fbpx

Rozmaitości

a kuku !

Witaj 🙂

Tutaj będą ciekawostki, trochę obrazów, ikon, mini blog, nietypowe sprawy z sesji, może zdjęcia z zajęć stacjonarnych.

Wpisy pojawią się etapami z uwagi na…inne pilne zajęcia:) Z tej “zajętości” nie mam kiedy wpisów robić chociaż działam dzień i noc 7/7.

Z radością informuję, że Fundacja Archipelag Marzeń wydaje bajki mojego autorstwa. Pierwsza dostepna w sprzedaży jest Bajka o Żabce – poniżej wpis ze strony Fundacji i link gdzie można bajkę kupić -LINK do zakupu Bajki 

 

 

Poniżej zamieszczam jedną z moich ulubionych ikon, Świętego Archanioła Michała, napisaną/namalowaną przeze mnie (używa się obu określeń od niedawna choć pierwsze jest poprawniejsze – na zajęciach u greckiego profesora .

 

Poniżej link do naszej platformy Szkoleniowej – dostęp do nagranych szkoleń, do stosowania 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wystarczy się zarejestrować, zobaczyć co jest, poczuć, wykupić, korzystać i rozwijać się zmieniając swe życie na jeszcze lepsze:)))

Pozytywne Zmiany- Platforma Szkoleniowa Veni- dostęp do wiedzy NON STOP

https://veni-pozytywnezmiany.elms.pl

zarejestruj się – wpisz email i wymyślone hasło – i gotowe -to proste a gdyby była jednak trudność, to napisz to nas na pozytywnezmiany@op.pl – pomożemy :)))

 

Poniżej zamieszczam pocztówkę z fotek z niektórych naszych zajęć podczas wiosennego, tygodniowego pobytu w Górach Świętokrzyskich 2023 🙂

w naszej kronice będzie tego duuużo więcej jak i nasze wspaniałe teksty i prace twórcze, porady, wnioski ułatwiające życie lub czyniące je milszym 🙂

najbliższe spotkanie wyjazdowe – lipiec – 3 dniowe -Spettacolo, Maski i Szkoła Mistrzów – jak damy radę 🙂 plus sauna, basen, wycieczki piesze, joga, taoin.