fbpx

O Veni

Veni

VENI (od Venisjana) –  Zofia Buczma – Trenerka Rozwoju Osobistego, energoterapeutka, art-terapeutka, malarka, poetka, propagatorka radosnego i twórczego życia. Równolegle zajmuje się prowadzeniem kursów (seminariów, warsztatów), pracą terapeutyczną i artystyczną.
Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona). Należy do Polskiego Towarzystwa Somatoterapii zajmującego się „psychoanalizą ciała, ducha i duszy”, traktującego człowieka holistycznie i oferującego pracę ze wszystkimi sferami funkcjonowania człowieka: ciałem, emocjami, uczuciami, wyobraźnią, intelektem, relacjami i umiejętnościami społecznymi, jak również wymiarem duchowym.
Od ponad 20 lat zawodowo, stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha. Prowadzi wykłady, warsztaty, medytacje, sesje indywidualne.

 

Od 2004 roku Veni wprowadza nowy styl życia polegający na „jedzeniu inaczej”, z wykorzystaniem zasad bretarianizmu ale dostępnego dla szerszej rzeszy zainteresowanych. Nazwała to Dietą Praniczną. Otwiera ona Drogę do Bretarianizmu. Pomysł Veni wywodzi się z doświadczenia jakim było jej samoistne przejście na bretarianizm z początkiem 2004 roku, z potrzeby Duszy i zrozumienie, że jej zadaniem jest znalezienie sposobu uwalniania się od potrzeby jedzenia dostępnego na szerszą skalę. Zaczęła eksperymentować z odżywianiem praną i okazjonalnym smakowaniem różnych produktów, obserwując swój organizm. Na podstawie zebranych doświadczeń, własnych i kursantów, Veni wydała książkę „Odżywianie Światłem. Moja Przygoda z Jedzeniem Inaczej. Dieta Praniczna” .

Książce towarzyszą też trzy płyty CD z medytacjami ułatwiającymi przygotowanie się do odżywiania praną. Wsparciem w przygotowaniu do odżywiania praną jest też zestaw 2 książek “Droga Do Gwiazd cz 1 i cz 2” aczkolwiek są to ksiażki dla każdego zainteresowanego poprawą jakości życia, w tym relacji, finansów i wszechstronnym rozwojem, nie tylko dla zainteresowanych bretarianizmem.

Veni maluje obrazy tradycyjne i energetyczne, Mandale z intencją, ikony. Brała udział w licznych wernisażach z których pierwszy miał miejsce w Paryżu w 1992roku. Jej prace były wyróżniane w konkursach regionalnych i ogólnopolskich. Znalazły wielu nabywców w Polsce i na całym świecie.
Jest współtwórcą kalendarza dla polsko-francuskiej Wyższej Szkoły Zarządzania oraz Kalendarza Obfitości zwanego Dynamicznym Selfem Obfitości na bazie którego prowadzone są autorskie warsztaty prosperity duchowo-materialnej. Kalendarz jest bezterminowy i zawiera reprodukcje obrazów malowanych przez Veni po 3 miesiącach odżywiania praną a więc duży przekaz energetyczny.
Veni jest też współautorką trzech almanachów ( tomików wierszy) a w opracowaniu są kolejne w tym wspierające przekazy od Mistrzów Wniebowstąpionych (przekazy z channelingów). Porady te przyspieszają i ułatwiają szeroko pojęty rozwój osobisty w tym relacje z otoczeniem i wykorzystanie swego osobistego potencjału.

Zobacz filmy z Veni na youtube

Artykuł o Veni z “Wegetariańskiego Świata”

zobacz wystąpienia Veni w Coccore (Italy) – na Pranic World Festival

(na razie dla osób znających 1 z 5ciu najbardziej używanych języków, brak wersji po polsku, Veni prowadziła wykład w języku francuskim, przetłumaczono to na inne języki)

zobacz coroczne wystąpienia Veni na Harmonii Kosmosu 

w Niezależnej TV Janusza Zagórskiego

 w TVP – Pytanie na śniadanie.

czy tez we Włoszech w Coccore: rok 2020 link...

W przygotowaniu są kolejne książki m.in, Dieta Praniczna cz. II.

 

PS osoby pytające o channeling – NIE odbieram przekazów poprzez użyczanie swojego ciała i istoty innym istotom, bytom, energiom. Informacje jakie odbieram przychodzą poprzez Serce, modlitwę, duchowy wgląd i telepatyczne przekazy od Wyższych Jaźni. Nie kontaktuję się z duchami zmarłych jako “medium” pośredniczące, o co niektórzy pytają. “.