Sesje indywidualne

Zapisy poprzez formularz, email lub sms’em (kontakt).

V-sesja-mi210Indywidualne konsultacje są dla dorosłych, młodzieży i dzieci (moczenia nocne, stany lękowe, ADHD, problemy szkolne, …). Veni stosuje autorskie metody pracy dobrane do potrzeb danej osoby, wieku. Może to być artterapia (dzieci) lub praca z podświadomością (dorośli). Nie jest to ani hipnoza ani regresing.  W wyniku rozmowy oraz wglądu następuje odkrywanie źródła trudności, problemu i poprawa sytuacji.

Generalnie Sesje Indywidualne są dla dwóch grup:

– Tych, którzy mają pewien problem
– Tych, którzy problemu nie mają ale chcą pójść dalej w swoim rozwoju

Najlepiej zapisać się z 3-4 tygodniowym wyprzedzeniem.

 

 

Harmonizacja Trzech Jaźni - autorska metoda Veni
Dla kogo są przeznaczone sesje indywidualne?
Polecane tematy sesji
Korzyści płynące z odbywania sesji indywidualnych

Sesje odbywają się osobiście (Warszawa, Kielce, Gorzów wlkp.) lub poprzez skype’a.

W Warszawie sesje zwykle odbywają się przy ul. Madalińskiego.

W innych miastach – w weekendy lub dni sąsiadujące (piątek, poniedziałek) gdy jest jakiś kurs.

Po ustaleniu terminu a przed spotkaniem osoba zainteresowana wpłaca zaliczkę na wskazane konto, celem rezerwacji miejsca. Kwota ta jest wliczona w cenę sesji. Wpłacona kwota jest zwrotna tylko wtedy jeśli dana osoba uprzedzi na 2 tygodnie wcześniej przed sesją o rezygnacji.

 

CENNIK sesji i kursów indywidualnych TUTAJ

 

WAŻNE:

W ramach sesji, Veni pomaga uwolnić się od blokad stojących na drodze do osiągnięcia harmonii, spokoju i tego co dla danej osoby jest najlepsze i najważniejsze. Na co Veni nie ma wpływu – na nastawienie danej osoby i to czy chce ona naprawdę pozytywnej zmiany w swoim życiu. Efekty zależą od wzajemnej współpracy. Najlepiej niczego nie oczekiwać i niczego nie negować podczas tej specyficznej pracy. Można za to być zdumionym efektami tak jak setki osób, które już skorzystały z autorskiej metody Veni na przestrzeni kilkunastu lat. Każdy dorosły człowiek osobiście ponosi odpowiedzialność za swoje życie, nawet jeśli ktoś inny podaje mu czasami pomocną dłoń.