Kursy

Terminy aktualnych spotkań można zobaczyć na stronie terminy .

Kursy dla zainteresowanych Odżywianiem Praną:

Kurs DIETY PRANICZNEJ (kilku-etapowy)

obraz-06DIETA   PRANICZNA – to łagodna droga do bretarianizmu z różnymi etapami dla osób bardziej i mniej zainteresowanych rezygnacją z jedzenia materialnego.

Kurs Diety Pranicznej, zaproponowany przez Veni, to m.in uwolnienie od lęków o byt, ogromne poczucie wolności, ciągłe poszerzanie świadomości, lepsze Wewnętrzne Prowadzenie i uruchomienie procesów regeneracyjnych i odmładzających organizmu bez rezygnacji z aspektu społecznego czy przyjemnościowego jakim jest dla wielu jedzenie. To droga samorozwoju z wykorzystaniem pełni swego potencjału w harmonii z Naturą i dbałością o środowisko.

 

Dla zainteresowanych bretarianizmem jest to spokojne przybliżanie się do celu, krok po kroku niczym w japońskiej metodzie „kaizen”.

 

Dieta Praniczna w kilku etapach to kurs przygotowujący systematycznie i łagodnie do zmniejszania racji czy odstawiania kolejnych produktów żywieniowych zanim osoba będzie gotowa przejść na całkowity bretarianizm. Równolegle dokonuje się oczyszczania, zamiany starych wzorców, przekonań  i nawyków na nowe. To praca na poziomie energetycznym, duchowym, mentalnym, by osiągać coraz lepszą wersję samego(j) siebie.

Kursy Diety Prnaicznej z Veni to możliwość przyspieszonego wznoszenia się na coraz to wyższe poziomi świadomości i nowe, doskonalsze możliwości jakie CZŁOWIEK otrzymuje na polu:

– alternatywnej opcji odżywiania i uwolnienia się od GMO, chemii, glutenu, itp,

– samopoczucia,

– pokonywania życiowych wyzwań,

– kreatywnego tworzenia własnego życia,

– pozytywnego wpływu na otaczający świat

– doświadczania, iż niby niemożliwe staje się jak najbardziej MOŻLIWE i przenoszenia tej matrycy na inne dziedziny życia

– pozyskiwania prawdziwej wolności i czasu dla siebie

– uwalniania od sabotujących wzorców, balastu energetycznego, nagromadzonych emocji

– lepszego kontaktu ze swoimi Przewodnikami Duchowymi, Podświadomością, Intuicją

–  zachowania na dłużej zdrowia i młodości.

Można na tym kursie poprzestać, a można pogłębiać dalej umiejętność obchodzenia się bez jedzenia na Seminariach Światła TOP (Trening Odżywiania Praną)- lub  samodzielnie wg podanych na kursie wskazówek, by iść w kierunku Bretarianizmu. To łagodne uwalnianie się od przekonania, że trzeba jeść (dużo) aby być silnym i zdrowym, by żyć.

Przykładowe korzyści z kursów Diety Pranicznej Veni

– poszerzanie świadomości

– powiększanie kreatywności

– poprawa samopoczucia

– poprawa relacji

– uaktywnianie procesów odmładzania

– uwolnienie od lęku o byt oraz wielu innych,

– wzrost intuicji i dokonywanie trafniejszych wyborów

– uwalnianie od nałogu jedzenia i innych (tytoń, kawa..)

– szybsza regeneracja podczas mniejszej ilości snu – zyskanie

dodatkowego czasu na hobby

– uwalnianie od sabotujących wzorców, nawyków, balastu

energetycznego, nagromadzonych emocji odcinających od WJa

– metody samooczyszczania z uroków, klątw, pasożytów

energio-informacyjnych oraz ochrony energetycznej

– wpływ na pozytywne zmiany globalne w świadomości zbiorowej

(kosmicznej) oraz na środowisko

– przygotowanie do przejścia na odżywianie praną/do bretarianizmu

I wiele innych…

Kurs DIETA PRANICZNA Ekspress (jednorazowy)

obraz-06DIETA   PRANICZNA – to łagodna droga do bretarianizmu z różnymi etapami dla osób bardziej i mniej zainteresowanych rezygnacją z jedzenia materialnego.

Ten kurs przygotowany jest dla osób mocno zaawansowanych w pracy nad sobą, najlepiej osób, które są veganami czy vitarianami, umieją same pracować ze sobą i wystarczy im tylko sprawdzona wiedza z nowego zakresu czyli breatarianizmu. Na tym kursie mniej jest części warsztatowej czyli sprzątania dysharmonijnych wzorców – jest pokazywanie jak to robić samemu. Czas przeznaczony jest na przekazanie najważniejszych informacji, przeprogramowywanie starych wzorców, medytacje poszerzające świadomość, nawiązanie współpracy z Podświadomością i Nadświadomością w tym wzmocnienie kontaktu z Przewodnikami Duchowymi.

To kurs jednorazowy, zazwyczaj dwudniowy, po którym jedni zdecydują się jeszcze popracować nad sobą i coś doczyścić a inni przystąpią do Inicjacji (Procesu) Przejścia na Pranę.

Można taki kurs odbyć indywidualnie – czas przeznaczony jednej osobie jest wówczas krótszy.

Seminarium Światła TOP - Trening Odżywiania Praną – dla osób po Inicjacjach i/lub po kursach DP

obraz-04

To spotkania w Świetle dla osób po kursach Diety Pranicznej  (przed inicjacją lub po) i osób, które samodzielnie przeszły na pranę. W tym dla osób które były na pranie i znów zaczęły jeść i może ponownie, na jakiś czas zechcę pobyć tylko na pranie,

To kąpanie się w  wyższych wibracjach, wymiana doświadczeń, wyjaśnianie tego, z czym trudno zmierzyć się samemu, a co wypływa na światło dzienne po zainicjowaniu odżywiania nowym sposobem, to przeróżne medytacje, nowe informacje w zakresie odżywiania praną, wzmacnianie zbiorowej świadomości osób odżywiających się praną dzięki czemu łatwiej oprzeć się pokusom jedzenia podsuwanego przez otoczenie i okoliczności życiowe. Radzenie sobie z wagą, temperaturą ciała, etc.

Na spotkaniach można skorzystać z transformującego i uzdrawiającego śpiewu Językiem Światła oraz ćwiczeń poprawiających kontakt z Wyższą Jaźnią

Bywają Seminaria Światła:

  1. A) mini – 3-4 godzinne ( w weekend lub w środku tygodnia)
  2. B) 1 dniowe
  3. C) 2 dniowe
  4. D) kilkudniowe z wyjściem w plener i do SPA.

Nawet jeśli jest to opcja kilkudniowa to można być tylko w wybrany dzień (po uzgodnieniu)

Odpłatność dla osób po kursach DP od 50 zł (mini Seminarium) w górę (jednodniowe ok 150 zł). Cena zależy od miejsca i salki szkoleniowej, pakiet SPA doliczany dodatkowo chętnym jeśli jest taka opcja.

 

Kursy dla zainteresowanych rozwojem osobistym (niekoniecznie praną):

Transformujące MASKI
To fantastyczny, bardzo przyjemny, radosny, lekki  warsztat odzyskania prawdziwego siebie,
spod skorupy starych, wiekowych zapisów, przykrych doświadczeń, emocji i lęków.

Warsztat MASKI jest dla tych, którzy chcą żyć lepiej i szczęśliwiej a jednocześnie jest to doskonałe przygotowanie dla osób planujących kiedyś przejść na odżywianie praną czy włączyć Dietę Praniczną do swego życia jako coś wspierającego od czasu do czasu.

Dla kogo?
Dla każdego od 5 – 95 lat, kto nie chce stać w miejscu ani kręcić się w kółko, czy dajmy na to: narzekać na los.
Dla tych, którzy idą do przodu a chcą jeszcze efektywniej iść ku nowemu i w sposób miły, radosny zmienić coś na jeszcze lepszego w swoim życiu.

Niektóre korzyści z tego warsztatu:
– wspaniałe odprężenie po pracy a przed kolejnym dniem,
– zrzucanie ciężaru nagromadzonych trosk, emocji, lęków, zbędnych przekonań, myślokształtów słowem – starych zapisów energetycznych uwięzionych w pamięci komórkowej tworzących bazę danych w Podświadomości, która przyciąga do człowieka zdarzenia, wedle istniejących zapisów czyli niekoniecznie miłe.
– to przygotowanie gruntu pod coraz to lepsze jutro
– zwiększanie intuicji zamkniętej czasem niczym w skorupce (starych zapisów) – bo nawet jak ktoś ma dobrą Intuicję to może mieć jeszcze lepszą
– zwiększanie kreatywności tak przydatnej w każdej sferze życia
– przyspieszanie kreacji swoich marzeń
– transformacja poprzez radość i śmiech w miłej atmosferze co wpływa na poprawę zdrowia, samopoczucia i harmonizację prawej i lewej półkuli mózgowej

Generalnie jest to uwalnianie od energetycznego balastu, nagromadzonych przez lata złości, żalów, poczucia winy, zazdrości, zawiści, przyczyn chorób, niepowodzeń, lęków, traum, nabranego na siebie ciężaru spraw i odpowiedzialności nie tylko za siebie ale i za innych.

Ten energetyczny balast gromadzi się od naszego poczęcia z tego życia i z poprzednich Zapycha kanały energetyczne i Kosmiczna Energia coraz gorzej płynie a to znaczy, że i zdrowie podupada, i finanse, i miłość. Spada moc wpływania na rzeczywistość, kreowania jej wg swoich marzeń. Warto odblokowywać regularnie przepływ energii. Poprawia się wówczas zdrowie, samopoczucie, kreatywność, wygląd, przyciąganie tego, co dla nas korzystne, relacje, moc afirmacji. U każdego widać po maskach promienną radosną twarz.

Na zajęcia przychodzimy z ręcznikiem, w luźnych ubraniach np. z T -shirtem czy dresem. Najlepiej bez makijażu . Dobrze jest też mieć kocyk i karimatę ewentualni zgłosić u organizatora zapotrzebowanie na to.

Co będzie podczas warsztatu:
Wykład, rozmowy, praca własna, medytacje, masaż twarzy, maska z gipsu, której zadaniem będzie przyjąć stare zapisy energetyczne. Na zakończenie będzie omawianie tego, co się uzdrowiło w tym analiza masek.

Ważne:
Nie trzeba głośno mówić o tym, co będzie uzdrawiane! Co jest istotne przy np. traumach (gwałty, molestowania seksualne, wypadki, napady i inne przykre sprawy, których zapis dokonał się w pamięci komórkowej i uniemożliwia lub utrudnia dobre relacje z innymi ludźmi czy płcią przeciwną, często ułożenie sobie życia rodzinnego). Teraz ten zapis ma szansę „odpuścić” bez bolesnego omawiania tego z drugim człowiekiem!

UWAGA: TRZEBA ZGŁOSIĆ CHĘĆ UDZIAŁU Z UWAGI NA POTRZEBNE MATERIAŁY (nawet dzwoniąc w dniu kursu z zapytaniem o miejsca)

Wersje warsztatu MASKI:
MASKI Oczyszczające, Miłości oraz Sukcesu. Pytaj o nie na pierwszych Maskach.
MASKI Zaawansowane (kręgosłup, stawy, głowa, miednica, sarkofagi i narodziny)
To korekta bazy życia, wzmacnianie fundamentów, finansów, seksualności, kreatywności, zmysłu do interesów, relacji z samym sobą, rodziną i Wszechświatem, odkrycie z kim umówiliśmy się i po co w tym wcieleniu. To piękne doświadczenia i scalanie siebie w JEDNO.

Kurs Obfitości Duchowo-Materialnej SELF (na bazie bezterminowego kalendarza)

obraz-11Kurs jest na bazie bezterminowego kalendarza – narzędzia do samorozwoju, gruntownej pracy nad sobą celem osiągnięcia wszelkiego spełnienia

 

Kalendarz powstał na bazie 14 Mandali – obrazów energetycznych namalowanych przez Veni

po 3 miesiącach nie jedzenia (bycia na pranie) a więc z bardzo wysoką wibracją o dużej sile transformacji.

SELF znaczy „jaźń”. Proponowany kalendarz, praca nad sobą według podanych wskazówek jest niczym klucz do Jaźni – a poprzez nią do Obfitości Duchowo-Materialnej

Intencją Mandali malowanych w tym szczególnym stanie oczyszczenia i wysokich wibracji
było przyciąganie Obfitości przejawiającej się pod postacią: Zdrowia, Miłości, Udanych Relacji a także tego co materialne, co człowiek uważa za istotne w swoim życiu. Jednym słowem Spełnienia w każdej sferze życia.

Self  Obfitości – poprzez przywracanie harmonii pomiędzy  Trzema Jaźniami –
Świadomością, Podświadomością i Nadświadomością, daje możliwość oczyszczenia Ciała, Umysłu i Ducha z bieżących i bardzo dawnych zapisów dokonanych na poziomie komórkowym a dotyczących kwestii zdrowia, powodzenia materialnego, uczuciowego, zawodowego, życiowego.

Zawarte w Kalendarzu Mandale oddziałują pozytywną energią intencji, kolorów i świętej geometrii, z miesiąca na miesiąc, rok w rok, z coraz to lepszymi efektami. Wystarczy, że Kalendarz wisi  na ścianie a już działa na Podświadomość osoby, która nań zerka (jeśli na o przyzwala), pozwalając tej osobie łagodnie dostroić się do Pozytywnych Wibracji Wszechświata, a tym samym uzdrowić to, co dysharmonijne i przyciągnąć Wszystko co Najlepsze.

Jeśli jednak wiemy jak świadomie współpracować z zawartymi w SELFIE Mandalami i tekstami, według wskazówek i po oczyszczaniu z energetycznego balastu przeszłości,
co ma miejsce na kursie, można świadomie przyspieszyć czy pokierować na właściwe tory dokonujące się w Życiu Pozytywne Zmiany i Spełnianie Marzeń.

Zaproponowane na kursie ćwiczenia, techniki oczyszczania czy doskonalenia siebie, medytacje, afirmacje i sposoby pracy z Podświadomością i Nadświadomością, mają pomóc zainteresowanym wznosić się na coraz to wyższe, doskonalsze poziomy Jestestwa z jednoczesnym coraz to lepszym funkcjonowaniem w materii.
Opisany Kalendarz – SELF – czy kurs na jego bazie to sztuka łączenia Ducha z Materią – Tego co nienamacalne (rozwój kreatywności, wzrost siły woli, przywołanie radości, miłości i cech potrzebnych do osiągania sukcesów) z tym, co namacalne (zwiększenie swobodnego dostępu do potrzebnych dóbr).

 

Dzięki temu, iż Kalendarz-SELF nie jest przypisany do żadnego, konkretnego roku, można rok w rok korzystać z niego, by wznosić się, po spirali miesięcy i przypisanych im ważnych zagadnień, ku coraz to wyższym poziomom Świadomości, porzucając lęki, destrukcyjne uczucia, negatywne przekonania, złe nawyki, słabości, uzależnienia, opór przed zmianą, bolesne zapisy i destrukcyjne wzorce z innych wcieleń, zapisane na poziomie komórkowym, oraz wszelkiego rodzaju iluzje Matrixu i ograniczenia.

To tak jakby co roku, na te same życiowe tematy, patrzeć z innej perspektywy i z coraz to większym dystansem a jednocześnie ze zrozumieniem mechanizmów, które tworzyły życiowe przeszkody aż stracą rację bytu – pojawiania się. To rozumienie życiowych lekcji i kończenie z potrzebą ich bezustannego „przerabiania” (wyjście z błędnego koła).

 

Do SELFA dołączona jest również płyta CD z energetycznymi piosenkami, w wyk Vedy.

 

Osoby, które pracowały z kalendarzem uzyskały wiele niespodziewanych korzyści.

 

Kurs ten ma różne wersje (1 spotkanie lub więcej):

– 3 godzinną (w tygodniu)

– 5-6 godzinną

– jedno lub dwudniową (weekend)

– kila weekendów po 1-2 dni

 

Może być to spotkanie jednorazowe i omówienie jak samodzielnie pracować z kalendarzem

(na bazie wybranych z kalendarza przykładów) lub mogą to być spotkania rozłożone na kilka etapów tak, by w grupie pracować po kolei nad poszczególnymi etapami.

 

SELF jest dostępny w naszym sklepie.

Droga Do Gwiazd

obraz-07To kurs rozwoju duchowego czyli odkrywania głębi siebie, podnoszenia swojej świadomości – kim jesteśmy jako ludzie, co mamy do zrobienia na Ziemi, jakie mamy osobiste lekcje życiowe do uzdrowienia i jak tego najlepiej dokonać.

 

Cykl Drogi Do Gwiazd składa się z 14 tematów i Podsumowania (cz.15).

Każde spotkanie czyli temat ma 3 części: wykład, medytację tematyczną – zadanie domowe omawiane na kolejnej części.

 

Droga Do Gwiazd to:

– odkrywanie uniwersalnych praw, swoich predyspozycji, nie uświadamianych talentów i Boskiego Pierwiastka w sobie, by jak najlepiej z nich korzystać i żyć szczęśliwie, w miłości, harmonii i pokoju.

–  poszerzanie percepcji, uwalnianie od starych wzorców, uzdrawianie na najgłębszych poziomach, wszechstronny  rozwój, uaktywnianie  pełnego potencjału osobistego, by po spirali piąć się w górę, ku Światłu, ku niebiańskim, bezkresnym możliwościom.

– wzmacnianie energetyczne, otwieranie nowych kanałów na zwiększający się przepływ Energii Życiowej niosącej ze sobą zdrowie, miłość, dobrobyt i  wszelkie spełnienie.

– doskonałe przygotowanie do Odżywiania Praną, Światłem

– pogłębianie kontaktu z Wyższą Jaźnią i Przewodnikami Duchowymi, kierowanie się Głosem Intuicji, by bez względu na zewnętrzne sytuacje, okoliczności życiowe iść radośnie przed siebie mając udane relacje z innymi, spokojny byt  i coraz szersze perspektywy.

 

obraz-14Droga Do Gwiazd to kurs który może mieć formę:

  1. a)      15tu spotkań po ok.3 godzinny (18:30 – ok21:00 w środku tygodnia)
  2. b)      5ciu spotkań całodniowych (3 niezależne tematy w czasie 1go spotkania).
  3. c)       7-8 spotkań po 2 niezależne tematy

 

Można być na dowolnym spotkaniu, bo każde jest na inny temat jednakże najlepiej być na całości, bo jest to komplet, pełnia.

 

Niektóre tematy to: miłość absolutna, ćwiczenia przygotowujące do teleportacji, uzdrawianie poprzez kontakt z Szambalą.

W kursie uczestniczyło wiele osób, które same prowadzą wykłady rozwoju osobistego, zajmują się terapiami i uznały, że jest to kurs wyjątkowy. Jeden z terapeutów stwierdził, że 40 lat czekał na ten kurs, by doświadczyć pewnego uzdrowienia.

 

Zaawansowaną formą kontynuacji Drogi Do Gwiazd jest tzw. Szkoła Mistrzów (poniżej).

Szkoła Mistrzów ze Śpiewem Językiem Światła (po Drodze Do Gwiazd)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To kurs, który pojawił się w odpowiedzi na prośby uczestników Drogi Do Gwiazd, zachwyconych efektami i pragnących kontynuacji.  Jest to zupełnie inna, niespotykana nigdzie forma zajęć.

Grupa zbiera się w kręgu. Całe spotkanie polega na przedstawianiu intencji lub zadawaniu pytań i odbieraniu odpowiedzi przy udziale Języka Światła. Jest to komunikacja ze swoim Wyższym Ja  i kąpiel we wspaniale  Transformujących – Uzdrawiających na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha dźwiękach Języka Światła.

 

 

Pierwsza część obejmuję działania na rzecz Ziemi  – wysyłanie Miłości i Wdzięczności za to co mamy, za nasz Dom, odbieranie przekazów od Ziemi a następna część jest w intencjach osobistych.

 

Każdy Uczestnik może poprosić o Śpiew Językiem Światła w określonej Intencji lub zadać pytanie. Veni Śpiewa Językiem Światła a każda z obecnych osób odbiera przekaz – co Światło chciało przekazać  danej osobie w odpowiedzi na zadane pytanie. Odpowiedzi są zapisywane na kartkach i wręczane temu, kto zadał pytanie. Okazuje się, że wszyscy działający z poziomu serca odczytują podobnie odpowiedź (Dźwięki Światła – przekaz energo-informacyjny). Osoba ma tyle kartek z odpowiedzią na zadane pytanie ilu jest Uczestników. Odpowiedzi są merytorycznie te same, określone co najwyżej innymi słowami, a często nawet takimi samymi.

W ciągu ok. 2-3 godzin każdy Uczestnik odbiera przekaz dla siebie i dla wszystkich pozostałych. Jest to bardzo intensywny trening pracy trzeciego oka, wszystkich zmysłów i współpracy Trzech Jaźni.  Osoby, które nigdy nie umiały odebrać przekazu zaczynają to robić coraz sprawniej, pewniej a nawet zdarza się, że z czasem notują odpowiedzi w formie rymowanej. Jest to doskonały sposób na  wzmacnianie Wewnętrznego Prowadzenia.

Na zakończenie każdy odczytuje przekazy z otrzymanych karteczek, następuje wymiana wrażeń, podzielenie się tym co możemy zrobić na rzecz Ziemi, środowiska, siebie, bliskich i innych ludzi.

Mile widziany odświętny strój, gdyż jest to wyjątkowe spotkanie z Wyższymi Jaźniami – niczym Rycerzy Króla Artura przy okrągłym stole. Podświadomość uwielbia rytuały i jeszcze lepiej z nami współpracuje a ona może wiele jeśli chodzi o ułatwianie komunikacji z Wyższym Ja.

 

PS. Od VI.2017 będą sukcesywnie podawane też różne ważne ważne informacje przychodzące na bieżąco a dotyczące naszego rozwoju i poszerzania świadomości plus kolejne ćwiczenia teleportacyjne.

Jeden z przekazów ze szkoły mistrzów.

Nawiązywanie/pogłębianie kontaktu z Aniołami i Przewodnikami Duchowymi

Anioł-min210Nawiązywanie/ pogłębianie kontaktu z Wyższą Jaźnią, Aniołami i Przewodnikami Duchowymi.

 

Warto umieć wsłuchać się Głos Wewnętrzny. Samodzielnie otrzymać odpowiedź na zadane pytanie. Mieć pewność, że to czy tamto jest dla nas odpowiednie . Gdy coś boli, dzieje się coś niezrozumiałego wiedzieć kiedy pospieszyć do lekarza, kiedy do egzorcysty a kiedy można spać spokojnie, bo „to tylko transformacja”. Umieć dokonywać wyboru. Mieć świadomość, że nawet jak się jest sam na sam ze sobą to…nie jest się samotnym, jest się wspieranym i prowadzonym.

 

Dzięki pewnym działaniom, intencjom, ćwiczeniom można wspaniale zwiększyć przepływ energio-informacji, poprawić jakość komunikacji pomiędzy Trzema Jaźniami (Świadomością, Podświadomością i Nadświadomością) i poczuć Wewnętrzne Prowadzenie.

 

Część z tych ćwiczeń wykonywana jest na kursach Diety Pranicznej w ramach przydatnego przygotowania. Dla osób, które akurat nie są zainteresowane Odżywianiem Praną ale chcą poprawić kontakt z Wyższą Jaźnią, Przewodnikami Duchowymi, Aniołami, które chętnie służą nam pomocą każdego dnia ale trzeba się do nich o tą pomoc zwrócić, Veni proponuje

osobny, niniejszy kurs.

 

Na tym kursie jest też mowa dlaczego część próśb, modlitw, afirmacji nie jest wysłuchana, nie realizuje się. Co robić by działo się to o co prosimy – o ile jest to dobre dla nas i innych, oczywiście.

Harmonizacja Trzech Jaźni (kurs indywidualny)

Dokładny opis jest w zakładce “sesje indywidualne”.

obraz-09

 

w/w kursy bardzo ułatwiają przygotowanie się do odżywiania praną.