fbpx

Prosperity SELF – Kurs Obfitości Duchowo Materialnej

 

4 maja 2019 CAMBRIDGE, UK

   The Royal Cambridge Hotel

 

czas trwania : 10-18

udział: 160 funtów

dodatkowo zniżka na Kalendarz

 

 

konto do wpłat w funtach : 

Account holder: Goddess4U Ltd

UK Sort Code: 23-14-70

Account number: 36526477

 

Jak ktoś ma tylko konto polskie to można wpłacać na konto:

Zofia Buczma „ESENCJA  ŻYCIA”  konto nr.  92 1750 0012 0000 0000 3506 4141

SELF można nabyć w naszym sklepiku internetowym kiedyś, w przyszłości jak się spodoba, drogą wysyłkowa lub zamówić teraz na spotkanie 4 maja – cena zamiast 65 F tego dnia  będzie 55 F (z płytą CD, format A3 –jak dwie kartki A4 obok siebie razem, w kolorze, na kredowym papierze). Ponieważ kalendarz jest bezterminowy jest to inwestycja na długie lata.

trzeba jednak zamówić przed 3 maja, aby można go było nadać na bagaż przy odprawie lecąc do UK (!)

 

więcej o kursie:

 

Zawarte w Kalendarzu Mandale oddziałują pozytywną energią intencji, kolorów i świętej geometrii, z miesiąca na miesiąc, rok w rok, z coraz to lepszymi efektami. Wystarczy, że Kalendarz wisi  na ścianie a już działa na Podświadomość osoby, która nań zerka (jeśli na o przyzwala), pozwalając tej osobie łagodnie dostroić się do Pozytywnych Wibracji Wszechświata, a tym samym uzdrowić to, co dysharmonijne i przyciągnąć Wszystko co Najlepsze.

Jeśli jednak wiemy jak świadomie współpracować z zawartymi w SELFIE Mandalami i tekstami, według wskazówek i po oczyszczaniu z energetycznego balastu przeszłości,
co ma miejsce na kursie, można świadomie przyspieszyć czy pokierować na właściwe tory dokonujące się w Życiu Pozytywne Zmiany i Spełnianie Marzeń.

Zaproponowane na kursie ćwiczenia, techniki oczyszczania czy doskonalenia siebie, medytacje, afirmacje i sposoby pracy z Podświadomością i Nadświadomością, mają pomóc zainteresowanym wznosić się na coraz to wyższe, doskonalsze poziomy Jestestwa z jednoczesnym coraz to lepszym funkcjonowaniem w materii.
Opisany Kalendarz – SELF – czy kurs na jego bazie to sztuka łączenia Ducha z Materią – Tego co nienamacalne (rozwój kreatywności, wzrost siły woli, przywołanie radości, miłości i cech potrzebnych do osiągania sukcesów) z tym, co namacalne (zwiększenie swobodnego dostępu do potrzebnych dóbr).

 

Dzięki temu, iż Kalendarz-SELF nie jest przypisany do żadnego, konkretnego roku, można rok w rok korzystać z niego, by wznosić się, po spirali miesięcy i przypisanych im ważnych zagadnień, ku coraz to wyższym poziomom Świadomości, porzucając lęki, destrukcyjne uczucia, negatywne przekonania, złe nawyki, słabości, uzależnienia, opór przed zmianą, bolesne zapisy i destrukcyjne wzorce z innych wcieleń, zapisane na poziomie komórkowym, oraz wszelkiego rodzaju iluzje Matrixu i ograniczenia.

To tak jakby co roku, na te same życiowe tematy, patrzeć z innej perspektywy i z coraz to większym dystansem a jednocześnie ze zrozumieniem mechanizmów, które tworzyły życiowe przeszkody aż stracą rację bytu – pojawiania się. To rozumienie życiowych lekcji i kończenie z potrzebą ich bezustannego „przerabiania” (wyjście z błędnego koła).

Osoby, które pracowały z kalendarzem uzyskały wiele niespodziewanych korzyści.

Do SELFA dołączona jest również płyta CD z energetycznymi piosenkami, w wyk Vedy.