fbpx

O Veni

 

Veni  –  Zofia Buczma ,

trenerka rozwoju osobistego, energoterapeutka, art-terapeutka, malarka, poetka, propagatorka radosnego i twórczego życia. Równolegle zajmuje się prowadzeniem kursów (seminariów), pracą terapeutyczną i artystyczną.

Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona). Należy do Polskiego Towarzystwa Somatoterapii zajmującego się „psychoanalizą ciała, ducha i duszy”, traktującego człowieka holistycznie i oferującego pracę ze wszystkimi sferami funkcjonowania człowieka: ciałem, emocjami, uczuciami, wyobraźnią, intelektem, relacjami i umiejętnościami społecznymi, jak również wymiarem duchowym.

Od ponad 20 lat zawodowo, w ramach firmy „Love&Light”, a następnie „Esencja Życia”, stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha. Prowadzi wykłady, warsztaty, medytacje, sesje indywidualne.

Veni oddziałując na wiele płaszczyzn życiowych pomaga pozbyć się wad, słabości, lęków, odkryć swoje talenty, cel życia, podnieść i zharmonizować poczucie własnej wartości, rozbudzać potencjał życiowy, a przede wszystkim uczy pełnej akceptacji samego siebie. Oprócz tego, pracując z subtelnymi energiami, Veni uczy jak rozwiązywać problemy w sposób twórczy oraz jak zmienić swoje życie i uzyskać zamierzony efekt poprzez przeprogramowanie umysłu (np. upragnioną wagę ciała).