fbpx

Inicjacje Praniczne

obraz-12„Ceremonia Wprowadzenia w Możliwość Odżywiania Duchowym Światłem”

dla osób, które poczują Sercem, że to jest dla nich,

TERAZ, nie ważne czy były na kursie DP czy nie.

Spotkanie 5 lub 8 dniowe – to pakiet dla Ciała, Umysłu i Ducha będący cudowną podróżą

w głąb siebie celem odkrycia:

Kim Jestem i Jakie Jest Moje Przeznaczenie – to docieranie do Wewnętrznej Mocy

i Drzemiących Pokładów Swoich Możliwości

a także uruchomienia dodatkowej opcji odżywiania

 

To Inicjacja Praniczna, którą prowadzi Veni (obecna na terenie miejsca inicjacji przez 24 h/dobę). To samodzielne doświadczenie dla każdego z Uczestników mimo spotkań w grupie.

 

Dla kogo?

Dla osób którym organizm i Dusza wyraźnie pokazują ścieżkę zmniejszania racji pokarmowych, to przeprowadzenie na możliwość ograniczenia posiłków do 1 dziennie a nawet 1-3 w tygodniu. To pierwszy krok do odżywiania praną a potem w kierunku całkowitego bretarianizmu,  jeśli ktoś tak zechce. To możliwość nowych doświadczeń, poszerzania świadomości bez całkowitej rezygnacji z jedzenia.

 

Patrz wpis czym jest Inicjacja Praniczna – strona główna okienko z obrazkiem.

Tę piękną podróż poprowadzi Veni, posiadająca 12 letnie doświadczenie w zakresie dzielenia się z innymi możliwością Odżywiania Praną i 20 letnie doświadczenie w zakresie terpii i szkoleń w dziedzinie rozwoju osobistego. Autorka książki: „Odżywianie Światłem. Dieta Praniczna. Moja Przygoda z Jedzeniem Inaczej”

Inicjacja Praniczna jest po to aby uaktywnić dodatkowy obieg energii, możliwość bezpośredniego pobierania życiodajnej energii, bez pośrednictwa pożywienia tradycyjnego czyli materialnego. Jeśli ktoś jest naprawdę gotowy do stosowania odżywiania praną, chociażby okresowo (na początek – aż pooczyszcza się ze starych energii i przyswoi nowe wzorce)  to będzie mógł cieszyć się nową możliwością, wolnością.  Jeśli nie ma pełnej gotowości to Inicjacja pokaże danej osobie co jest do skorygowania, uzdrowienia, które tematy, sfery życia wymagają korekty – ale przynajmniej wiadomo nad czym ewentualnie popracować.

Podczas tego procesu dużo się uzdrawia, odchodzi cala masa balastu z przeszłości co pozwala prężniej ruszyć przed siebie widząc te same sprawy z zupełnie innej strony gdyż następuje wyraźne poszerzenie świadomości i korekta karmy. Korzyści jest wiele, może nie zawsze od razu widocznych aczkolwiek były osoby, które rzuciły palenie po tych kilku dniach, czy uwolniły się od jakiejś dolegliwości co było widoczne natychmiast. I to się często zdarza.

 

Dla porównania – sens robienia Inicjacji Pranicznej, jej cel – to tak jakby do samochodu funkcjonującego na benzynę zamontować zasilanie gazem. Pamiętajmy jednak, że ktoś kto ma samochód na gaz nie musi cały czas jeździć na gazie – czasem jedzie na benzynie – tak samo po inicjacji pranicznej – to czy ktoś z tego będzie korzystał częściej czy rzadziej (odżywiania praną) to już jest indywidualna sprawa. Móc praktykować a praktykować to dwie rożne sprawy. Mamy wolną wolę z której korzystamy każdego dnia. Wiadomo jednak, że praktyka czyni mistrza i w którymś momencie coraz łatwiej cieszyć się praną w zamian za ciastko a czy nawet owoc.

 

W podanej kwocie (patrz aktualności gdzie są terminy) zawierają się:

– 4 noclegi, w 1 osobowym pokoju, w pięknym hotelu ze SPA położonym w lesie
– masaże wykonane przez profesjonalistę
– wykłady z niezbędnymi informacjami
– sesje indywidualne wg potrzeb Uczestników
– fantastyczny mini warsztat – Oczyszczające Maski

– akcesoria potrzebne do Masek – gips, kremy, ręczniki, najwyższej jakości olejki egipskie, itp
– całodobowa obecność prowadzącej, będącej na miejscu dzień i noc (Veni)
– ćwiczenia dla ciała: ćwiczenia podnoszące poziom energii w ciele, rytuały tybetańskie być może yoga (z instruktorem- w zależności od ilości uczestników)
– codzienne Medytacje – transformacje, oczyszczanie, podnoszenie świadomości
– kąpiel w dźwiękach mis lub gongu (ew to i to)
– korzystanie ze SPA: basen , sauny, grota solna,  (warto zabrać strój kąpielowy) – kto chce
– akcesoria malarskie do samodzielnego malowania Przekazu Duszy
– ognisko (przy sprzyjającej pogodzie)
– noclegi prowadzącej / salka szkoleniowa/ salka do masażu/ osoby z zewnątrz/bilety do SPA, itp

 

Galeria zdjęć z Inicjacji Pranicznych