólnie:

Medytacja PIękny Umysł
Medytacja Piękny Umysł dla KAŻDEGO, nie tylko pranicznych – na pracę z Umysłem, by ten nie znosił nas na manowce ani w kierunku zbędnego jedzenia oraz by nie unikał tego co ważne do zrobienia. Medytacja daje wspaniałe rezultaty, dużo większe niż można byłoby tego oczekiwać a powstała z potrzeby usprawnienia tej sfery na ścieżce odżywiania praną. Pozwala rozwijać intuicję niczym …radar. A wrażenia odbieramy całym ciałem więc i ze skórą jest praca, by była gładsza, piękniejsza, lepsza jakościowo.

Link do zakupu i opis TUTAJ

Spotkania Praniczne -co wtorek od g21

dla Absolwentów i Kursantów Diety Pranicznej to:

  • wsparcie na bieżąco
  • rozmowa
  • wymiana doświadczeń
  • nowe tematy
  • podsumowująca Medytacja
  • wszystko co potrzebne jest Uczestnikom w Danym Momencie

Kiedy odstawiamy jedzenie materialne trzeba dać coś w zamian swojemu organizmowi, gruczołom dokrewnym, całej swojej Istocie. Ponadto przy odstawianiu pewnych produktów czy zmianie zachowań, na takie, które ułatwiają kroczenie ścieżką prany, widać wyraźne uzależnienia. Uwolnienie się od nich wymaga odpowiedniego podejścia,  czasu, zaufania, ktore w grupie przy wymianie doświadczeń, przy osobie, która już wiele doświadczyła w tym temacie przez 19 lat, jest łatwiejsze.

Czas: Co wtorek godz. 21:00 – 21.30 (mini dla każdego) i 21-22:00 (często do 22.30 a nawet dużej dla osób po kursach Diety Pranicznej u Veni)

Miejsce: ONLINE (przez videokonferencje – darmowy program Zoom)