fbpx

Kursy

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

22.10.2021 – KURS  OBFITOŚCI cz. IX– niezależna od innych (można być i warto choćby tylko na tej części) KREATYWNOŚĆ -promocyjny LINK tutaj

Opis innycn części Kursu Obfitosći pt SELF tutaj…

bezterminowy Kalendarz można kupić przechodząc do zakładki SKLEP

08.11.2021 Master Mind TOP, link tutaj…

08.11 i 06.12.2021 linki do 2 MM TOP w promocji do 7go X tutaj…

 

 

 

 

Bieżące spotkania praniczne

Zainteresowanych doświadczaniem Odżywianiem Praną – Dietą Praniczną – Postami Pranicznymi zapraszamy na wtorkowe spotkania online. To bardzo owocne spotkania budujące w nas poczucie bezpieczeństwa na tej ścieżce, wyjaśniajace bieżące sprawy, odpowiedzi na  pytania, wymiana doświadczeń,  To praca na wszystkich poziomach niezbędnych do budowania Ciała Świetlistego i wzmacnianai połączenia z Duszą i Źródłem Światła i Miłości, ktore nas Odżywia, prowadzi.

Na spotkaniu tym jest też specjlana Medytacja dobrana pod kątem tego co ważne, wręcz niezbędne na tej ścieżce oraz pod kątem potrzeb zasygnalizowanych przez Uczestników.

Link do opisu i zakupu pojedynczego spotkania lub PAKIETU na cały miesiąc znajdziesz w zakładce Medytacje i Wiedza.

Każde spotkanie jest inne, porusza inny temat. Mamy je od półtora roku i wiemy już jak bardzo są pomocne.

Spotkania są co wtorek w godzinach 21-22 (a bywa często że do  ok 22:15 w zależności od potrzeb)

Miejsce: online – zoom (bezpłatna aplikacja)

KUP PAKIET KUP NAJBLIŻSZĄ
Kurs ekspresowego uwalniania od stresu i lęków

Na kursie dowiesz się jak można błyskawicznie uwolnić się od stresu i lęku, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi i przyśpieszy sukcesy, a przede wszystkim zadba o Zdrowie i spokój.

Kurs Obfitości SELF - kurs modułowy

Kurs prowadzony na bazie bezterminowago kalendarza, pod nazwą Dynamiczny SELF Obfitości.

Opis wszystkich części kursu TUTAJ

Dieta Praniczna

Wprowadzenie w umiejętność Odżywiania Praną, uwalnianie od lęków przed brakiem jedzenia, głęboki rozwój osobisty i duchowy.

Droga Do Gwiazd

Wszechstronny kurs rozwoju osobistego i duchowego.

Transformujące maski

Kurs pozwalający oczyścić się z balastu toksycznych zapisów energetycznych, pomaga odblokować przepływ energii, odzyskać radość życia, być sobą i realizować szybciej swoje marzenia.

Ogrody Elfowe

Kontakt z Przyrodą i komunikacja z Innymi Istotami pozwala nam lepiej funkcjonować w Życiu – w zdrowiu, harmonii i radości. Pozwala nam rozwijać maksymalnie naszą intuicję. Uczymy się współpracy z istotami, uważanymi przez wielu za “szkodników” (Kretami, Mszycami, Ślimakami, Myszami, Kunami..) by chronić nasz ogród, zbiory, auta, rzeczy na strychu przed nimi ale bez zabijania tych stworzeń. Jest to możliwe! Uczymy się komunikowania z Devami i…o tym co w bajkach 🙂 Uzdrawiamy życie na poważnie i…bajką. Dajemy sie prowadzić ku obfitości, szczęściu, miłości i spełnieniu w sposób nadzwyczajny 🙂

Syriuszański Wachlarz Możliwości

To zestaw  niesamowitychukładów  energetycznych  , Medytacji nagranych, spotkań co miesiecznych i w nich Medytacji live’ów i narzędzi do pracy nad sobą, ZNIŻKI Klubowe na inne kursy, wydłużone promocje. Opis Wachlarza jest TUTAJ.

Zakup Wachlarza TUTAJ.

Webinar 'Jak zrobić Post Praniczny'

Jeśli chcesz usłyszeć jak możesz poprawić jakość życia i zdrowie  oraz przyspieszyć swój rozwój i spełnienie w tym życiu to możesz skrzystać z tego webinaru. Gdy tylko zbierze się odpowiednia lista chętnych ustalimy termin. Jeśli chcesz zostać poinformowany w pierwszej kolejności o nowym terminie, zapisz się poniżej, liczba miejsc może być ograniczona:

ZAPISZ SIĘ!