fbpx

25-27.09.2020 Post Praniczny, Detoks Praniczny

 

Wyjątkowy Detoks 3-dniowy, którego celem jest: Oczyszczanie, Odstresowanie, Wzmocnienie Odporności

(! jeśli chcesz mieć dłuższy detoks – 5-7 dniowy w dniach 25-30.09  lub 1-7.X daj znać na pozytywnezmiany@op.pl

lub skorzystaj z linku zakupowego poniżej) 

Miejsce: Góry Świętokrzyskie, k Kielc, piękne miejsce blisko Natury. Dobry dojazd.

Jak wiemy, od dawien dawna ludzie stosowali posty dla ciała i ducha czyli zdrowia i wzrostu duchowego. Dzisiaj również docenia się jego błogosławienne skutki, gdyż pozwala oczyścić ciało z toksyn, odblokować myślenie. Zapobiega kumulowaniu się złogów w organizmie a tym samym pozwala utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie. Jest bezpieczny jeśli się go krótko stosuje i pije wodę. Dzisiaj nawet stosowanie postu przez kilka dni, raz na jakiś czas czy regularnie, jeden dzień w tygodniu

staje się modne, rzec by można – jest na topie.

To wyjątkowe spotkanie opiera się na bezpośrednim doświadczaniu niejedzenia produktów materialnych przy jednoczesnym piciu wody, by eliminować na bieżąco toksyny.
To tzw. post praniczny, wprowadzający w temat odżywiania praną, ukierunkowany na szersze spektrum działania w ramach oczyszczania organizmu i poszerzania świadomości, o wiele korzystniejszy od zwykłego postu, uruchamia procesy odmładzające i regeneracyjne w organizmie.

Zmieniamy trochę formę detoksu, aby uruchomić mocniej procesy oczyszczania i uduchawiania materii, w której żyjemy na co dzień – wprowadzamy regułę milczenia przez czas pobytu na obozie detoksowym (zaczynamy w piątek po przyjeździe i milczymy do południa w niedzielę). Będzie jednak można zadać pytanie o proces na wspólnych spotkaniach.

Spotkania poranne będą dedykowane umiejętnościom odżywiania pranicznego (częściowo chociaż) , wydobyciu korzyści z postu pranicznego, porady jak sobie radzić, jak dalej pracować ze sobą.

Będą również ćwiczenia fizyczne (elementy jogi, gimnastyki, tao yin, oddychanie).

Na spotkaniach wieczornych będą odbywały się medytacje wspomagające procesy oczyszczania i uzdrawiania.
Kontakt z Naturą, odczuwanie jedności z Przyrodą, wspólne muzykowanie, osiąganie błogostanu, doświadczanie milczenia, nabywanie umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu, pozbywanie się toksyn z ciała, niekorzystnych myślo-emocji z umysłu, rozwój uczuć wyższych, budowanie wewnętrznego spokoju i łagodności, kontemplacja, łagodne oczyszczanie Ciała, Umysłu i Ducha z dysharmonijnych energii i wzorców, blokad przeszkadzających w realizacji marzeń, osiąganie stanu harmonii i wyciszenia, wszystko czego potrzeba do pełnego odstresowania i naładowania pozytywną energią. Spojrzenie na codzienne sprawy z innej perspektywy, by łatwiej sobie z nimi radzić. Dobroczynne działania na rzecz Ziemi i wiele innych działań i korzyści.

Kilka dni przed obozem detoksowym zaleca się przejść na dietę owocowo-warzywną, pić wodę, soki, i obserwować jak organizm reaguje na taką zmianę. Nie jest to wymagane, ale pozwoli lepiej się przygotować do obozu i postu pranicznego.

Cena – 1450pln
Cena gdy wpłata nastąpi do niedzieli 13 września – 1050pln
Cena dla osób powtarzających Detoks – 750pln (osób które uczestniczyły już wcześniej w Detoksach u Veni)

Do tego trzeba doliczyć hotel osobno opłacany na miejscu (100pln/noc/pokój 1os

 

Inwestycja za sam detox

weekendowy 25-27.09 20r – 1450 zł,

kartą poprzez link tutaj…

 

tygodniowy 25.09-01.10.20r – 2499 pln w promocji do 20.09.2020 lub 2950 pln od 21.09.2020

kartą kupisz tutaj…

ew wpłać na konto:

konto do wpłat:

Zofia Buczma „ESENCJA  ŻYCIA”  konto nr; 50 1020 5558 1111 1360 1580 0034

 

 

 

KUP TERAZ za jedyne 1050 pln! kliknij tutaj…