fbpx

Praniczny Detox weekendowy z Veni 19-21.07.2019

19-21.07.2019 Praniczny Detox weekendowy z Veni

To zajęcia PRAKTYCZNE – łagodne wchodzenie na ścieżkę Doświadczania “bretarianizmu”, Odżywiania Praną/Esencją Życia czyli  życia bez jedzenia materialnego.

Dla kogo: Dla KAŻDEGO, kto poczuje Sercem, że chce na tym być. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w “postach, głodówkach” czy bycie wegetarianinem, veganinem.

Co w planach: (m.in.) medytacje, wykład, rozmowy, kontakt z Naturą, osiąganie błogostanu – stanu ułatwiającego zmianę wzorców i ogólnie – odżywianie praną. Masaż, codzienny relaks w SPA

Część zajęć  polegać będzie jednak na zachowaniu ciszy i kontemplacji w tym umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu.

Cel spotkania: odstresowanie, wyciszenie, łagodne oczyszczanie Ciała, Umysłu i Ducha z dysharmonijnych energii i wzorców, blokad przeszkadzających w realizacji marzeń; wdrażanie umiejętności odżywiania praną/obchodzenia się bez jedzenia materialnego poprzez uzyskiwaną wiedzę i „kontakt z aurą” osób, które to potrafią, mają w swoich zapisach, stopniowe odkrywanie i rozpuszczanie wzorców powodujących “przywiązanie” do jedzenia oraz lęków związanych z nie-jedzeniem,  poszerzanie samo-świadomości, osiąganie stanu harmonii i wyciszenia, gromadzenie energii do realizacji zadań, powiększanie kreatywności, wzrost Intuicji. Spojrzenie na codzienne sprawy z innej perspektywy, by łatwiej sobie z nimi radzić.  Dobroczynne działania na rzecz Ziemi i wiele innych działań i korzyści.

Uwaga: jest to czas raczej bez jedzenia materialnego ale gdyby ktoś nie dał rady będą do dyspozycji soki i owoce.

Czas:  piątek 19 lipca (od g.10 tej )  do niedzieli do 21 lipca do godziny 17:00.

Inwestycja: wcześniejsza wpłata to niższa kwota inwestycji:

950* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy bedzie wpłacona chociaż zaliczka w wysokości 400 zł do 15.19.VI.2019 na konto Esencji Życia (nr konta w zakładce kontakt). Resztę kwoty tj, 550 zł nalezy mieć przy sobie i wplacic gotówką.

– 1250* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy wplata  nastapi po 15 19.VI (550 zł proszę mieć w gotówce)  reszta, tj 700 zl  na konto. Mozna wpłacic na konto zaliczkę 400 zł a reszte mieć w gotowce)   .

– przy 2 osobach z rodziny udział po 950 zł

Ilość miejsc ograniczona.

 

Cena zawiera m.in:

nocleg w pokoju jednoosobowym z łazienką

napoje/owoce

codzienny dostęp do SPA

masaż

proporcjonalnie opłatę za salę szkoleniową, nocleg i gażę osoby prowadzącej

*zaliczka jest bezzwrotna gdyby osoba wcześniej zainteresowana zrezygnowała z przyjazdu, zwrotna, gdyby coś zmieniło się z ramienia organizatorów/ośrodka wypoczynkowego (sytuacja losowa)

Miejsce: Hotel 4**** gwiazdkowy ze SPA “Uroczysko” położony w samym sercu Gór Świętokrzyskich w Cedzynie na obrzeżach Kielc co daje znakomity dojazd podmiejskim autobusem a jest usytuowany w lesie nad zalewem, co daje  możliwość doskonałego wypoczynku i odprężenia.

 

Dojazd i wszelkie szczegóły podane będą osobom zapisanym

Góry Świętokrzyskie, z uwagi na zawartość krzemu, ułatwiają transformacje, oczyszczanie kości i mięśni ze starych zapisów, w tym traum i pamięci komórkowej z innych wcieleń, ułatwiają odbudowę energii, wzmocnienie nerek (u wielu osób osłabianych przez lęki) i odmładzanie komórek.

Zapisy, informacje: veni45@op.pl  lub esencjazycia@op.pl

tel +48 794 544 860

uwaga, jest możliwość wpłacenia zaliczki przez PayU lub PayPal jednak pobierana jest prowizja w wysokości 3,5-4%, o którą należy zwiększyć wpłacaną kwotę.W takiej sytuacji resztę kwoty lepiej wpłacić/wyrównać  gotówką.