fbpx

Detoks Praniczny z Veni 12-17 lipca 2019

12-17.07.2019 Praniczny Detoks z Veni

Tym razem nie w agroturystyce ale w hotelu 4 * ze SPA 🙂

To zajęcia PRAKTYCZNE – transformujące Doświadczanie “bretarianizmu”, Odżywiania Praną/Esencją Życia czyli  życia bez jedzenia materialnego.

Dla kogo: Dla KAŻDEGO, kto poczuje Sercem, że chce na tym być. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w “postach, głodówkach” czy bycie wegetarianinem, veganinem.

Co w planach: (m.in.) medytacje, wykłady, sesje indywidualne, kontakt z Naturą, wycieczki, wspólne muzykowanie, osiąganie błogostanu – stanu ułatwiającego zmianę wzorców i ogólnie – odżywianie praną. Masaże, oczyszczające Maski (warsztat), codzienny relaks w SPA

Część zajęć  polegać będzie jednak na zachowaniu ciszy i kontemplacji w tym umiejętności uzyskiwania wewnętrznego wglądu.

Cel spotkania: odstresowanie, wyciszenie, łagodne oczyszczanie Ciała, Umysłu i Ducha z dysharmonijnych energii i wzorców, blokad przeszkadzających w realizacji marzeń; wdrażanie umiejętności odżywiania praną/obchodzenia się bez jedzenia materialnego poprzez uzyskiwaną wiedzę i „kontakt z aurą” osób, które to potrafią, mają w swoich zapisach, stopniowe odkrywanie i rozpuszczanie wzorców powodujących “przywiązanie” do jedzenia oraz lęków związanych z nie-jedzeniem, nawiązywanie kontaktu i współpraca z Podświadomością, komunikacja z Duszą, rozwój uczuć wyższych, możliwości twórczych, odczuwanie jedności z Przyrodą, poszerzanie samo-świadomości, osiąganie stanu harmonii i wyciszenia, gromadzenie energii do realizacji zadań, powiększanie kreatywności, wzrost Intuicji. Spojrzenie na codzienne sprawy z innej perspektywy, by łatwiej sobie z nimi radzić.  Dobroczynne działania na rzecz Ziemi i wiele innych działań i korzyści.

Uwaga: jest to czas raczej bez jedzenia materialnego ale gdyby ktoś nie dał rady będą do dyspozycji soki i owoce.

Czas:  piątek 12 lipca (od g.13 tej )  do  środy do 17 lipca do godziny 17:00.

Inwestycja: wcześniejsza wpłata to niższa kwota inwestycji:

3250* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy bedzie wpłacona chociaż zaliczka w wysokości 500zł do 15.19.VI.2019 na konto Esencji Życia (nr konta w zakładce kontakt). Z reszty kwoty tj, 2750 zł nalezy mieć 1000 zł przy sobie i wplacic gotówką a 1750 zł dopłacić na konto najdalej do 7 lipca. Po tym terminie wszelkie dopłaty moga mieć miejsce gotówką,  przed rozpoczęciem zajęć, w dniu 12 lipca.

– 3500* zł za całość (zajęcia i noclegi) gdy wplata zaliczki lub całości nastapi po 15.19.VI (1.000 zł proszę mieć w gotówce)  reszta, tj 2.500 zl może być od razu na konto)   . Ilość miejsc ograniczona.

 

Cena zawiera m.in:

nocleg w pokoju jednoosobowym z łazienką

wyprawkę do zaleconych działań

napoje/owoce

codzienny dostęp do SPA

masaże

wejsćiówki do niektórych odwiedzanych miejsc,

przejazdy podczas wycieczek, parkingi

proporcjonalnie opłatę za salę szkoleniową, nocleg i gażę osoby prowadzącej

sesje indywidualne

oczyszczający warsztat “MASKI” (zazwyczaj w cenie 350 zl)

uroczysty posiłek w restauracji (tak, tak – to element szkolenia…)

*zaliczka jest bezzwrotna gdyby osoba wcześniej zainteresowana zrezygnowała z przyjazdu, zwrotna, gdyby coś zmieniło się z ramienia organizatorów/ośrodka wypoczynkowego (sytuacja losowa)

Miejsce: Hotel 4**** gwiazdkowy ze SPA “Uroczysko” położony w samym sercu Gór Świętokrzyskich w Cedzynie na obrzeżach Kielc co daje znakomity dojazd podmiejskim autobusem a jest usytuowany w lesie nad zalewem, co daje  możliwość doskonałego wypoczynku i odprężenia.

 

Dojazd i wszelkie szczegóły podane będą osobom zapisanym

Góry Świętokrzyskie, z uwagi na zawartość krzemu, ułatwiają transformacje, oczyszczanie kości i mięśni ze starych zapisów, w tym traum i pamięci komórkowej z innych wcieleń, ułatwiają odbudowę energii, wzmocnienie nerek (u wielu osób osłabianych przez lęki) i odmładzanie komórek.

Zapisy, informacje: veni45@op.pl  lub esencjazycia@op.pl

tel +48 794 544 860

uwaga, jest możliwość wpłacenia zaliczki przez PayU lub PayPal jednak pobierana jest prowizja w wysokości 3,5-4%, o którą należy zwiększyć wpłacaną kwotę.W takiej sytuacji resztę kwoty lepiej wpłacić/wyrównać  gotówką.