fbpx

Płyty CD

Uzdrawiająca Miłość - 1sza z kompletu do OP lub każdego chętnego dla wzmocnienia zdrowia i miłości własnej

Uzdrawiająca Miłość – to pełna samoakceptacja, rozpuszczanie dysharmonii, poprawa zdrowia, nastroju, poprawa wyglądu, wzrost poczucia własnej wartości, lepsze relacje z innymi, emanacja Miłością, przyciąganie lepszych zdarzeń a tym samym Miłości i Dobrobytu.

 

Pierwsza płyta proponowana w zestawie do książki “Odżywianie Światłem (…) Dieta Praniczna” ale można z niej korzystać niezależnie. Polecana dla każdego pragnącego poprawić jakość swego życia oraz samopoczucia. Ważna dla osób chcących odżywiać się praną.

Odżywianie Światłem - 2ga z kompletu do OP

Odżywianie Światłem – aktywacja gruczołów dokrewnych w kierunku obywania się bez jedzenia materialnego.

Druga płyta proponowana w zestawie do książki “Odżywianie Światłem (…) Dieta Praniczna”. Pozwala ugruntować nowe zapisy dotyczące nowego sposobu odżywiania. Medytacje do regularnej pracy nad sobą.

Wibracje Stworzenia - Język Światła - 3cia z kompletu do OP lub każdego chcącego dbać na bieżąco o czystość energetyczną

Wibracje Stworzenia – Śpiew Językiem Światła – rozpuszczanie lęków, negatywnych myśli, dysharmonijnych energii , bytów astralnych, uszczelnianie aury, łączenie Rozumu i Serca w Jedno, odczuwanie Jedności z Innymi i Światem, budzenie świadomości Boskiego Dziecka, jakie drzemie w każdym z nas i Jego predyspozycji dla dobra własnego i całej Ziemi, łagodne wejście w Nową Erę i tworzenie Nowego Świata, aktywacja gruczołów dokrewnych w kierunku odżywiania praną. Piękna muzyka relaksacyjna otwierająca na Miłość.

Trzecia płyta CD polecana w zestawie do książki “Odżywianie Światłem (…) Dieta Praniczna” ale może być również stosowana przez osoby, które nie są zainteresowane odżywianiem praną. Można korzystać z tej płyty w intencji oczyszczenia siebie, kogoś lub mieszkania z dysharmonijnych energii oraz programować pozytywnie wodę. Warto skorzystać z niej w chwili osłabienia czy złego samopoczucia aby uzyskać poprawę o której wspomina wiele osób.

 

Przesłania Veni cz 1 - Transformujące przesłania Mistrzów Wniebowstąpionych. Śpiewa Veda

(nakład chwilowo wyczerpany)

Przesłania Veni cz.1 mini
Teksty dotyczące osobistej transformacji Veni, płynące z Wyższej Jaźni oraz  przesłania  Mistrzów Wniebowstąpionych. Transformujące przesłania  Mistrzów odbierane są przez Veni na Medytacjach – jako porady dla Każdego jak żyć radośnie, łącząc Ducha z Materią i spełnić się w życiu. To  teksty do przemyśleń i transformacji. Teksty bez żadnych poprawek – odebrane przez Veni jako rymowane i nigdy nie zmieniane posiadają swój rym i rytm i czytane mają pozytywny, kojący wpływ na Podświadomość  wpływają tym samym na zmianę świadomości .

Teksty te uczą między innymi dziękowania za to, co nas spotyka, akceptacji, wybaczania, siły, wiary w nieustającą Opiekę.

Na niniejszej płycie jest prezentacja tekstów w aranżacji z gitarą. Teksty śpiewane są przez Vedę.

Spis treści:

 1. ABC Radosnego Życia na Ziemi
 2. Podziękowanie – Moja Modlitwa
 3. Otworzył się kanał
 4. Dzięki Ci Panie
 5. Dary Ducha Świętego
 6. Koła Machiny
 7. Anioły Światła i MIłości
 8. A jednak…(czasami są jakieś lęki)
 9. Miłosny Taniec w Przestworzach
 10. Pieśń Dev (wezwanie Istoth Natury)
 11. Szklane Tunele (w zmianie dziejów)
 12. Dzięki Ci Boże
 13. Idź przez życie (jeśli serce będziesz mieć otwarte, czyste…)
 14. Przesłanie Archanioła Gabriela

Veni odebrała setki przekazów od Mistrzów Wniebowstapionych. Ukażą się one w specjalnych tomikach do osobistej transformacji. Część z nich została użyczona do książki “Wzrastanie Boga w Człowieku” wydanej przez Fundację Świadomość Ziemi

Wzrastanie Boga w człowieku mini

Przesłania Veni cz 2 . Księżycowa Rapsodia. Transformujące Przesłania Mistrzów Wniebowstąpionych - śpiewają Veni i Veda

Róża z Krety 450Przesłania Veni II Księzycowa Rapsodia mini(nakład chwilowo wyczerpany)

Kolejne teksty dotyczące osobistej transformacji Veni, płynące z Wyższej Jaźni oraz  przesłania  Mistrzów Wniebowstąpionych jako porady dla Każdego jak żyć radośnie, łącząc Ducha z Materią i spełnić się w życiu. To  teksty do przemyśleń i transformacji. Teksty bez żadnych poprawek – odebrane przez Veni jako rymowane i nigdy nie zmieniane posiadają swój rym i rytm i czytane mają pozytywny, kojący wpływ na Podświadomość  wpływają tym samym na zmianę świadomości .

Na niniejszej płycie jest prezentacja tekstów w aranżacji z gitarą. Teksty śpiewane są przez Vedę oraz w duecie, z  Veni.

Spis treści:

 1. Uzdrawiając swe lęki
 2. Księżycowa Rapsodia
 3. Generator Obfitości
 4. Kochana Matko Słoneczna
 5. Zwycięstwo Róży
 6. Karuzela Wydarzeń
 7. Chcę być czysta niezmiernie
 8. Idź przed siebie (zawsze śmiało)
 9. Byłam Płomieniem (doświadczanie odżywiania praną)
 10. Droga Mleczna przez Zafirę kreowana
 11. Kreacja w motyla
 12. Wesoły pociąg do sukcesu
 13. Książę
 14. Mlecznej Drogi Tysiąc Koni
 15. Wsiądź na Gwiazdę

Veni odebrała setki przekazów od Mistrzów Wniebowstapionych. Ukażą się one w specjalnych tomikach do osobistej transformacji. Część z nich została użyczona do książki “Wzrastanie Boga w Człowieku” wydanej przez Fundację Świadomość Ziemi

Wzrastanie Boga w człowieku mini

 

Kolędy Veni - Transformujące przesłania na cały rok

okladka-koalędy-Veni-bis

26 kolęd, tekstów do przemyśleń i transformacji

(nakład chwilowo wyczerpany)

 

 

 

Ceny:

Jedna płyta CD – 25 pln

komplet trzech CD (do odżywiania praną – 3 PIERWSZE) – 60 pln

komplet trzech kolejnych z cyklu: Przesłania Veni 1 i 2 plus kolędy – 55 pln

KOMPLET 6 CD (z cyklu OP i Przesłania Veni) 105 pln