fbpx

04.10.2021 MasterMind TOP

 

Dzisiaj będzie ciekawa metoda na odkrywanie zdradliwych torów życia, prowadzących na manowce lub do częściowej tylko realizacji p0lanów. Torów, które ukrywają mechanizmy sabotujące osiąganie celu, Celem może być odżywianie praną, przez wybrany czas ale celem może też być na przykład znalezienie lepszej pracy, zrobienie jakiegoś kursu, uporządkowanie mieszkania czy jakiejś życiowej sprawy. Jednym słowem podjęcie działań , które mają nas przybliżyć do jakichś osiągnięć. Podstępne wzorce spychają niejedną osobę na tory rutyny i przemknięcia przez kolejny dzień w którym robi się nie to co mało istotne zamiast tego, co naprawdę ważne i przybliża do upragnionego  celu , zmiany życia na lepsze, spełnienia.

Będzie też o zniechęceniu na ścieżce samorozwoju – samodoskonalenia i skąd to się bierze i co z tym zrobić jak wytrenować się w tym, by być ponad to i nie dać się powstrzymać.

Będzie tez rozwijanie uważności 🙂

Przygotujcie notatnik, coś do pisania i ew kolorowy np czerwony pisak, kredkę,  długopis,

Niekoniecznie ale warto:)

Dzisiaj zapraszam każdego chętnego do udziału w tym spotkaniu MM TOP – niekoniecznie osoby po kursach Diety Pranicznej !

To temat który pozwoli nam lepiej poznać samych siebie, wewnętrzne nawyki, programy, motywy działania, uporządkować to, osłabić sabotujące wzorce, wzmocnić siebie i upewnić w tym, do czego kto dąży a odrzucić to, co jałowe, zbędne.

Będzie praca z Podświadomością i nie tylko.

Już nie mogę się doczekać tego spotkania, Veni J

Poczuj Sercem czy chcesz w tym uczestniczyć i jeśli jeszcze nie masz wykupionego dostępu to poniżej masz link

TUTAJ LINK

Dzisiaj g 20- ok 21:30. trwało do 22;30