fbpx

Bieżące Porządki Mini Warsztaty środy g 21.00 do 21.30

BIEŻĄCE  PORZĄDKI  – ekspress – poświęć sobie 30 minut! – raz na jakiś czas a najlepiej co 7dni – mini warsztaty – przeznacz co środę  pół godzinki na poprawę jakości samopoczucia, wzrost przepływu energii, wzmocnienie tego co pozytywne i budujące po uwolnieniu się od zbędnego balastu. I żyj coraz lepiej mimo tegp co mówią inni i co dzieje się dookoła. Wesprzyj też innych  w mądry sposób!

(tematy na samym dole) 

Tylko pół godzinki online z energią super grupy i potem masz jeszcze nagranie do dyspozycji!

możesz wykupić pojedyncze spotkanie i uczestniczyć w nim  online poprzez zooma za jedyne 27 pln (póki co tylko tyle! z tego połowa idzie na podatki, moze na lepsze drogi 🙂 jak widzisz wymiana energii (cena) jest zatem symboliczna.

spotkania poprzez bezpłatny zoom.us do pobrania w necie.

w razie pytań napisz na pozytywnezmiany@op.pl

Regularne porządki i wzmacnianie przepływu energii to otwarcie na : lepsze samopoczucie, wzmocnienie zdrowia, lepszą odporność fizyczną i psychiczną, wzrastające wciąż poczucie własnej wartości, mocy i odwagi, kochanie siebie i innych czyli lepsze relacje, miłość i obfitość tego, co dobre (dobrobyt $) na naszej drodze. To fundamenty sukcesów i samospełnienia!

Możesz wykupić zestaw 5 spotkań jakie odbywają się w listopadzie i mieć dostęp do nagrań (1sze to nagranie reszta live’y i nagrania) .

5ty temat- 30.11.2022 -temat niespodzianka

4ty temat – 23.11.2022  – złość skutki i radzenie sobie z nią

3ci temat  16.11.2022 –  czy jest coś co możemy zrobić w obliczu zagrożenia przychodzącego z zewnątrz? 

2gi temat – 9 listopada będzie dotyczył  wzmacnianie poczucia bezpieczeństwa i uwalniania od ewentualnego (choćby dobrze ukrytego co sprawdzisz) lęku o byt,

1szy temat – 2 listopada- dotyczył uwalniania od stresu i relaksowania ciała, uwalniania od niepokoju o bliskie osoby.

link do pojedynczego spotkania  (tematy pojawiają się w ostatniej chwili dopasowane do beżących potrzeb Uczestników, można podać nam swoje propozycje) – udział w listopadzie za jedyne 27 pln od grudnia 37 pln,nadal promocja  TUTAJ

link do Pakietu 5 mini warsztatów (1sze nagrane) reszta livy plus nagrania na 60 dni za jedyne 99 pln TUTAJ