fbpx

NOWA Medytacja Egipska

 12.09.2022  oraz 21.09.2022 o godz 21 online

w grupie oraz nagranie pomiędzy tymi dwiema datami na 24h

W SUMIE  MAX NA 9 DNI

 

ZUPEŁNIE NOWA!

Jeśli brałaś/eś udział w Medytacjach ubiegłorocznych, to poniżej przeczytasz dlaczego Tegoroczna ma Inne Działanie!

 

Medytacja Egipska, która odbędzie się dwukrotnie –  w dniu 12.09 oraz 21.09 o godz. 21.00 ONLINE

A BĘDZIE TEŻ DOSTĘP DO NAGRANIA

 

 

Temat Medytacji Egipskiej z 12 i 21 września:

Zwiększanie Wewnętrznej Mocy i Decyzyjności oraz Przyciąganie Dobra i Pozytywnych Zmian w życiu

Nowa Medytacja Egipska z Innym układem olejków a tym samym innym przepływem energii żeńskiej i męskiej

Medytacja na zwiększanie osobistego potencjału oraz wpływu na własne życie

 

Dla zainteresowanych – można zastosować olejki,

by przeprowadzić ten Oczyszczający – Wzmacniający Proces

TRZEMA Olejkami

 

Medytacja ta pozwoli uzdrowić nam kolejne warstwy, doczyścić inkarnacje egipskie, atlantydzkie i lemurskie by UWOLNIĆ SIĘ OD dawnych zależności i pójść do przodu – realizować swój potencjał i zwiększać siłę wewnętrzną,  by wzmocnić w nas to, co pożądane i dobre byśmy STALI SIĘ PANAMI WŁASNEGO LOSU

Wiele zapisów nakłada się na siebie warstwowo i tak też się oczyszczają – warstwa po warstwie.

Aby proces zachodził głębiej
i piękniej można i warto skorzystać z Olejków

 

W odróżnieniu do medytacji ubiegłorocznych,

tym razem należy zastosować:

2 x olejek LaYola (po 1 w każdej ręce, na czas Medytacji, niczym BERŁA MOCY płynącej z MIŁOŚCI, ) i 1 x EgiptoYolek (umieszczony vis a vis siebie na wysokości splotu słonecznego) – niczym Źródła SIŁY, ODWAGI, ZDECYDOWANIA i DECYZYJNOŚCI a to pozwoli na harmonizowanie Energii Męskiej i Żeńskiej w tym Procesie ( w inny sposób niż podczas poprzednich Medytacji Egipskich. I WYZWOLI W NAS BARDZIEJ KONKRETNE DZIAŁANIA, z uwzględnieniem naszych potencjalnych możliwości, często jeszcze „uśpionych” w jakiejś części.

o nich, w promocji z tej okazji,  poniżej

PROMOCJA DOTYCZY:

1 Opcja – udział w Medytacji Egipskiej (spotkamy się na Zoom dwukrotnie – 12 oraz 21 września o godz. 21.00) – z dostępem do nagrania do 21 września – cena 127 pln  kupisz TUTAJ

2 Opcja – udział w Medytacji Egipskiej z nagraniem plus Pakiet 3 Olejków wzmacniających, oczyszczających i zmiękczających transformacje – Medytacja w cenie 99 pln plus Olejki o wartości 520 pln w cenia 333 pln (ważna jest również wibracja tej liczby) plus koszty przesyłki w Polsce – całość kupisz TUTAJ

 

Skąd taki krótki termin?

Jak nierzadko się zdarza takie przyszły “wytyczne” z Góry ☺️

Oczywiście można obejść się bez Medytacji tego typu i Olejków i poczekać aż się to zadzieje bez wspomagania czy przyspieszania jednak kto wie ile trzeba na to spontaniczne oczyszczanie czekać.

To tak, jak ktoś ucieka za granicę z uwagi na złe relacje z rodzicami i czeka „aż mu przedzie i się naprawi”, z uwagi na odległość. A tu dalej to samo, nawet po kilkunastu, kilkudziesięciu latach, (wiem to z sesji) A jak ktoś świadomie bierze się za oczyszczanie tego, uzdrawianie to ma rezultaty bardzo szybko lub stosunkowo szybko

Olejek EgiptoYolek super odblokowuje stawy i usprawnia w nas  przepływ impulsów elektromagnetycznych w ciele co jest bardzo ważne gdy chcemy coś uzdrowić, przetransformować. Wnosi w nas jakości Energii Męskiej a więc odwagę, zdecydowane działanie, sprawniejsze podejmowanie decyzji, itd

Olejek LaYola ma szerokie zastosowanie (oparzenia, ból, dolegliwości, na zachowanie opalenizny, na piękną cerę i włosy) a jedna z najważniejszych to wnoszenie w nas jakości Energii Żeńskiej, zmiękczanie, łagodzenie i otulanie Miłością dzięki czemu można bardzo dużo oczyszczać i czuć się dobrze. Coraz lepiej.

 

OLejki mają szerokie zastosowanie  tak więc ich zakup jest nie tylko na jeden raz. Dołączamy do nich ulotkę jak je stosować na co dzień.

 

Medytację zaczynamy wspólnie online 12.09. o godz. 21.00 oraz 21.09 o godz. 21.00 a w międzyczasie powtarzać ją ile kto chce i może, najlepiej o godz. 9.00 lub 18.00 lub 21.00 – w miarę możliwości (korzystając z nagrania)

 

więcej o EgiptoYolku i po co ta Medytacja z nim

 

EgiptoYolek – „w dwóch słowach” – Olejek ten pozwala nam oczyszczać się z mało korzystnych zapisów, wspomnień ukrytych w nieświadomości z czasów Egiptu, Atlantydy i Lemurii.

Nie ma co ukrywać, że część z nas była zniewolona w takich miejscach, zaczipowana i zakodowały się w tych Istotach zapisy niemocy, poczucia niższości, lęki a nawet niewolnicze wzorce, nie mówiąc o programach ofiary, co dzisiaj może nadal przyciągać takich, którzy krzywdzą. To blokady przed osiąganiem pełni rozwoju.

Inni z kolei nadużywali władzy i nie byli mili dla pozostałych. Podświadomie mogą mieć do teraz poczucie winy i zablokowaną osobistą moc. Mogą mieć poczucie wstydu i niezasługiwania. Dlaczego? Żeby więcej nie krzywdzić, nie nadużywać swoich kompetencji.

Olejek EgiptoYolek pozwala rozpuścić u jednych i drugich niekorzystne zapisy tak, by dać Istocie (użytkownikowi Olekju) szansę na wpuszczenie większej ilości Światła i Miłości i zarezonowanie z Boską Istotą w sobie. Wszystko poprzez Wysokie Wibracje Boskiego Światła i Miłości. Jest to wzmocnienie już uzyskanych wibracji, by niejako “skruszyć mury” lecz wszystko to łagodną ścieżką wibracji Światła i Miłości.

Dopiero gdy oczyszczą się negatywne tendencje osoba taka/Istota (wolę pisać i mówić – Istota) odblokuje swoją Moc i dostęp do Wiedzy (etap po etapie) , by ją tym razem spożytkować dla Dobra Ogółu.

W ten sposób można naprawić krzywdy i błędy czynione kiedyś i stanąć po stronie Boskiego Światła, po stronie Miłości, Jedności i Prawdy.

Czyli czy ktoś był ciemiężony czy ciemiężycielem w przeszłości ma szansę wpuścic taką ilość Światła by to szybciej uzdrowić a kto był ok, bo i tacy byli -przecież nie musi być tak, że wszyscy decydujący czy uciemiężeni są dobrzy albo wszyscy decydujący czy uciemiężeni źli w danym miejscu i czasie, w każdym razie ci “dobrzy” wzmocnią swoje Światło i piękniej skorzystają ze swoich możliwości i wiedzy. Dla dobra Ogółu.

EgiptoYolek pomaga nam odbudować w sobie, uaktywnić
świetność z czasów Egiptu  i wcześniejsszych czasów
 a jak wiemy to, co umieli Egipcjanie z tamtych czasów budzi do dziś niedowierzanie. Fajnie byłoby
mieć w sobie do tego dostęp. Ta wiedza uaktywniając się
przenika do naszej świadomości i po trochu zaczynamy z niej
korzystać. Pojawić się też może w postaci nagłej “eureki” na jakiś
temat.

 

Olejek LaYola w tym procesie wpuszcza ogrom Miłości, zmiękcza wprowadza ciepłą, kobiecą Energię, połączenie z Matką ZIemią (EgiptoYolek z Ojcem Niebem)

Użyte 2 olejki LaYola (po jednym w każdej dłoni) i 1 Olejek EgiptoYolek naprzeciwko siebie (najlepiej vis a vis Splotu Słonecznego) dają Energię Trójcy i większą Moc oddziaływania podczas Procesu Oczyszczania, Wzmacniania i Transformacji dawnych czasów, co będzie tematem tej Medytacji.

Oba Olejki nadają się znakomicie do masażu i do kąpieli.

 

Podsumowując

 

2 Medytacje w grupie online wraz z nagraniem do 21.09. (bez olejków) – 127 plntutaj

2 Medytacje w grupie online wraz z nagraniem na 9 dni w promocji z pakietem 3 Olejków – w cenie 459 pln zamiast 674 pln (Olejki 333 pln plus wysyłka w Polsce + Medytacja 99 pln) – w promocji tutaj…

nie ZWLEKAJ Z ZAMÓWIENIEM OLEJKÓW JEŚLI MAJĄ DOTRZEĆ NA 21.09!

Kwota dostawy jest wyliczona na terenie Polski – dla osób zza granicy możemy wyliczyć różnicę do dopłaty. Proszę spokojnie wykupić zestaw a różnicę w kwocie przesyłki ustali się w międzyczasie.