fbpx

tekst tylko z 19r Dieta Praniczna 3 etapowa

Dieta Praniczna Kurs trzyetapowy – 3 spotkania weekendowe: Warszawa, 

adres będzie podany osobom zapisanym

w razie pytań dzwoń lub wyślij sms’a – 794 544 860

 

1 spotkanie: 7-8.12.2019

 

Czas zajęć

od 11 do 19:00 w sobotę

od 10 -17.00 w niedzielę

 

co zawierają spotkania:

wykłady, medytacje, programowanie gruczołów dokrewnych i systemów, pracę z Podświadomością w celu uwolnienia od sabotujących wzorców, programów, nałogów, naukę odbierania przekazów od Nadświadomości, uzdrawianie relacji, harmonizowanie Energii Męskiej i Żeńskiej celem uzyskania harmonii, BHP, intensywne warsztaty w tym fantastycznie oczyszczające z dysharmonijnych zapisów Maski połączone ze Śpiewem Językiem Światła  na podsumowanie, dla chętnych.

Tu usłyszysz informacje, których nigdzie nie znajdziesz na temat przygotowania się do odżywiania praną, tego co ułatwia wchodzenie na tę ścieżkę i kroczenie nią,i jakie są możliwe niespodzianki oraz jak z nich korzystać dla własnego rozwoju. Autorskie metody, bardzo skuteczne jeśli się je stosuje.

Inwestycja:

z zaliczką 350 zł do 21.XI  – za kurs DP cz 1 i MASKI  Oczyszczające ze starych zapisów i bagażu energetycznego –  999 zł,

wpłata po 21.XI – 1250 zł.

zgłoszenia sms’amalub emailem:

veni45@op.pl lub +48 794 544 860

 

Z odpowiedzi na pytania :

 

“Zastanawiam się – czy to już mój czas czy ‘za chwilę’

Jeśli ktoś czuje sercem ze chciałby brać w tym udział – to wystarczy.
Kurs jest holistycznym podejściem do wszystkiego co ważne dla człowieka
pragnącego żyć szczęśliwie i godnie w społeczeństwie i przy okazji rozwijać się,
korzystać z pełni swego potencjału.
Już na 1szym spotkaniu można się przekonać czy chce się kontynuować a na pewno nie będzie to
czas zmarnowany biorąc pod uwagę systematyczną poprawę w sferze relacji, dobrostanu, zdrowia, wewnętrznego prowadzenia, uwalniania od lęków, stresu, toksycznych emocji.
“Jaka jest różnica pomiędzy kursami: Dieta Praniczna 3etapowa, Dieta Praniczna Ekspress ( w Pigułce) oraz  “Detox Praniczny”?
a) Dieta Praniczna 3 etapowa –
spokojne odstawianie poszczególnych pokarmów, zastępowanie je innymi sposobami doenergetyzowywania ciała, łagodne czyszczenie wzorców, uzdrawianie relacji, ogólnie naprawianie tego, co powoduje wyciekanie energii i zaburza błogostan potrzebny do Odżywiania Praną. Usuwanie ognisk zapalnych ze swego życia, jednocześnie poznawanie wszystkiego co jest ważne w pozyskiwaniu tej nowej umiejętności, w tym kontakt z Podświadomością, nadświadomością, rozwijanie wewnętrznego prowadzenia, uwalnianie od nawyków sięgania po jedzenia, od lęku przed śmiercią, programowanie wagi ciała, temperatury, itp).
Po każdym spotkaniu są zadania domowe, które wiele dają, a na kolejnym spotkaniu jest możliwość omówienia tego, co ujawni się podczas przerwy.
To okazja do wyjaśnienia i wspólnego uzdrowienia kolejnych spraw dzięki czemu, każdy czuje się coraz pewniej na tej ścieżce
Tutaj jest praca w parach (m,in),

b) Dieta Praniczna Ekspress (w Pigułce)

Ten kurs przygotowany jest dla osób zaawansowanych w pracy nad sobą,  które umieją same pracować ze sobą i wystarczy im tylko sprawdzona wiedza z nowego zakresu czyli breatarianizmu. Często korzystają z niego osoby zza granicy, którym trudniej jest być aż 3 razy w ciągu kwartału w Polsce.

Na tym kursie mniej jest części warsztatowej czyli sprzątania dysharmonijnych wzorców – jest pokazywanie jak to robić samemu. Czas przeznaczony jest na przekazanie najważniejszych informacji, przeprogramowywanie starych wzorców, medytacje poszerzające świadomość, nawiązanie współpracy z Podświadomością i Nadświadomością w tym wzmocnienie kontaktu z Przewodnikami Duchowymi.

To kurs jednorazowy, zazwyczaj dwudniowy.  więcej…

 

c) Detox Praniczny

To nie tyle szkolenie co DOŚWIADCZANIE życia bez jedzenia, wyłapywanie wzorców, nawyków, wyciszenie, wglądy, praca z ciałem, które uwalnia toksyny, wyciszanie umysłu, relaks, ale tez pogłębianie kontaktu z Podświadomościa  Nadświadomością, rozwijanie twórczości a tym samym uczuć wyższych, intuicji, kontakt z Przyrodą, i przejmowanie od innych osób zapisów o możliwości odżywiania praną wprost z pola morfogenetycznego. Na to spotkanie może przyjść każdy, czy coś w tym zakresie ‘trenował czy nie”.
Najlepiej połączyć któryś kurs (wiedzę i oczyszczanie) z detoxem (doświadczaniem, praktyką).
“Czy trzeba i jak przygotować się do kursu DP?”

Do kursu DP nie trzeba się specjalnie przygotowywać i nieważne jak długo kto nad sobą „pracuje”. Najważniejsze by chęć uczestnictwa poczuć sercem.

Po kursie nie trzeba zaprzestawać jedzenia – każdy sam będzie mógł przeprowadzić swoją osobistą Inicjację w domu, według podanych wskazówek, w terminie jaki sam sobie ustali, nawet kilka miesięcy po kursie. Kiedy będzie gotowy.

Dzięki spotkaniom można bardzo usprawnić swój rozwój osobisty

i poprawić jakość życia bez względu na to czy się zamierza przejść na ścisły bretarianizm czy tylko zmniejszyć ilość jedzenia materialnego, by już uzyskać wiele korzyści.

Kiedy będzie następny taki kurs, trzyetapowy?

Zazwyczaj jest jeszcze jeden taki kurs jesienią –
ale pewności nie ma “co będzie”. Jeśli będzie, może być w Kielcach gdzie ten kurs z reguły się odbywa, tym bardziej, ze edycja wiosenna jest w Warszawie.