fbpx

O prowadzącej spotkania

 

  Veni –

 

terapeutka, malarka i trenerka rozwoju osobistego z 25 letnim stażem –

W 2004 roku przeszła spontanicznie na bretarianizm. Od tego czasu wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, który nazwała  Dietą Praniczną.

Wykorzystuje on zasady bretarianizmu.

To uwolnienie od potrzeby jedzenia dostępne dla rzeszy ludzi i dużo łatwiejsze niż ścisły bretarianizm do którego mogą zmierzać ci, którym ten styl życia przypadnie do gustu.

Dieta Praniczna otwiera drogę do bretarianizmu. Na podstawie zebranych doświadczeń (swoich i uczestników kursów pranicznych jakie prowadzi) wydała książkę : „Odżywianie Światłem. Moja przygoda z jedzeniem inaczej, Dieta Praniczna” a także inne poradniki  (Droga Do Gwiazd cz 1 i 2, …) oraz CD ułatwiające rozwój osobisty w tym

odstawianie jedzenia.  

 

Zdrowie, witalność, udane relacje, dobrobyt, dokonywanie pozytywnych zmian w życiu, wzrost świadomości, zwiększanie poczucia wartości, wolności i tego, że każdy sam dla siebie jest sternikiem okrętu jakim jest Życie, które warto traktować jak ciekawą przygodę to jest to, co proponuje Veni.

Dzięki jej autorskim metodom każdy z nas ma szansę osiągnąć cel jakim jest spełnienie na wielu poziomach i doświadczać zdarzeń, które mogą brzmieć niczym bajka.

Bo jeżeli można żyć zdrowo bez konieczności codziennego gotowania czy sięgania po jedzenie,

dokonywać rzeczy wcześniej uznawanych za niemożliwe

i doświadczać pięknych zbiegów okoliczności gdzie

to, o czym zamarzymy samo się dzieje to…

 

… życie staje się bajką.

 

 

 

 

 

Veni działa w różnych krajach i podróżuje coraz więcej.

Posługuje się kilkoma językami  “już nie tak obcymi” i wciąż uczy się nowych. Lubi żartować i uważa, że jest to bardzo ważny czynnik ułatwiajacy nam rozwój na wyższym poziomie – duchowy i osobisty.

Śpiewa Uzdrawiającycm Językiem Światła i komunikuje się z Aniołami 

 

oraz Istotami Natury (Duchami Natury opiekującymi sie Przyrodą) dającymi nam, Ludziom wiele wsparcia w naszym rozwoju duchowym i materialnym – o ile umiemy o to poprosić i z tego mądrze skorzystać okazując wdzięczność. 

Nauczyła sie w Tajlandii masażu tajskiego (zna też inne masaże) – w planach kolejne edycje a w międzyczasie kontynuuje naukę języka tajskiego gdyz chce byc kiedyś… przewodnikiem w biurze turystycznym. Jest to okazja do zwiedzenia pieknej części świata przy jednoczesnym rozwoju osobistym, dzieleniu sie z innymi możliwościami życia bez codziennego sięgania po jedzenie i zarobieniu na swoje potrzeby.

Jest to też kolejne, odważne wyzwanie w kierunku rozwoju i traktowania życia jak piękną podróż.  

Według Veni każdy nowy język obcy, szczególnie całkowicie odmienny od już znanych ( w pisowni i wymowie) poszerza świadomość i zwiększa mozliwości człowieka co Veni zauważyła “rozgryzając” wstępnie hebrajski (cdn) a potem podczas nauki tajskiego. W planach mandaryński, perski, grecki… chociażby w zakresie prostych komunikatów i poznania zasady budowania zdań czy podstawowego słownictwa. Czas pokaże, bo najleoiej gdy za tym “idą” podróże wśród ludzi posługujących sie tymi językami na co dzień.

Dowiedz się o obrazach z intencją i dobrą energią, jakie Veni maluje na wsparcie dla zainteresowanych według najkorzystniejszego układu gwiazd, wg daty urodzenia lub o Imionach Duchowych dających nam duże mozliwości rozwoju w harmonii duchowo-materialnej (dotykania “Nieba tu, na Ziemi”) a otrzymywanych na Medytacjach Anielskich.

I wiele, wiele więcej…

linki do wystąpień Veni w TV i na różnych spotkaniach w kraju i za granicą (nie ma jeszcze wszystkich ale stopniowo uda się je zamieścić na stronie) : więcej o Veni

 

Absolwenci kursów i innych spotkań Veni piszą między innymi:

“(…) doświadczyłam zmiany na twoich kursach jakich nigdy nie doznałam (…)”

 

“(…) otrzymaliśmy dużo więcej niż daliśmy! (…)”

 

” uzdrowiłam z Tobą w kilka spotkań to, co z inną osobą nie udało się zrobić przez siedem lat! (…)”

 

“spotkania z Tobą są bezcenne”