fbpx

Anioły są Ci dane do pomocy – korzystaj ile możesz!

Już dołączają do nas AniołY!

 

Gorąco polecam wspaniały film o anielskim wsparciu w naszym życiu, o tym jak nasze życiowe doświadczenia

zmieniają nas, innych i Świat dookoła, jakie są lepsze wybory…co naprawdę jest ważne i o zaufaniu…

” Dolly Parton’s Christmas Square”

Nasze codzienne decyzje wpływają na losy nasze,  innych a to, co nam się przydarza, np. choroba, może nas odmienić a tym samym odmienić nasz wpływ na innych i świat.

To wzruszający film i DZIĘKUJĘ jego pomysłodawcom, twórcom, wykonawcom (każdej niezbędnej czynności od A do Z),  za jego realizację. Wysyłajmy Im wspaniałą Energię naszej Wdzięczności i Radości, by byli Zdrowi i by Dobrze Im się Wiodło! Tyle Dobra tym filmem wprowadzili! 

Polecajcie ten film, proszę gdzie tylko można. 

Ja doświadczam takiej pomocy non stop i wiele osób, które znam. Prowadziłam kursy podpowiadające jak

zwracać się do Aniołów o pomoc, by być wysłuchanym. Gdy odkryłam ten film uznałam, że to bardzo ważne i korzystne dla nas,, dla innych, by dzielić się informacją o nim i zachęcać innych by go obejrzeli. Szczególnie w tych szczególnych czasach.

Powyżej piosenka jaką wyselekcjonowałam z filmu, by Cię zachęcić,  słowa piosenki do przeczytania i kilka cytatów z moim komentarzem.  Naprawdę warto zwracać się do Aniołów o pomoc i to każdego dnia a życie zupełnie inaczej się układa, o niebo lepiej, świat staje się przyjemniejszym i bezpieczniejszym miejscem a ciężary tracą wagą a nawet… ulatniają się nie wiadomo kiedy.

Anioł Stróż to Twój Najlepszy Przyjaciel – czuwa nad Toba dzień i noc. Dziękujesz mu..? Doceniasz to..? Prosisz o coś..?

Jeśli nie lub sporadycznie to rób to codziennie a życie nabierze kolorów!

 

 

Przetrwajcie śpiewy na początku, które mnie o mało nie zniechęciły ale czułam intuicyjnie, że coś w tym filmie maiłam zobaczyć i znalazłam.

Poniżej CYTUJĘ teksty z filmu dla zachęty, bo podnoszą na duchu szczególnie w kontekście przedstawionych tam wydarzeń:

nie poddawaj się, wróci wiara w cuda,

one się zdarzają, wiem, że ci się uda.

Bóg ześle Ci Anioła i w swojej mądrości

Pomoże Ci nieść ciężar ponad Twe możliwości.

Kiedy Anioł zna Twoje marzenia, łatwiej mu dokonać ich spełnienia!

(…)

(Anioł) wie czego Ci trzeba, by przeszłość porzucić, wybaczyć i zapomnieć,

Do radości wrócić (…)

Anioł to dar, prosto od Boga,

Ma nieść Ludziom radość i ulgę w trwogach 

(…)

Anioły błyszczą, bo Twój blask odbijają”

 

To już ode mnie: Ty tylko zaufaj! I Proś Anioły o pomoc Każdego Dnia – swego Anioła Stróża i Archanioła Michała, Anioły od CUDów a one się wydarzą! Proś Anioły o wsparcie dla siebie, innych i Ziemi.

 

Poniżej cytaty z  filmu i moje drobne wtrącenia – Anioły, według rangi, mówią miedzy sobą tak:

Kandydat na Anioła musi być cierpliwy towarzysząc przypisanemu człowiekowi w procesie przemiany  (1h12min)” – ileż razy zdarzało się nam zrobić głupotę mimo dobrych impulsów płynących z  Serca…ale Anioły są cierpliwe. Na szczęście. Zawsze możemy podejmować kolejne próby słuchania Serca i czynienia Dobra. Współpracy, życzliwości i innych dobrych zachowań. Zawsze możemy podejmować kroki, by porzucić negatywne myślenie, narzekanie i zaufać, że sprawy pójdą w dobrym kierunku

 

dopiero co dostrzegła Światło ale nie umie jeszcze nim rozbłysnąć (nie jest gotowa na pewne sprawy, rozmowy. Wciąż się uczymy a wewnętrzne  Światło powiększamy w sobie poprzez dobre myśli, słowa, czyny oraz uczucia radości, miłości, życzliwości, wdzięczności. Ono nam dodaje odwagi, wzmacnia naszą intuicję, zaufanie do życia, poczucie bezpieczeństwa, chęć współpracy w czym jest siła gotowa góry przenosić. Światło uruchamia wewnętrzną, potężną moc czynienia pozytywnych zmian w sobie, w  życiu swoim i innych, tym samym na Ziemi.

 

„mówią, że zawsze jest najciemniej tuż przed świtem, bo…nie wiemy, że boski plan już działa…”  (1h15) dlatego nigdy nie można tracić nadziei, warto do samego końca mieć pozytywne nastawienie i ufać, że znajdzie się rozwiązanie. Właśnie w tym pozytywnym nastawieniu jesteśmy wyluzowani i najbardziej kreatywni, twórczy. Wtedy przychodzą najlepsze pomysły, rozwiązania! Nie w rozpaczy, lęku i poczuciu bezsilności dlatego tak ważne jest,  by mimo tego, co się dzieje dookoła utrzymać spokój ale i wyższy niż standardowo poziom radości, by zobaczyć Światło w tunelu. Ono jest tuż, tuż.

„Uskrzydlanie marzeń, to moja specjalność” – mówi Anioł. Tylko zwracajmy się do Aniołów z prośbami w jakiejkolwiek dziedzinie. Nie musisz wiedzieć jak dany Anioł się nazywa – po prostu pros Anioła Światła i Miłości, który w tej czy w tej sprawie może pomóc. Prywatnej czy naszej zbiorowej – o pokój, harmonię, wzajemny szacunek, godny byt, zdrowie, dobrostan, udane relacje, wybaczenie,…itp. Z założenia mamy Wolną Wolę o której niektórzy zapominają ale Anioły o tym pamiętają dlatego czekają,  by Je poprosić. Wtedy dzieją się istne cuda.

 

A czy TY chcesz nawiązać kontakt ze swoim Aniołem Stróżem..? Zajrzyj do Newslettera od nas – lub zobacz Medytację naszej grupy 144.000 Świetlanych Sekund na FB lub YT w dniu 29,.11.2020 lub w zakładce 144.000 Esencji Życia to nic nie kosztuje! Wiedz, że nie jesteś sam! ani sama! Nawet, jeśli CI się tak wydaje : )