fbpx

Medytacja Syriuszańska 27 go każdego miesiąca

 

Medytacja Syriuszanska bieżącego miesiąca

Pozwól odblokować w sobie jeszcze większą MOC, która jest BEZ GRANIC!

Zapraszam na kolejną Medytację Syriuszańską 

w dniu 27go dnia miesiąca w godz 21:00 – ok 23:00

 

Każda Medytacja Syriuszańska jest inna

 

i skoncentrowana na innych tematach.
nawet jak nie jesteśmy świadomi tego co ma być “robione” to po prostu dzieje się.
Lepiej niż to można to sobie wyobrazić!

Wiem o tym, gdyż prowadzę te Medytacje od 2007 roku i obserwuję, rozmawiam, słucham relacji z wpływu tych spotkań na codzienne i niecodzienne życie Uczestników.

A Ci, którzy korzystają – robią to nadal, bez przymusu – o czymś to świadczy!

Alchemicy z Syriusza, Wielcy Nauczyciele ludzkości, zapraszają nas do kontaktu 27ego dnia każdego miesiąca – to szczególna dla nich data i dlatego właśnie w tym terminie polecana jest medytacja. Medytacja Syriuszańska to niezwykła i niecodzienna możliwość nawiązania kontaktu z tymi Energiami dziewiątego wymiaru.

Podczas medytacji uczestnicy mogą doświadczać niezwykłych przeżyć i odczuwać procesy oczyszczania m.in. Fioletowym Płomieniem (Alchemicy z Syriusza szczególnie pomagają w usuwaniu blokad energetycznych o wysokiej technologii i uwalanianiu od różnego rodzaju implantów umieszczonych w ciałach subtelnych). Zdarza się jednak że ktoś zasypia i procesy zachodzą bez udziału Świadomości, bo mogłyby obudzić mało przyjemne przeżycia z tego lub z innych wcieleń. Nie każdy odbiera procesy świadomie.

Alchemicy z Syriusza aktywizują odkrywanie talentów, potencjału i możliwości człowieka oraz pomagają w rozwoju predyspozycji. To łączenie się ze Źródłem swego pochodzenia

link do zakupu Medytacj Syriuszańskiej najbliższej – 27.09.2021  LINK tutaj…

zapraszamy!