fbpx

Praniczny Detoks z Veni – od 8 do 14 kwietnia 2019

8-14.04.2019 Praniczny Detoks z Veni

To zajęcia PRAKTYCZNE – Doświadczanie “bretarianizmu”, Odżywiania Praną/Esencją Życia czyli  życia bez jedzenia materialnego.

Dla kogo: Dla KAŻDEGO, kto poczuje Sercem, że chce na tym być. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w “postach, głodówkach” czy bycie wegetarianinem, veganinem.

Co w planach: (m.in.) medytacje, wykłady, sesje indywidualne, kontakt z Naturą, wycieczki (Święty Krzyż -miejsce Mocy o sile podobnej jak na Wawelu, wg niektórych większej i Jaskinia Raj, ” Uzdrawiająca Podróż do wnętrza Ziemi”, z intencją), wspólne muzykowanie, osiąganie błogostanu – stanu ułatwiającego zmianę wzorców i ogólnie – odżywianie praną. Masaże, oczyszczające Maski (warsztat), relaks w SPA (w sąsiadującym ośrodku).

Część zajęć  polegać będzie jednak na zachowaniu ciszy i kontemplacji w tym umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu.

Cel spotkania: odstresowanie, wyciszenie, łagodne oczyszczanie Ciała, Umysłu i Ducha z dysharmonijnych energii i wzorców, blokad przeszkadzających w realizacji marzeń; wdrażanie umiejętności odżywiania praną/obchodzenia się bez jedzenia materialnego poprzez uzyskiwaną wiedzę i „kontakt z aurą” osób, które to potrafią, mają w swoich zapisach, stopniowe odkrywanie i rozpuszczanie wzorców powodujących “przywiązanie” do jedzenia oraz lęków związanych z nie-jedzeniem, nawiązywanie kontaktu i współpraca z Podświadomością, komunikacja z Duszą, rozwój uczuć wyższych, możliwości twórczych, odczuwanie jedności z Przyrodą, poszerzanie samo-świadomości, osiąganie stanu harmonii i wyciszenia, gromadzenie energii do realizacji zadań, powiększanie kreatywności, wzrost Intuicji. Spojrzenie na codzienne sprawy z innej perspektywy, by łatwiej sobie z nimi radzić.  Dobroczynne działania na rzecz Ziemi i wiele innych działań i korzyści.

Uwaga: jest to czas raczej bez jedzenia materialnego ale gdyby ktoś nie dał rady będą do dyspozycji soki i owoce.

Czas:  poniedziałek 8 kwietnia (od g.13 tej )  do niedzieli do godziny 13:00.

Inwestycja: wcześniejsza wpłata to niższa kwota inwestycji:

3150* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy bedzie wpłacona chociaż zaliczka w wysokości 450zł do 20.03.2019 na konto Esencji Życia (nr konta w zakładce kontakt). Resztę kwoty tj, 2700 zł nalezy dopłacić na konto najdalej do 3 kwietnia. Po tym terminie wszelkie dopłaty moga mieć miejsce gotówką,  przed rozpoczęciem zajęć, w dniu 8 kwietnia.

– 3500* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy wplata zaliczki lub całości nastapi po 20.03  . Ilość miejsc ograniczona.

Cena zawiera m.in:

nocleg w pokoju jednoosobowym z łazienką

wyprawkę do zaleconych działań

napoje/owoce

kilka wyjść do SPA

masaże

wejście do Jaskini Raj

przejazdy podczas wycieczek

proporcjonalnie opłatę za salę szkoleniową, nocleg i gażę osoby prowadzącej

3/4 kursu Dieta Praniczna w Pigułce (Maski 13.04 i częśc z 14.04.19r)

 

*zaliczka jest bezzwrotna gdyby osoba wcześniej zainteresowana zrezygnowała z przyjazdu, zwrotna, gdyby coś zmieniło się z ramienia organizatorów/ośrodka wypoczynkowego (sytuacja losowa)

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy “Jodełka” położony w samym sercu Gór Świętokrzyskich w Świętej Katarzynie u podnóża Łysicy (612 m n.p.m.) co daje  możliwość doskonałego wypoczynku i odprężenia.

 

Dojazd busem sprzed dworca PKP w Kielcach.

http://www.hoteljodelka.pl/

Góry Świętokrzyskie, z uwagi na zawartość krzemu, ułatwiają transformacje, oczyszczanie kości i mięśni ze starych zapisów, w tym traum i pamięci komórkowej z innych wcieleń, ułatwiają odbudowę energii, wzmocnienie nerek (u wielu osób osłabianych przez lęki) i odmładzanie komórek.

Zapisy, informacje: veni45@op.pl  lub esencjazycia@op.pl

tel +48 794 544 860

uwaga, jest możliwość wpłacenia zaliczki przez PayU lub PayPal jednak pobierana jest prowizja w wysokości 3,5-4%, o którą należy zwiększyć wpłacaną kwotę.W takiej sytuacji resztę kwoty lepiej wpłacić/wyrównać  gotówką.

(za hotel prawdopodobnie można płacić kartą proszę o to dopytać telefonicznie)