fbpx

Wieczór autorski online ROZWIŃ SKRZYDŁA I SZYBUJ Z ORŁAMI! korzystne krótkie Posty Praniczne-Dieta Praniczna

Zapraszam na kolejną edycję Wieczoru Autorskiego książki “Dieta Praniczna – moja przygoda z jedzeniem inaczej” – dnia 16.X o godz 20tej na którym dowiesz się z pierwszej ręki o tym, jak taka dieta wygląda i co daje w codziennym życiu nawet 1 dzień postu pranicznego w miesiącu (!). Tylko 1 dzień a daje wiele! Ten post jest inny od zwykłego postu!
Żeby było jasne – nie chodzi o to by być bretarianinem, chodzi (pilnie) o wiedzę na temat tego, jak posty praniczne (również Dieta Praniczna) pozytywnie wpływają na całego człowieka, psychicznie i fizycznie. Wieczór autorski jest bezpłatny 🙂 nic nie tracisz a zyskać możesz wiele! Nikt nie będzie Ciebie namawiać do żądnych kursów! Po prostu (Z)RÓB TO SAM! Dostaniesz za darmo gotową poradę do wprowadzania w życie od zaraz!
Wystarczą Twoje chęci, gotowość, zaufanie. Poczuj to SERCEM! Własnym, nie cudzym!
Dowiesz się z pierwszej ręki gdyż media i internetowi prześmiewcy zdążyli to wypaczyć. Powiem więcej – temat jest celowo wyśmiewany, bo życie bez lęku o jedzenie, tym samym o byt, lepsze zdrowie i większa odporność i samoświadomość wykształciłoby społeczeństwo żyjące bez lęku i trudne do m**********!
Poznaj bliżej możliwości, które pomału stają się „modne” i w zasięgu ręki na skalę światową, pomimo tego, że temat rozwija się za kulisami, nie jest nachalnie reklamowany a nawet jest celowo przekazywany w fałszywym świetle.
Zaproś kogoś na to bezpłatne, korzystne spotkanie! Niech zmienia się Ziemia na lepsze! Czas zadbać o siebie nie licząc na to, że zadba o Ciebie w stu procentach jakakolwiek instytucja i to do końca Twego życia na Ziemi.
To nie jest temat dla kogoś kto lubi żyć w lęku o byt i o wzrost cen żywności. To temat dla chcącego być Świadomym swoich możliwości, radosnym, spokojnym, zdrowym, silnym, twórczym Człowiekiem Nowej Ery.
Bądź odważny i wypróbuj co to jest, nie czekaj aż ktoś Cię pokieruje w stronę lęku czy braku.
Link do spotkania jest na FB Dieta Praniczna Veni w poście z dnia 12.X br
ZAPRASZAM! Venisjana
Obraz może zawierać: roślina, na zewnątrz i przyroda